Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

  FMJD-kalender   KNDB-kalender DamZ! kalender

KALENDER TOERNOOIEN Registratieformulier
Laatste tien dagen en volgende zestig dagen    Volgende 365 dagen (check voor invoer)    Link (voor eigen website)Damprovincie:
 Datum Toernooien

KALENDER TEAMWEDSTRIJDEN TOERNOOIBASE
(Volgende zestig dagen)
 Datum Teamwedstrijd Competitie
 do 23-01-2020  De Hofstad Dammers - VELO Wateringen Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  Leids Damgenootschap - RDC Rijnsburg Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  MDV Monster 2 - Naaldwijk 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  WSDV Wageningen 2 - WDV Winterswijk Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  DV VBI Huissen - DUO Doetinchem Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  WSDV Wageningen - DCL Lent Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  DCH Harderwijk - BDSV Barneveld Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  DVOIJ Terborg - DEZ Laren 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  Zwart-Wit 86 Malden 2 - CTD Arnhem 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  DCH Hengelo 2 - DIOS Beltrum 5 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  ADC Aalten - DSV Sinderen 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  NS Rotterdam - Vriendenteam Provinciale Clubcompetitie 1e klasse DZHZ  2019/2020 
 do 23-01-2020  Huizum 2 - Oudega 1 Provinciale Bekercompetitie PFDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  Huizum 1 - Bolsward Workum Combinatie Provinciale Bekercompetitie PFDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  DCA Apeldoorn - PDC Putten Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 23-01-2020  DCH Harderwijk 2 - VRD Renkum Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 24-01-2020  CTD Arnhem - DCH Hengelo Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 24-01-2020  Denk en Zet Culemborg - DCN Nijmegen Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 24-01-2020  DCL Lent 2 - Zwart-Wit 86 Malden Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 24-01-2020  Alblasserdam - DEZ Oudendijk Provinciale Clubcompetitie 1e klasse DZHZ  2019/2020 
 vr 24-01-2020  DV VBI Huissen - WSDV Wageningen 2 Gelderse Jeugdclubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 24-01-2020  DUO Doetinchem - DV VBI Huissen 2 Gelderse Jeugdclubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 24-01-2020  DUO Doetinchem - WSDV Wageningen 2 Gelderse Jeugdclubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 24-01-2020  DCL Lent - DES Lunteren Gelderse Jeugdclubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 24-01-2020  DES Lunteren 2 - DV VBI Huissen Gelderse Jeugdclubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 24-01-2020  DV VBI Huissen 2 - WSDV Wageningen Gelderse Jeugdclubcompetitie GDB  2019/2020 
 za 25-01-2020  Oosterend/Texel - DDV Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 za 25-01-2020  DIOS/Eureka 2 - Limburg CT Provinciale Clubcompetitie PLDB  2019/2020 
 za 25-01-2020  DIOS/Eureka 3 - DIOS/Eureka Provinciale Clubcompetitie PLDB  2019/2020 
 za 25-01-2020  DIOS/Eureka 4 - DVS Schaesberg Provinciale Clubcompetitie PLDB  2019/2020 
 za 25-01-2020  Raes DC Maastricht - CEMA/De Vaste Zet Provinciale Clubcompetitie PLDB  2019/2020 
 ma 27-01-2020  ADC Alphen a/d Rijn 2 - RDC Rijnsburg 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 27-01-2020  Dam Combinatie Zaanstreek - SNA 2 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 ma 27-01-2020  DOS Heino 2 - SSS Kampen 3 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 27-01-2020  Nijverdal 2 - Hammerdammer 2 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 27-01-2020  Hijken DTC 4 - Warffum Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 di 28-01-2020  KDC Katwijk - MDV Monster Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 di 28-01-2020  Tholen/DSVF - Souburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 di 28-01-2020  SSS Kampen 2 - Lelystad 2 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 28-01-2020  DDD Dedemsvaart 2 - Eye-t-Webdesign 4 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 28-01-2020  Wierden 2 - Hartholt Olie 3 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 28-01-2020  EDC Enschede 3 - DamRa Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 28-01-2020  Hemrik - Troch Tinken Sterk 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 28-01-2020  DCE Ederveen - Kroonschijf Ede Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 wo 29-01-2020  Constant Charlois Rotterdam 2 - DOS Delft Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 wo 29-01-2020  Oerterp-Drachten 3 - Lemmer 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 30-01-2020  De Hofstad Dammers 2 - Den Haag 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 30-01-2020  Leids Damgenootschap 2 - Scheveningen 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 30-01-2020  BDV Brummen - DEZ Laren Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 30-01-2020  DZW Warnsveld 2 - DSV Sinderen Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 30-01-2020  SNA - O2O Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 do 30-01-2020  Dronten 2 - DEZ/NGKZ 2 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 do 30-01-2020  Opeinde - Excelsior Harlingen Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 30-01-2020  Damcombinatie Fryslân 3 - Heerenveen/Mildam 4 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 30-01-2020  NS Rotterdam - Denk En Zet H-G 3 Bekertoernooi DZHZ  2020 
 vr 31-01-2020  DEZ Reeuwijk - ADC Alphen a/d Rijn 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 vr 31-01-2020  RDC Rijnsburg 2 - DOS Delft 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  MTB Hoogeveen - CTD Arnhem Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Van Stigt Thans - Witte van Moort Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Dammers Uit Oost - Hijken DTC Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Dammend Tilburg - Damlust Gouda Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Denk en Zet Culemborg - DV VBI Huissen Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Constant Charlois Rotterdam - WSDV Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Harderwijk - DIOS Achterhoek Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Damcombinatie Fryslân - Huizum Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  ADG - Hijken DTC 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Nijverdal - Het Noorden Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  O2O 2 - DV VBI Huissen 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  DES Lunteren - DCH Heerenveen Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  RDC Rijnsburg - Samen Sterk Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Van Stigt Thans 2 - Heijmans Excelsior Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  CEMA/De Vaste Zet - IJmuiden Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  SNA - Gooi & Eemland Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  O2O - DIOS/Eureka Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Constant Charlois Rotterdam 2 - Haarlemse Damclub Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  MTB Hoogeveen 2 - Damkring Emmeloord Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Damcombinatie Fryslân 2 - Witte van Moort 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Roden/Leek - Hijken DTC 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Lelystad - EDC Enschede Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Dokkum - Eye-t Webdesign Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  BDV Borne - Oerterp - Drachten Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  RDC Rijnsburg 2 - VAD Amsterdam Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Van Stigt Thans 3 - Leids Damgenootschap Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  WSDV 3 - Ons Genoegen Utrecht Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  DC Dordrecht - Damlust Gouda 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  De Waarddammers - Den Haag Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  EAD Asten - CTD Arnhem 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  DC Nijmegen - DAmateurs Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Lent - Raes DC Maastricht Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Dammend Tilburg 2 - Brainsport Eindhoven Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  De Waarddammers 2 - PWG s-Gravenpolder Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  DES Lunteren 2 - WSDV 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Winschoten - Huizum 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Troch Tinken Sterk - Prov. Gronings Tiental Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  De Vechtstreek Oosterveen - Het Noorden 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  MTB Hoogeveen 3 - DCH Heerenveen 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Warffum - DCH Heerenveen 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Harderwijk 2 - DES Lunteren 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  WSDV Heteren Renkum CT - DIOS/IJsselstreek CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Dammers Uit Oost 2 - DIOS Achterhoek 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Witte van Moort 3 - Gooi & Eemland 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Hartholt Olie CT - TDT/Salland CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  SSS Kampen - DEZ Laren Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Constant Charlois Rotterdam 3 - Samen Sterk 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Scheveningen - DOS Delft Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  De Hofstad Dammers - IJmuiden Zaanstreek CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  SNA 2 - DEZ Reeuwijk CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Alblasserdam - Den Haag Hofstaddammers CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Zenderstad - DES Lunteren 4 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Lent VBI Nijmegen CT - Heijmans Excelsior 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  CEMA/De Vaste Zet 2 - Limburg CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Dammend Tilburg 3 CT - Brainsport Eindhoven 2 CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  De Waarddammers CT - DIOS/Eureka 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  NDV Nieuwland - De Variant Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  SNA - Haarlemse Damclub Derde Klasse KNDB  2019/2020 
 za 01-02-2020  Denk en Zet Culemborg - Constant Charlois Rotterdam Derde Klasse KNDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  VELO Wateringen - ADC Alphen a/d Rijn Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Damlust Gouda - Leids Damgenootschap Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Naaldwijk 2 - Scheveningen Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Damlust Gouda 3 - VELO Wateringen 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  LDC Leiderdorp - MDV Monster 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  DSV Sinderen 2 - DOG Almen Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Troch Tinken Sterk - Damcombinatie Fryslân 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Emmeloord 2 - Heerenveen/Mildam 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  TOG Wolvega  - ZWH Damteam Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  DCT Twijzelerheide - Heerenveen/Mildam 3 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Eye-t Webdesign - DEZ/NGKZ Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Nijverdal - Twentes Eerste Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Hartholt Olie - Eye-t Webdesign 3 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Comb. Zwolle/Ittersum - BDV Borne Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Eelen & Rhaan - DDD Dedemsvaart Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 03-02-2020  Nijverdal 2 - EDC Enschede 3 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 04-02-2020  Ons Genoegen Haalderen - BDSV Barneveld 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 04-02-2020  VRD Renkum 2 - DCE Ederveen 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 04-02-2020  Heerenveen/Mildam - Huizum 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 04-02-2020  Ontspanning - BEGB Britsum Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 04-02-2020  Rinsumageest - Bezint Eer Gij Begint 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 04-02-2020  Souburg - PWG s-Gravenpolder Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 di 04-02-2020  Tholen/DSVF - Aagtekerke Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 di 04-02-2020  SSS Kampen - DSS Zwartsluis Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 04-02-2020  EDC Enschede - DDC Deventer Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 04-02-2020  Wierden - Witte van Moort Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 04-02-2020  Lelystad 2 - O&O Genemuiden Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 04-02-2020  Hammerdammer - Rijssen Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 04-02-2020  PDC Putten - DES Lunteren 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 04-02-2020  VRD Renkum - DCE Ederveen Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 wo 05-02-2020  DCN Nijmegen - Zwart-Wit 86 Malden 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 wo 05-02-2020  Oerterp - Drachten 2 - DC Dokkum Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  Van Stigt Thans - De Hofstad Dammers Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  DZW Warnsveld - DCH Harderwijk Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  DCH Hengelo - WSDV Wageningen Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  WSDV Wageningen 2 - DV VBI Huissen Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  DVOIJ Terborg - WDV Winterswijk 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  Zwart-Wit 86 Malden - Denk en Zet Culemborg Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  Damcombinatie Fryslân - Oerterp - Drachten Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  Urk Aan Zet - Lemmer Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  Eensgezindheid - Steenwijk 36 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  BDV Bergen op Zoom - Middelburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 do 06-02-2020  Dronten - Lelystad Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 do 06-02-2020  Hijken DTC - Emmen Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 do 06-02-2020  Hijken DTC 2 - Oosterveen Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 do 06-02-2020  Hijken DTC 3 - HDC Hoogeveen Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 do 06-02-2020  Houdt Stand Beilen - HDC / Zuidwolde CT Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 do 06-02-2020  HDC Hoogeveen 4 - HDC Hoogeveen 2 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 do 06-02-2020  DCH Harderwijk 2 - Kroonschijf Ede Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  Constant Charlois Rotterdam - Den Haag Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  RDC Rijnsburg - Damlust Gouda 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  WDV Winterswijk - BDSV Barneveld Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  DCL Lent - DVV Voorthuizen Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  DUO Doetinchem - CTD Arnhem Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  CTD Arnhem 2 - DCH Heteren CT Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  DCG Groesbeek - VTD Tiel Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  Bolsward Workum Combinatie - Huizum Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  Bolsward Workum Combinatie 2 - De Toer Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  Oudega - Huizum 3 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  Enkhuizer Damclub - Dam Combinatie Zaanstreek 3 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  BDV Borne - Hammerdammer Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 vr 07-02-2020  DES Lunteren - DCA Apeldoorn Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 za 08-02-2020  Wattrelos B - Pelves Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 za 08-02-2020  Compiegne A - Glisy A Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 za 08-02-2020  Wattrelos A - La Couture Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 za 08-02-2020  Compiegne B - Glisy B Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 za 08-02-2020  Leers - Wattrelos C Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 ma 10-02-2020  ADC Alphen a/d Rijn 2 - Scheveningen 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 10-02-2020  DSV Sinderen 3 - DIOS Beltrum 5 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 ma 10-02-2020  Aagtekerke 2 - GZC Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 ma 10-02-2020  Eye-t Webdesign - Lelystad Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 10-02-2020  Eye-t Webdesign 2 - DSS Zwartsluis Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 10-02-2020  Troch Tinken Sterk 2 - Oerterp-Drachten 3 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 ma 10-02-2020  Lemmer 2 - OKK Gerkesklooster Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 11-02-2020  Den Haag 2 - Constant Charlois Rotterdam 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 di 11-02-2020  DEZ Laren 2 - DZW Warnsveld 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 11-02-2020  NDV Nieuwland - DC Dordrecht Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse DZHZ  2019/2020 
 di 11-02-2020  SSS Kampen - Dronten Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 11-02-2020  Hammerdammer 2 - Wierden 2 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 11-02-2020  EDC Enschede 2 - Hartholt Olie 3 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 11-02-2020  Excelsior Harlingen - Damcombinatie Fryslân 3 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 11-02-2020  Heerenveen/Mildam 4 - Rinsumageest 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 wo 12-02-2020  DOS Delft - Naaldwijk Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 wo 12-02-2020  Lammerenburg - Tholen/DSVF 2 Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 do 13-02-2020  MDV Monster - De Hofstad Dammers 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 13-02-2020  DV VBI Huissen 2 - DCL Lent 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 13-02-2020  ADC Aalten - DCH Hengelo 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 13-02-2020  Vries - Diever-Dwingelo Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 do 13-02-2020  Warffum - Hijken DTC 4 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 vr 14-02-2020  RDC Rijnsburg 2 - Leids Damgenootschap 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  WSDV - MTB Hoogeveen Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DV VBI Huissen - Constant Charlois Rotterdam Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Damlust Gouda - Denk en Zet Culemborg Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Hijken DTC - Dammend Tilburg Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Witte van Moort - Dammers Uit Oost Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  CTD Arnhem - Van Stigt Thans Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DCH Heerenveen - Harderwijk Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DV VBI Huissen 2 - DES Lunteren Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Het Noorden - O2O 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Hijken DTC 2 - Nijverdal Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Huizum - ADG Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DIOS Achterhoek - Damcombinatie Fryslân Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Haarlemse Damclub - RDC Rijnsburg Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DIOS/Eureka - Constant Charlois Rotterdam 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Gooi & Eemland - O2O Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  IJmuiden - SNA Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Heijmans Excelsior - CEMA/De Vaste Zet Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Samen Sterk - Van Stigt Thans 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Oerterp - Drachten - MTB Hoogeveen 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Eye-t Webdesign - BDV Borne Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  EDC Enschede - Dokkum Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Hijken DTC 3 - Lelystad Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Witte van Moort 2 - Roden/Leek Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Damkring Emmeloord - Damcombinatie Fryslân 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Dam Combinatie Zaanstreek 2 - RDC Rijnsburg 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Den Haag - Dam Combinatie Zaanstreek Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Damlust Gouda 2 - De Waarddammers Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Ons Genoegen Utrecht - DC Dordrecht Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Leids Damgenootschap - WSDV 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  VAD Amsterdam - Van Stigt Thans 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  WSDV 2 - EAD Asten Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  PWG s-Gravenpolder - DES Lunteren 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Brainsport Eindhoven - De Waarddammers 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Raes DC Maastricht - Dammend Tilburg 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DAmateurs - Lent Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  CTD Arnhem 2 - DC Nijmegen Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DCH Heerenveen 2 - Warffum Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Het Noorden 2 - MTB Hoogeveen 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Prov. Gronings Tiental - De Vechtstreek Oosterveen Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Huizum 2 - Troch Tinken Sterk Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Bezint Eer Gij Begint - Winschoten Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DEZ Laren - Harderwijk 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  TDT/Salland CT - SSS Kampen Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Gooi & Eemland 2 - Hartholt Olie CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DIOS Achterhoek 2 - Witte van Moort 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DIOS/IJsselstreek CT - Dammers Uit Oost 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DES Lunteren 3 - WSDV Heteren Renkum CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Haarlemse Damclub 2 - Constant Charlois Rotterdam 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Den Haag Hofstaddammers CT - Haarlemse Damclub 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DEZ Reeuwijk CT - Alblasserdam Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  IJmuiden Zaanstreek CT - SNA 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DOS Delft - De Hofstad Dammers Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Samen Sterk 2 - Scheveningen Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  De Variant - Zenderstad Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DIOS/Eureka 2 - NDV Nieuwland Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Brainsport Eindhoven 2 CT - De Waarddammers CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Limburg CT - Dammend Tilburg 3 CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Heijmans Excelsior 2 - CEMA/De Vaste Zet 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  DES Lunteren 4 - Lent VBI Nijmegen CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Haarlemse Damclub - Denk en Zet Culemborg Derde Klasse KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  Den Haag - SNA Derde Klasse KNDB  2019/2020 
 za 15-02-2020  IJmuiden - Constant Charlois Rotterdam Derde Klasse KNDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  Damlust Gouda 2 - Damlust Gouda Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  VELO Wateringen 2 - Scheveningen Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  LDC Leiderdorp - Naaldwijk 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  RDS Sint Oedenrode 3 - Heijmans Excelsior 3 Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  Rompa Leder/D.A.M. - EAD Asten Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  DSV Sinderen - WDV Winterswijk 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  DOG Almen - ADC Aalten Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  Dam Combinatie Zaanstreek 3 - Haarlemsche Damclub Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  Kunst en Genoegen - Purmerend 66 2 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  Middelburg - PWG s-Gravenpolder Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  Eye-t Webdesign 3 - O&O Genemuiden Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  DSS Zwartsluis 2 - DOS Heino 2 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 17-02-2020  Eye-t-Webdesign 4 - Dronten 2 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 18-02-2020  Den Haag - RDC Rijnsburg Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  De Schijf Roosendaal - RDS Sint Oedenrode 2 Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  DCZ Zevenaar - DIOS Beltrum 4 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  DEZ Laren - DVOIJ Terborg Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  DCE Ederveen 2 - Ons Genoegen Haalderen Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  BDSV Barneveld 2 - Kroonschijf Ede 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  O2O - Oosterend/Texel Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  Tholen/DSVF - GZC Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  Lelystad 2 - Hartholt Olie Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 18-02-2020  DDD Dedemsvaart 2 - SSS Kampen 3 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 di 18-02-2020  DES Lunteren - PDC Putten Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  DCA Apeldoorn - DES Lunteren 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  DCH Harderwijk 2 - DCE Ederveen Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 18-02-2020  Kroonschijf Ede - VRD Renkum Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 20-02-2020  De Hofstad Dammers - ADC Alphen a/d Rijn Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 20-02-2020  Leids Damgenootschap - VELO Wateringen Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 20-02-2020  Van Stigt Thans - Constant Charlois Rotterdam Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 20-02-2020  MDV Monster 2 - Damlust Gouda 3 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 20-02-2020  DVOIJ Terborg 2 - BDV Brummen Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 20-02-2020  DCH Hengelo 2 - DSV Sinderen 3 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 20-02-2020  SNA 3 - Enkhuizer Damclub Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 do 20-02-2020  BDV Bergen op Zoom - Aagtekerke 2 Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 vr 21-02-2020  Dammend Tilburg 2 - DOG Uden 2 Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 vr 21-02-2020  Alblasserdam - NDV Nieuwland 2 Provinciale Clubcompetitie 1e klasse DZHZ  2019/2020 
 ma 24-02-2020  Naaldwijk - Den Haag 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 24-02-2020  Scheveningen - MDV Monster 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 24-02-2020  Scheveningen 2 - DOS Delft 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 24-02-2020  Dam Combinatie Zaanstreek 2 - Almere Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 ma 24-02-2020  Aagtekerke - Lammerenburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 ma 24-02-2020  HDC Hoogeveen - Hijken DTC Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 ma 24-02-2020  HDC Hoogeveen 2 - Hijken DTC 2 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 ma 24-02-2020  Houdt Stand Beilen - HDC Hoogeveen 4 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 ma 24-02-2020  Emmen - Hijken DTC 3 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 ma 24-02-2020  HDC / Zuidwolde CT - Oosterveen Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 di 25-02-2020  DIOS Beltrum 5 - DSV Sinderen 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 25-02-2020  Purmerend 66 - DDV Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 di 25-02-2020  Souburg - Tholen/DSVF 2 Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 wo 26-02-2020  Constant Charlois Rotterdam 2 - MDV Monster Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 wo 26-02-2020  DOS Delft 2 - DEZ Reeuwijk Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 wo 26-02-2020  Oerterp-Drachten 3 - Hemrik Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 27-02-2020  De Hofstad Dammers 2 - KDC Katwijk Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 27-02-2020  Leids Damgenootschap 2 - ADC Alphen a/d Rijn 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 27-02-2020  OKK Gerkesklooster - Troch Tinken Sterk 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 27-02-2020  Damcombinatie Fryslân 3 - Opeinde Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 27-02-2020  Warffum - Vries Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 vr 28-02-2020  DEZ Reeuwijk - RDC Rijnsburg 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  MTB Hoogeveen - Van Stigt Thans Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Dammers Uit Oost - CTD Arnhem Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Dammend Tilburg - Witte van Moort Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Denk en Zet Culemborg - Hijken DTC Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Constant Charlois Rotterdam - Damlust Gouda Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  WSDV - DV VBI Huissen Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Harderwijk - Damcombinatie Fryslân Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  ADG - DIOS Achterhoek Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Nijverdal - Huizum Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  O2O 2 - Hijken DTC 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  DES Lunteren - Het Noorden Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  DCH Heerenveen - DV VBI Huissen 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  RDC Rijnsburg - Van Stigt Thans 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  CEMA/De Vaste Zet - Samen Sterk Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  SNA - Heijmans Excelsior Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  O2O - IJmuiden Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Constant Charlois Rotterdam 2 - Gooi & Eemland Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Haarlemse Damclub - DIOS/Eureka Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  MTB Hoogeveen 2 - Damcombinatie Fryslân 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Roden/Leek - Damkring Emmeloord Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Lelystad - Witte van Moort 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Dokkum - Hijken DTC 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  BDV Borne - EDC Enschede Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Oerterp - Drachten - Eye-t Webdesign Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  RDC Rijnsburg 2 - Van Stigt Thans 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  WSDV 3 - VAD Amsterdam Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  DC Dordrecht - Leids Damgenootschap Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  De Waarddammers - Ons Genoegen Utrecht Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Dam Combinatie Zaanstreek - Damlust Gouda 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Dam Combinatie Zaanstreek 2 - Den Haag Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  EAD Asten - DC Nijmegen Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Lent - CTD Arnhem 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Dammend Tilburg 2 - DAmateurs Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  De Waarddammers 2 - Raes DC Maastricht Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  DES Lunteren 2 - Brainsport Eindhoven Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  WSDV 2 - PWG s-Gravenpolder Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Troch Tinken Sterk - Bezint Eer Gij Begint Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  De Vechtstreek Oosterveen - Huizum 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  MTB Hoogeveen 3 - Prov. Gronings Tiental Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Warffum - Het Noorden 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  DCH Heerenveen 3 - DCH Heerenveen 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Harderwijk 2 - WSDV Heteren Renkum CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Dammers Uit Oost 2 - DES Lunteren 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Witte van Moort 3 - DIOS/IJsselstreek CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Hartholt Olie CT - DIOS Achterhoek 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  SSS Kampen - Gooi & Eemland 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  DEZ Laren - TDT/Salland CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Constant Charlois Rotterdam 3 - Scheveningen Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  De Hofstad Dammers - Samen Sterk 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  SNA 2 - DOS Delft Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Alblasserdam - IJmuiden Zaanstreek CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Haarlemse Damclub 3 - DEZ Reeuwijk CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Haarlemse Damclub 2 - Den Haag Hofstaddammers CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Zenderstad - Lent VBI Nijmegen CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  CEMA/De Vaste Zet 2 - DES Lunteren 4 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Dammend Tilburg 3 CT - Heijmans Excelsior 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  De Waarddammers CT - Limburg CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  NDV Nieuwland - Brainsport Eindhoven 2 CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  De Variant - DIOS/Eureka 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Haarlemse Damclub - IJmuiden Derde Klasse KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  Constant Charlois Rotterdam - Den Haag Derde Klasse KNDB  2019/2020 
 za 29-02-2020  SNA - Denk en Zet Culemborg Derde Klasse KNDB  2019/2020 
 ma 02-03-2020  Naaldwijk 2 - VELO Wateringen 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 02-03-2020  Damlust Gouda 3 - LDC Leiderdorp Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 ma 02-03-2020  Lemmer - Damcombinatie Fryslân 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 ma 02-03-2020  Troch Tinken Sterk - Oerterp - Drachten 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 ma 02-03-2020  BEGB Britsum - DC Dokkum Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 ma 02-03-2020  Kunst en Genoegen - Dam Combinatie Zaanstreek 3 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 ma 02-03-2020  Aagtekerke 2 - Lammerenburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 ma 02-03-2020  O&O Genemuiden - Lelystad 2 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 02-03-2020  Hartholt Olie - SSS Kampen 2 Provinciale Clubcompetitie PODB  2019/2020 
 ma 02-03-2020  Hijken DTC 4 - Diever-Dwingelo Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 di 03-03-2020  KDC Katwijk - Constant Charlois Rotterdam 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 di 03-03-2020  Den Haag 2 - DOS Delft Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 di 03-03-2020  DVV Voorthuizen - DCH Hengelo Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 03-03-2020  BDSV Barneveld - DZW Warnsveld Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 di 03-03-2020  De Toer - Eensgezindheid Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 03-03-2020  Heerenveen/Mildam 2 - TOG Wolvega  Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 03-03-2020  Heerenveen/Mildam 3 - Rinsumageest Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 03-03-2020  Donkerbroek - Oudega Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 03-03-2020  PWG s-Gravenpolder - BDV Bergen op Zoom Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 di 03-03-2020  Excelsior Harlingen - Heerenveen/Mildam 4 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 wo 04-03-2020  Oerterp - Drachten - Huizum Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  MDV Monster - Naaldwijk Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  DOG Uden 1 - Heijmans Excelsior 1 Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  DAmateurs - Dammend Tilburg 1 Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  Heijmans Excelsior 2 - RDS Sint Oedenrode 1 Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  DV VBI Huissen - WDV Winterswijk Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  WSDV Wageningen - DUO Doetinchem Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  DCH Harderwijk - DCL Lent Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  Huizum 2 - SDC Sneek Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  Urk Aan Zet - Ontspanning Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  ZWH Damteam - Bolsward Workum Combinatie 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  Steenwijk 36 - Emmeloord 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  Huizum 3 - DCT Twijzelerheide Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  GZC - Tholen/DSVF 2 Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 do 05-03-2020  Opeinde - Rinsumageest 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 vr 06-03-2020  CTD Arnhem - WSDV Wageningen 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2019/2020 
 vr 06-03-2020  Bolsward Workum Combinatie - Heerenveen/Mildam Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 za 07-03-2020  Limburg CT - DIOS/Eureka 3 Provinciale Clubcompetitie PLDB  2019/2020 
 za 07-03-2020  DIOS/Eureka 4 - DIOS/Eureka 2 Provinciale Clubcompetitie PLDB  2019/2020 
 za 07-03-2020  Raes DC Maastricht - DIOS/Eureka Provinciale Clubcompetitie PLDB  2019/2020 
 za 07-03-2020  CEMA/De Vaste Zet - DVS Schaesberg Provinciale Clubcompetitie PLDB  2019/2020 
 ma 09-03-2020  RDS Sint Oedenrode 2 - EAD Asten Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 ma 09-03-2020  Almere - Purmerend 66 2 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 ma 09-03-2020  Haarlemsche Damclub - SNA 3 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 ma 09-03-2020  Dam Combinatie Zaanstreek 2 - Enkhuizer Damclub Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 ma 09-03-2020  Denk En Zet H-G 2 - DEZ Oudendijk Provinciale Clubcompetitie 1e klasse DZHZ  2019/2020 
 ma 09-03-2020  Denk En Zet H-G - NDV Nieuwland Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse DZHZ  2019/2020 
 ma 09-03-2020  Denk en ZDV - De Kroonschijf Brandwijk Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse DZHZ  2019/2020 
 ma 09-03-2020  Aagtekerke - Souburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 ma 09-03-2020  Middelburg - Tholen/DSVF Provinciale Clubcompetitie PZDB  2019/2020 
 ma 09-03-2020  Troch Tinken Sterk 2 - Lemmer 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 di 10-03-2020  De Schijf Roosendaal - Dammend Tilburg 2 Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 di 10-03-2020  NDV Nieuwland 2 - NS Rotterdam Provinciale Clubcompetitie 1e klasse DZHZ  2019/2020 
 di 10-03-2020  Kroonschijf Mookhoek 2 - Rivieren Dammers 2 Provinciale Clubcompetitie 1e klasse DZHZ  2019/2020 
 di 10-03-2020  Rivieren Dammers - Kroonschijf Mookhoek Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse DZHZ  2019/2020 
 di 10-03-2020  DC Dordrecht - Amicitia Provinciale Clubcompetitie Hoofdklasse DZHZ  2019/2020 
 di 10-03-2020  Hemrik - OKK Gerkesklooster Provinciale Clubcompetitie PFDB  2019/2020 
 wo 11-03-2020  Vriendenteam - Alblasserdam Provinciale Clubcompetitie 1e klasse DZHZ  2019/2020 
 do 12-03-2020  Heijmans Excelsior 3 - Rompa Leder/D.A.M. Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 do 12-03-2020  DOG Uden 2 - RDS Sint Oedenrode 3 Provinciale Clubcompetitie PNDB  2019/2020 
 za 14-03-2020  Pelves - Wattrelos A Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 za 14-03-2020  Glisy A - Wattrelos B Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 za 14-03-2020  La Couture - Compiegne A Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 za 14-03-2020  Wattrelos C - Glisy B Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 za 14-03-2020  Leers - Compiegne B Interéquipes Ligue Hauts-de-France  Frankrijk  2019/2020 
 ma 16-03-2020  DDV - Dam Combinatie Zaanstreek Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 ma 16-03-2020  Hijken DTC 3 - Hijken DTC Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 ma 16-03-2020  Hijken DTC 2 - HDC Hoogeveen 4 Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 ma 16-03-2020  HDC Hoogeveen - Oosterveen Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 ma 16-03-2020  HDC Hoogeveen 2 - HDC / Zuidwolde CT Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 ma 16-03-2020  Emmen - Houdt Stand Beilen Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 ma 16-03-2020  Hijken DTC 4 - Vries Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019 
 di 17-03-2020  Purmerend 66 - SNA Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 di 17-03-2020  O2O - SNA 2 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2019/2020 
 do 19-03-2020  Diever-Dwingelo - Warffum Provinciale Clubcompetitie DDB/PGD DDB  2019