HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Hall of fame van: Halve Finale NK Aspiranten Culemborg

2021Asp
2019AsA    Wouter Sosef
    Lisa Scholtens
    Roland Kreeft
2019AsB    Tom Rinner
    Simon Harmsma
    Jan Kornilov
2019AsC    Ivar Smijers
    Emre Hageman
    Luise Gabbert
2018HF    Roland Kreeft
    Rudi van Velzen
    Wouter Sosef
2018HF    Berke Yi?ittürk
    Simon Harmsma
    Ákosh Kardos
2018HF    Darja Koullen
    Tom Rinner
    Emre Hageman
2017HF    Machiel Weistra
    Jorne Huiting
    Emre Hageman
2017HF    Simon Harmsma
    Darja Koullen
    Rudi van Velzen
2017HF    Ákosh Kardos
    Wouter Sosef
    Tom Rinner
2016AsA    René Emmaneel
    Dirk Vet Jr.
    Menno Eijkelenboom
    Rudi van Velzen
2016AsB    Marco de Leeuw
    Jorne Huiting
    Jan Kornilov
2016AsC    Machiel Weistra
    Simon Harmsma
    Darja Koullen
2016AsD    Vincent Houtjes
    Tristan van der Velde
    Pascal Strijker
    Tom Molenaar
    Tamar Visser
2015A    Wouter Wolff
    Vincent Houtjes
    Jorne Huiting
2015B    Nick Waterink
    Jeroen van den Brink
    Tom Knapen
2015C    Wouter Morssink
    Dirk Vet Jr.
    Johan Top
    René Emmaneel
2015D    Thijs Verboon
    Berke Yi?ittürk
    Marco de Leeuw
2014A    Jitse Slump
    Thijs Verboon
    Thijs Vreugdenhil
2014B    Wouter Wolff
    Jorne Huiting
    Jesse de Boer
2014C    Nick Waterink
    Arie van der Knaap
    Vincent Houtjes
2014D    Mitchel Mensinga
    Wouter Morssink
    Marco de Leeuw
2013Asp    Jitse Slump
    Jannes Kromhout
    Jacob Provoost
2013Asp    Nick Waterink
    Tom Knapen
    Wouter Wolff
2013Asp    Mitchel Mensinga
    Stijn Overeem
    Thijs Verboon
2013Asp    Alex Ketelaars
    Timo Kuipers
    Wouter Morssink
2012Asp    Jan Groenendijk
    Stijn Overeem
    Pim Arts
2012Asp    Jan van der Star
    Nick Waterink
    Rick Hakvoort
2012Asp    Tim Vermeulen
    Jannes Kromhout
    Thijs Verboon
2011Asp    Jan Groenendijk
    Rick Hakvoort
    Denise van Dam
2011Asp    Jannes Kromhout
    Rutger Oskam
    Tom Swelsen
2011Asp    Ali Fthalla
    Raymond Koopmanschap
    Niels Verboon
2010A    Wopke de Vries
    Martijn de Leeuw
    Rutger Oskam
2010B    Bert Aalberts
    Arwin Lammers
    Harmen Jonker
2010C    Gerben van Steenbergen
    Pepijn van den Brink
    Ritchie Wijnker
2009A    Wouter Sipma
    Ritchie Wijnker
    Jeroen Cremers
2009B    Rik Verboon
    Marc den Hartog
    Bert Aalberts
2009C    Martijn de Leeuw
    Koos van Amerongen
    Pepijn van den Brink
2008A    Feroz Amirkhan
    Sjoerd ten Brinke
    Martijn de Leeuw
2008B    Derk-Jan Riesthuis
    Rik Verboon
    Nick Hoving
2008C    Harmjan Lammers
    Thijs van den Broek
    Jesse van Beek
2007A    Harmjan Lammers
    Dave Bleeker
    Michel Stempher
2007B    Willem Hoek
    Richard Bos
    Sjoerd ten Brinke
    Alex Noppers
2007C    Casper Remeijer
    Roland de Rijke
    Nick Hoving
2006A    Frerik Andriessen
    Zainal Palmans
    Sjoerd ten Brinke
2006B    Stefan Stapper
    Yuen Wong
    Matthias de Kruijf
2006C    Roel Boomstra
    Thijs Gerritsen
    Mei-Jhi Wu
    Richard Bos
    Nick Hoving
2004A    Robin Vogelaar
    Thijs Gerritsen
    Martijn Rentmeester
2004B    Arjen Timmer
    Pieter Steijlen
    Florian Hoeve
2004C    Joost Verplak
    Pim Mostert
    Zainal Palmans
2003A    Jochem Zweerink
    Florian Hoeve
    Maikel Palmans
2003B    Mike Koopmanschap
    Stijn Tuytel
    Robin Vogelaar
2003C    Pim Meurs
    Gert-Jan Hoeve
    Daniël Merkus
2002A    Klaas Hendrik Leijenaar
    Matthijs van den Akker
    Patrick Stork
2002B    Jochem Zweerink
    Pim Meurs
    Ernst-Jan de Bruijn
2002C    Boudewijn Derkx
    Wouter Ludwig
    Stijn Tuytel
2001A    Danny Slotboom
    Klaas Hendrik Leijenaar
    Patrick Stork
2001B    Ernst-Jan de Bruijn
    Rik Keurentjes
    Boudewijn Derkx
2000A    Klaas Hendrik Leijenaar
    Danny Slotboom
    Boudewijn Derkx
2000B    Ernst-Jan de Bruijn
    Jasper Lemmen
    Johan Sterrenburg
2000C    Jonatan Faas
    Wouter Ludwig
    Steven Wijker
1999A    Johan Sterrenburg
    Steven Wijker
    Bart de Vos
1999B    Chris Thio
    Gerlof Kolk
    Niek Kuijvenhoven
1999C    Ben Provoost
    Bas Messemaker
    Jasper Daems
1998HfA    Chris Thio
    Johan Sterrenburg
    Gerlof Kolk
    Sil Wong
1998HfB    Ben Provoost
    Bas Messemaker
    Niek Kuijvenhoven
1998HfC    Arjan Hogewoning
    Jonatan Faas
    Jasper Lemmen
1995A    Bastiaan Hollander
    Erwin Heunen
    Wiebe van der Wijk
1995C    Korné Timmerman
    Eelco Dusamos
    Michiel Kroesbergen
    Johan Teake Dekker
1994A    Laurence Hoffman
    Paul Thio
    Bart Stegeman
1994B    Jorien Alink
    Dirk van Schaik Jr.
    Benno van Straten
1994C    Bas van Velzen
    Edgar Hartman
1993A    Alexander Koops
    Laurence Hoffman
    Lykle Thijssen
1993B    Ralf Veenings
    Jeroen van den Akker
    Leendert Gooijer
1993C    Rik van Velzen
    Jan Peter Patist
    Jay Amatmoestar
1992A    Hans Thio
    Martin Dolfing
    Joost Hendriksen
1992B    Soerish Badal
    Jorien Alink
    Remko Tiecken
    Mark Hoogakker
1992C    Laurence Hoffman
    Peter Hoogteijling
    Erik Koops
1990A    Marino Barkel
    Roeland Oosten
    Jasper Hengefeld
1990B    Wilrick Wonnink
    Pieter Jan Rijken
    Mark Kemperman
1990C    Kees Thijssen
    Mehmet Yöney
    Aaldert Gooijer
1989B    Friso Fennema
    Hans Lansbergen
    Toby Hage
1989C    Mathijs Robbens
    Mike Voskamp
    Marino Barkel
1989AsA    Ferry Kemperman
    Harmen van de Weteringh
    Michel Koop
1988B    Gerrit de Groot
    Friso Fennema
    Eddie Hilberink
1986A    Marco Wiering
    Willem Leijenaar
    Johannes van der Veer
1986B    Mark Deurloo
    Pieter Smink
    Mark van Wijk
1986C    Anton van Berkel
    Carlo van den Hurk
    Edgar Stormbroek
1985A    Wijnand Voskuil Jr.
    Anton van Berkel
    Tjalling Goedemoed
1985B    Odin Mol
    Jappie Smink
    Herman Hilberink
1985C    Marco Wiering
    Mark Deurloo
    Erno Prosman
1984A    Jappie Smink
    Wim van Galen
    Douwe Hokwerda
1984B    Maarten Linssen
    Emiel van de Meer
    Marco Wiering
1984C    Arjan van Leeuwen
    Odin Mol
    Harm van der Gugten
1982A    Hans Westerhof
    Jaap Vaarkamp
    Andries Bakker
1982B    Fedde Kooi
    Eddy van Doorn
    Wil van den Braak
1982C    Paul Nitsch
    Henk Bolt
    Edwin Feddema