Toernooibase
HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

 DamZ! kalender Registratieformulier

KALENDER TOERNOOIEN/EVENEMENTEN 
Laatste tien dagen en volgende zestig dagen    Complete kalender (check voor invoer)    Link (voor eigen website)Filter:
 Datum Toernooien/Evenementen
 za 24-09-2022    Centrale Junioren Training 21-22 dag 4/6
  Huissen

 Google maps
 za 24-09-2022    Centrale Pupillen Training 21-22 dag 4/6
  Huissen

 Google maps
 za 24-09-2022  10.00 u.   DroomDamsters Grand Prix Utrecht
 Hygge Goeman Borgesiuslaan 77 3515 ET Utrecht
 Opgeven via de site of stuur een mailtje naar info@droomdamsters.nl
 Website
 Google maps
 zo 25-09-2022    Centrale Aspiranten Training 21-22 dag 4/6
  Huissen

 Google maps
 wo 28-09-2022 
 tot/met: za 13-05-2023 
   2e Open Kampioenschap van Hilversum
 Het Hilversum Open is een Zwitsers toernooi. Er worden 8 ronden gespeeld in 1 groep. E?n ronde per maand. Ronde 1 woensdag 28 september. De laatste ronde is zaterdag 13 mei 2023. Voor uitgebreide informatie en inschrijven raadpleeg de website.
 Website
 za 01-10-2022    Nationale Competitie 22-23 ronde 2
 ma 03-10-2022 
 tot/met: zo 09-10-2022 
   European Championship (OpenWomen)
  Kortrijk Belgium
 Website
 Google maps
 wo 05-10-2022 
 tot/met: zo 16-10-2022 
   22st PAMDCC
  Dominican Republic

 Google maps
 za 08-10-2022    Centrale Junioren Training 21-22 dag 5/6
  Huissen

 Google maps
 za 15-10-2022    Nationale Competitie 22-23 ronde 3
 zo 16-10-2022 
 tot/met: vr 21-10-2022 
   Damweek Hijken, World Cup
  De Omloop 5 9411KA Beilen
 Website
 Google maps
 wo 19-10-2022  09.00 u.- ca. 16.00 u.
 tot/met: za 22-10-2022 
   Open kampioenschap van Amersfoort
 Wijkcentrum Het Klokhuis Weberstraat 2 3816 VC Amersfoort
 Organisatie door het Amersfoorts DamGenootschap. Voor meer informatie M.A. Everloo via email dammen@everloo.nl
 Leeftijd: min. 16 jaar
 Bedenktijd per partij: 50 moves in 120 minutes/25 moves in 30 minutes/Guillotine, 5 minutes

 Google maps
 za 22-10-2022  10.30 u.- ca. 17.00 u.   DamDenkToernooi editie 3 in Tuk op 22 oktober 2022
 Tuk (Bij Steenwijk) Cafe de Karre, Tukseweg 186 8334 RX Tuk
 Uniek damtoernooi met vier verschillende speelvormen van het prachtige damspel: twee partijen per vorm a. dammen volgens de internationale spelregels b. Fries dammen c. Braziliaans dammen (dammen op een schaakbord) d. Frysk 5x5. (Fries dammen met 5 tegen 5 schijven) Programma 10.30 Ontvangst en registratie 11.00 Opening 11.10 Ronde 1 t/m 4 13.30 Presentatie wereldkampioen Fries dammen Walinga 14.30 Ronde 5 t/m 8 17.00 Prijsuitreiking Speeltempo en loting 10 minuten plus 5 seconden per zet. Paringen op basis van loting en het Zwitsers systeem. Inschrijfgeld ? 10 per deelnemer, vooraf te voldoen. Prijzenpot ? 300, Nummers 1 t/m 6, mooiste fragment Inschrijven Via www.damdenken.nl of e-mailen naar info@damdenken.nl, bellen mag ook 06-85485760 Speellocatie Cafe de Karre, Tukseweg 186, 8334 RX Tuk, 0521-515393
 Leeftijd: min. 10 max. 99 jaar
 Website
 Google maps
 Uitslagen
 za 22-10-2022  11.30 u.- ca. 14.30 u.   Voorzittersoverleg
 DES Lunteren Bisschopweg 104-A 6741 XC Lunteren
 Afmeldingen graag naar Bondsbureau en/of secretaris@kndb.nl

 Google maps
 di 25-10-2022 
 tot/met: di 01-11-2022 
   2nd World Championship Veterans
  Willemstad Curacao
 Website
 Google maps
 di 25-10-2022 
 tot/met: vr 28-10-2022 
   DC Lent PlusMinus 55
 Clubgebouw DC Lent Sportpark Vossenpels, Jo Eversstraat 3, 6663 JA Lent
 Maximaal 32 deelnemers. 7 ronden Zwitsers in twee groepen op basis van rating. Aanmelden bij Jos Janssen, secretaris DC Lent: jwjanssen48@gmail.com
 Leeftijd: min. 50 jaar

 Google maps
 za 29-10-2022    Nationale Competitie 22-23 ronde 4
 za 29-10-2022 
 tot/met: zo 06-11-2022 
   World Championship Youth
  Antalya Turkey
 Website
 Google maps
 za 05-11-2022    Bondsraadsvergadering
 vr 11-11-2022 
 tot/met: zo 20-11-2022 
   Championnat d'Afrique
  Bamako Mali

 Google maps
 za 12-11-2022    Nationale Competitie 22-23 ronde 5
 zo 13-11-2022    Centrale Meisjes Training 21-22 dag 5/6
 De Doorbraak Grintweg 324a Wageningen

 Google maps
 ma 14-11-2022 
 tot/met: ma 21-11-2022 
   4th COC 2022
  Willemstad Curacao
 Website
 Google maps
 za 19-11-2022    Centrale Junioren Training 21-22 dag 6/6
  Huissen

 Google maps
 za 19-11-2022    Centrale Pupillen Training 21-22 dag 5/6
  Huissen

 Google maps
 za 19-11-2022  10.00 u.- ca. 17.00 u.   Damdag Lelystad
 Verenigingsgebouw “Het Palet” Voorhof 18 8212 CA Lelystad.
 Bedenktijd per partij: Guillotine, 60 minutes
 Website
 Google maps
 Uitslagen
 zo 20-11-2022    Centrale Aspiranten Training 21-22 dag 5/6
  Huissen

 Google maps
 za 26-11-2022    Nationale Competitie 22-23 ronde 6

KALENDER TEAMWEDSTRIJDEN TOERNOOIBASE
(Volgende zestig dagen)
 Datum Teamwedstrijd Competitie
 ma 03-10-2022  Damlust Gouda 2 - ADC Alphen a/d Rijn Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 03-10-2022  DSV Sinderen - BDSV Barneveld Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 03-10-2022  Gooi & Eemland 2 - Gooi & Eemland Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 04-10-2022  LDV Loenen - Zenderstad 3 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 04-10-2022  Zenderstad 2 - Austerlitz Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 04-10-2022  DAWO - UDG-Vriendenkring 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 04-10-2022  ADG - Ons Genoegen Utrecht Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 04-10-2022  PDC Putten - DES Lunteren Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 04-10-2022  KDC Katwijk - Scheveningen Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 04-10-2022  Den Haag - Leids Damgenootschap 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 wo 05-10-2022  WDV Winterswijk 2 - DSV Sinderen 3 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 wo 05-10-2022  DC Hilversum 3 - DAWO 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 wo 05-10-2022  DC Hilversum 2 - Het Groene Hart 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 do 06-10-2022  DCA Apeldoorn - Zwart-Wit 86 Malden 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 06-10-2022  WSDV Wageningen - DCH Harderwijk Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 06-10-2022  DV VBI Huissen - WSDV Wageningen 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 06-10-2022  DCH Hengelo - DZW Warnsveld Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 06-10-2022  MDV Monster 2 - DOS Delft Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 06-10-2022  Leids Damgenootschap - Damlust Gouda Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 vr 07-10-2022  DBS - LDV Loenen 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 vr 07-10-2022  RDC Rijnsburg - IJmuiden 2 Jeugdcompetitie Noord/Zuid Holland KNDB  2022 
 vr 07-10-2022  Haarlemse Damclub - RDC Rijnsburg 2 Jeugdcompetitie Noord/Zuid Holland KNDB  2022 
 vr 07-10-2022  CTD Arnhem - WDV Winterswijk Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 vr 07-10-2022  Samen Sterk - IJmuiden Jeugdcompetitie Noord/Zuid Holland KNDB  2022 
 vr 07-10-2022  DCG Groesbeek - Kroonschijf Ede Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 vr 07-10-2022  CTD Arnhem 2 - DCL Lent Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 vr 07-10-2022  RDC Rijnsburg - Van Stigt Thans Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 10-10-2022  Naaldwijk - VELO Wateringen Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 10-10-2022  Denk En Zet H-G - NS Rotterdam Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 ma 10-10-2022  Naaldwijk 2 - VELO Wateringen 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 10-10-2022  Ons Genoegen Utrecht 2 - Zenderstad Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 ma 10-10-2022  Scheveningen 2 - DEZ Reeuwijk Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 10-10-2022  Amicitia - Kroonschijf Mookhoek Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 ma 10-10-2022  Damlust Gouda 3 - MDV Monster Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 10-10-2022  Denk En Zet H-G 2 - Kroonschijf Mookhoek Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 di 11-10-2022  ADC Alphen a/d Rijn 2 - DOS Delft 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 11-10-2022  NDV Nieuwland - NDV Nieuwland 2 Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 di 11-10-2022  Zenderstad 3 - DBS Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 11-10-2022  LDV Loenen 2 - DC Hilversum 3 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 11-10-2022  DAWO 2 - DC Hilversum 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 11-10-2022  DEZ Laren 2 - DVOIJ Terborg Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 11-10-2022  DIOS Beltrum 5 - DEZ Laren Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 11-10-2022  DC Dordrecht - Denk en ZDV Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 wo 12-10-2022  DC Hilversum  - UDG - Vriendenkring Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 do 13-10-2022  Het Groene Hart 2 - LDV Loenen Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 do 13-10-2022  BDV Eerbeek CT - DCH Harderwijk 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 13-10-2022  DCH Hengelo 2 - DSV Sinderen 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 13-10-2022  De Kroonschijf Brandwijk - DEZ Oudendijk Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 do 13-10-2022  Het Groene Hart - ADG Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 do 13-10-2022  Zwart-Wit 86 Malden - DCE Ederveen Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 vr 14-10-2022  RDC Rijnsburg 2 - De Hofstad Dammers 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 vr 14-10-2022  Kunst en Genoegen - Enkhuizer Damclub Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DIOS/Eureka - Ons Genoegen Utrecht Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  EAD Asten - DIOS Achterhoek 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Samen Sterk - Dammers Uit Oost Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  RDC Rijnsburg - Gooi & Eemland Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  HDC Hoogeveen 2 - Apeldoorn Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Huizum 2 - BDV Borne Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  De Vechtstreek Gramsbergen - Lelystad Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Damcombinatie Fryslân 2 - Oerterp - Drachten Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Dokkum - Rinsumageest - Roden/Leek Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Het Noorden 2 - Damkring Emmeloord Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  VAD Amsterdam - PWG s-Gravenpolder Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  De Waarddammers 2 - Alblasserdam Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  O2O 2 - Damlust Gouda 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Dam Combinatie Zaanstreek - DES Lunteren 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Van Stigt Thans 3 - Haarlemse Damclub Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Leids Damgenootschap - Zenderstad Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  CEMA/De Vaste Zet - Heijmans Excelsior Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Lent - DV VBI Huissen 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Den Haag - WSDV 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Het Noorden - IJmuiden Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DCH Heerenveen - Witte van Moort 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Harderwijk - Hijken DTC 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  O2O - EDC Enschede Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Huizum - SNA Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Nijverdal - DIOS Achterhoek Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DES Lunteren - Van Stigt Thans 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Van Stigt Thans - Witte van Moort Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Damcombinatie Fryslân - Hijken DTC Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  CTD Arnhem - Damlust Gouda Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  De Waarddammers - DV VBI Huissen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  HDC Hoogeveen - WSDV Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DIOS/Eureka 2 - Limburg CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Hartholt Olie CT - DES Lunteren 4 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DAmateurs - Raes DC Maastricht Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  WSDV 3 - Dammers Uit Oost 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DES Lunteren 2 - Dammend Tilburg Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DEZ Reeuwijk - Scheveningen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  RDC Rijnsburg 2 - SNA 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Den Haag Hofstaddammers CT - De Hofstad Dammers Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  WSDV 4 - Witte van Moort 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DC Nijmegen - ADG Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  CTD Arnhem 2 - Brainsport Eindhoven Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DEZ Laren - Eye-t Webdesign Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  HammerDamRa CT - DV VBI Huissen CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DIOS-DVOIJ CT - DIOS Achterhoek 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DCH Heerenveen 2 - Winschoten Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  SSS Kampen - Hijken DTC 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Bezint Eer Gij Begint - Warffum Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Roden/Leek 2 - Warffum 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  HDC Hoogeveen 4 - HDC Hoogeveen 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  CEMA/De Vaste Zet 2 - Heijmans Excelsior / RDS CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  De Waarddammers 3 - Alblasserdam 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  De Waarddammers DEZ CT - NDV Nieuwland Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  DOG Uden - De Variant Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Samen Sterk 2 - Haarlemse Damclub 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 15-10-2022  Dam Combinatie Zaanstreek 2 - IJmuiden / HDC CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 ma 17-10-2022  Damlust Gouda - RDC Rijnsburg Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 17-10-2022  Scheveningen - MDV Monster 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 17-10-2022  DDV - SNA Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 di 18-10-2022  ADC Alphen a/d Rijn - Leids Damgenootschap Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 18-10-2022  DEZ Laren - DZW Warnsveld 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 18-10-2022  Kroonschijf Mookhoek - DC Dordrecht Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 di 18-10-2022  Den Haag - KDC Katwijk Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 18-10-2022  Souburg - Middelburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2022/2023 
 di 18-10-2022  Tholen/DSVF - Aagtekerke Provinciale Clubcompetitie PZDB  2022/2023 
 wo 19-10-2022  Lammerenburg 2 - PWG s-Gravenpolder/GZC Provinciale Clubcompetitie PZDB  2022/2023 
 wo 19-10-2022  DOS Delft - Leids Damgenootschap 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 20-10-2022  SNA 2 - Dam Combinatie Zaanstreek Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 vr 21-10-2022  Van Stigt Thans - Damlust Gouda 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 vr 21-10-2022  IJmuiden - Haarlemsche Damclub Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 za 22-10-2022  Oosterend/Texel - Kunst en Genoegen Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 ma 24-10-2022  Denk en ZDV - Rivieren Dammers Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 ma 24-10-2022  Naaldwijk 2 - ADC Alphen a/d Rijn 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 24-10-2022  DEZ Oudendijk - Rivieren Dammers 2 Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 ma 24-10-2022  VELO Wateringen - RDC Rijnsburg 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 24-10-2022  Ons Genoegen Utrecht - Het Groene Hart Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 ma 24-10-2022  UDG - Vriendenkring - Ons Genoegen Utrecht 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 ma 24-10-2022  Gooi & Eemland - DAWO Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 ma 24-10-2022  UDG-Vriendenkring 2 - Zenderstad 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 ma 24-10-2022  VELO Wateringen 2 - DEZ Reeuwijk Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 25-10-2022  LDV Loenen - DAWO 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 25-10-2022  Zenderstad 3 - Het Groene Hart 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 25-10-2022  Austerlitz - Gooi & Eemland 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 25-10-2022  NDV Nieuwland 2 - De Kroonschijf Brandwijk Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 di 25-10-2022  Kroonschijf Mookhoek - NDV Nieuwland Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 di 25-10-2022  ADG - DC Hilversum  Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 wo 26-10-2022  DC Hilversum 2 - LDV Loenen 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 wo 26-10-2022  DOS Delft 2 - Scheveningen 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 27-10-2022  BDV Bergen op Zoom - Lammerenburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2022/2023 
 do 27-10-2022  MDV Monster - Naaldwijk Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 27-10-2022  De Hofstad Dammers - Damlust Gouda 3 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 27-10-2022  NS Rotterdam - Amicitia Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 vr 28-10-2022  Enkhuizer Damclub - DDV Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 vr 28-10-2022  DBS - DC Hilversum 3 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 za 29-10-2022  Limburg CT - CEMA/De Vaste Zet 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Heijmans Excelsior / RDS CT - De Waarddammers 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  DIOS Achterhoek - Het Noorden Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  IJmuiden - DCH Heerenveen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  SNA - Nijverdal Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Alblasserdam 2 - De Waarddammers DEZ CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Dammend Tilburg - WSDV 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Dammers Uit Oost 2 - DAmateurs Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  PWG s-Gravenpolder - Leids Damgenootschap Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Alblasserdam - VAD Amsterdam Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Van Stigt Thans 2 - Van Stigt Thans Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  DC Prins Alexander Rotterdam - DOG Uden Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  De Variant - DIOS/Eureka 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Gooi & Eemland 2 - Samen Sterk 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  DV VBI Huissen - HDC Hoogeveen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Damlust Gouda - De Waarddammers Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Damlust Gouda 2 - De Waarddammers 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Hijken DTC - CTD Arnhem Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Witte van Moort - Damcombinatie Fryslân Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  EDC Enschede - Huizum Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Haarlemse Damclub 2 - Dam Combinatie Zaanstreek 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  DV VBI Huissen CT - DIOS-DVOIJ CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Eye-t Webdesign - HammerDamRa CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  IJmuiden / HDC CT - DEZ Reeuwijk Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Raes DC Maastricht - CTD Arnhem 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Witte van Moort 2 - Harderwijk Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Hijken DTC 2 - O2O Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  ADG - EAD Asten Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  DES Lunteren 4 - DEZ Laren Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Apeldoorn - Het Noorden 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  BDV Borne - HDC Hoogeveen 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Lelystad - Huizum 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Oerterp - Drachten - De Vechtstreek Gramsbergen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Roden/Leek - Damcombinatie Fryslân 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Damkring Emmeloord - Dokkum - Rinsumageest Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Witte van Moort 3 - Hartholt Olie CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Harderwijk 2 - WSDV 4 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  DES Lunteren 3 - O2O 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Scheveningen - RDC Rijnsburg 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  SNA 2 - Den Haag Hofstaddammers CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Haarlemse Damclub - Dam Combinatie Zaanstreek Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Zenderstad - Van Stigt Thans 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  DIOS Achterhoek 2 - DES Lunteren 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  DCH Heerenveen 3 - DCH Heerenveen 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Winschoten - SSS Kampen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Hijken DTC 3 - Bezint Eer Gij Begint Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Warffum - Roden/Leek 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Warffum 2 - HDC Hoogeveen 4 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  WSDV 2 - RDC Rijnsburg Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  DV VBI Huissen 2 - Den Haag Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Heijmans Excelsior - Lent Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Ons Genoegen Utrecht - CEMA/De Vaste Zet Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Dammers Uit Oost - DIOS/Eureka Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Gooi & Eemland - Samen Sterk Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 29-10-2022  Brainsport Eindhoven - DC Nijmegen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 ma 31-10-2022  Kroonschijf Ede - BDV Eerbeek CT Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 31-10-2022  Damlust Gouda - ADC Alphen a/d Rijn Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 31-10-2022  DSV Sinderen 2 - WDV Winterswijk 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 31-10-2022  Troch Tinken Sterk - Oerterp - Drachten 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 di 01-11-2022  DCE Ederveen - DCG Groesbeek Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 01-11-2022  BDSV Barneveld - WSDV Wageningen Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 01-11-2022  Dokkum - Rinsumageest 2 - Oudega Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 di 01-11-2022  DEZ Laren 2 - DVOIJ Terborg 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 01-11-2022  Purmerend 66 - DDV 2 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 di 01-11-2022  PDC Putten - DCH Harderwijk 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 01-11-2022  Heerenveen/Mildam 2 - Steenwijk 36 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 di 01-11-2022  Dokkum - Rinsumageest - DCT Twijzelerheide Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 di 01-11-2022  Damcombinatie Fryslân 2 - Bezint Eer Gij Begint Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 wo 02-11-2022  DOS Delft - Scheveningen Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 wo 02-11-2022  Oerterp - Drachten - Huizum Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  DV VBI Huissen - DCH Harderwijk Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  Leids Damgenootschap - Van Stigt Thans Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  Huizum 3 - Damcombinatie Fryslân 3 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  DVOIJ Terborg - DIOS Beltrum 5 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  OKK Gerkesklooster - Troch Tinken Sterk 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  Eensgezindheid - Emmeloord Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  MDV Monster 2 - Den Haag Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  Zwart-Wit 86 Malden 2 - Kroonschijf Ede 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  Leids Damgenootschap 2 - KDC Katwijk Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  DZW Warnsveld - CTD Arnhem Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  WSDV Wageningen 2 - DCH Hengelo Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  Damcombinatie Fryslân - Heerenveen/Mildam Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 do 03-11-2022  Huizum 2 - Lemmer Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 vr 04-11-2022  RDC Rijnsburg - Haarlemse Damclub Jeugdcompetitie Noord/Zuid Holland KNDB  2022 
 vr 04-11-2022  IJmuiden - RDC Rijnsburg 2 Jeugdcompetitie Noord/Zuid Holland KNDB  2022 
 vr 04-11-2022  IJmuiden 2 - Samen Sterk Jeugdcompetitie Noord/Zuid Holland KNDB  2022 
 vr 04-11-2022  Bolsward Workum Combinatie - Urk Aan Zet Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 vr 04-11-2022  RDC Rijnsburg - Damlust Gouda 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 vr 04-11-2022  Bolsward Workum Combinatie 2 - Heerenveen/Mildam 3 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 vr 04-11-2022  DCL Lent - DCA Apeldoorn Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 vr 04-11-2022  WDV Winterswijk - DSV Sinderen Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 vr 04-11-2022  DES Lunteren - Zwart-Wit 86 Malden Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 07-11-2022  Scheveningen 2 - Naaldwijk 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 07-11-2022  Naaldwijk - De Hofstad Dammers Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 07-11-2022  Rivieren Dammers 2 - NDV Nieuwland 2 Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 ma 07-11-2022  DSV Sinderen 3 - DCH Hengelo 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 07-11-2022  UDG-Vriendenkring 2 - Gooi & Eemland Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 ma 07-11-2022  Ons Genoegen Utrecht 2 - ADG Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 ma 07-11-2022  Rivieren Dammers - Kroonschijf Mookhoek Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 ma 07-11-2022  Denk En Zet H-G - Denk en ZDV Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 ma 07-11-2022  Denk En Zet H-G 2 - DEZ Oudendijk Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 di 08-11-2022  LDV Loenen 2 - LDV Loenen Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 08-11-2022  DAWO 2 - Zenderstad 3 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 08-11-2022  Zenderstad 2 - Gooi & Eemland 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 08-11-2022  DAWO - Austerlitz Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 08-11-2022  ADC Alphen a/d Rijn 2 - VELO Wateringen 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 08-11-2022  Zenderstad - UDG - Vriendenkring Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 08-11-2022  DC Dordrecht - Amicitia Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 wo 09-11-2022  DC Hilversum 3 - DC Hilversum 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 wo 09-11-2022  DC Hilversum  - Ons Genoegen Utrecht Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 do 10-11-2022  Het Groene Hart 2 - DBS Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 do 10-11-2022  DCH Harderwijk 2 - DES Lunteren Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 10-11-2022  De Hofstad Dammers 2 - VELO Wateringen Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 10-11-2022  De Kroonschijf Brandwijk - NDV Nieuwland Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 do 10-11-2022  DZW Warnsveld 2 - DEZ Laren 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 vr 11-11-2022  RDC Rijnsburg 2 - MDV Monster Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 vr 11-11-2022  DEZ Reeuwijk - DOS Delft 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  De Waarddammers DEZ CT - Heijmans Excelsior / RDS CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  De Waarddammers 3 - Limburg CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  CEMA/De Vaste Zet 2 - De Variant Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  De Hofstad Dammers - SNA 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  EAD Asten - Brainsport Eindhoven Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Den Haag Hofstaddammers CT - Scheveningen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  NDV Nieuwland - Alblasserdam 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Bezint Eer Gij Begint - Winschoten Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Dam Combinatie Zaanstreek 2 - Gooi & Eemland 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DIOS/Eureka 2 - DC Prins Alexander Rotterdam Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DIOS Achterhoek 2 - ADG Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DES Lunteren 2 - WSDV 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DAmateurs - Dammend Tilburg Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DC Nijmegen - Raes DC Maastricht Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  RDC Rijnsburg 2 - IJmuiden / HDC CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DEZ Reeuwijk - Haarlemse Damclub 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  CTD Arnhem 2 - Dammers Uit Oost 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  HDC Hoogeveen 4 - Warffum Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Het Noorden 2 - Dokkum - Rinsumageest Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Damcombinatie Fryslân 2 - Damkring Emmeloord Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  De Vechtstreek Gramsbergen - Roden/Leek Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Huizum 2 - Oerterp - Drachten Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  HDC Hoogeveen 2 - Lelystad Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  SSS Kampen - DCH Heerenveen 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  RDC Rijnsburg - Samen Sterk Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DIOS/Eureka - Gooi & Eemland Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  CEMA/De Vaste Zet - Dammers Uit Oost Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Hartholt Olie CT - Harderwijk 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DEZ Laren - Witte van Moort 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  HammerDamRa CT - DES Lunteren 4 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Lent - Ons Genoegen Utrecht Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Den Haag - Heijmans Excelsior Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  WSDV 2 - DV VBI Huissen 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Apeldoorn - BDV Borne Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  HDC Hoogeveen 3 - Warffum 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Het Noorden - DCH Heerenveen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Harderwijk - IJmuiden Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  O2O - Witte van Moort 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Huizum - Hijken DTC 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Nijverdal - EDC Enschede Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DIOS Achterhoek - SNA Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DIOS Achterhoek 3 - DV VBI Huissen CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DIOS-DVOIJ CT - Eye-t Webdesign Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  DES Lunteren - Van Stigt Thans Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Damcombinatie Fryslân - Van Stigt Thans 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  CTD Arnhem - Witte van Moort Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  WSDV - DV VBI Huissen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  HDC Hoogeveen - Damlust Gouda Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  De Waarddammers - Hijken DTC Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Roden/Leek 2 - Hijken DTC 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  PWG s-Gravenpolder - Alblasserdam Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  VAD Amsterdam - Damlust Gouda 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  De Waarddammers 2 - DES Lunteren 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Leids Damgenootschap - Van Stigt Thans 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  Dam Combinatie Zaanstreek - Zenderstad Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 12-11-2022  O2O 2 - Haarlemse Damclub Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 ma 14-11-2022  Scheveningen - Leids Damgenootschap 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 14-11-2022  Kroonschijf Ede - PDC Putten Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 14-11-2022  DSV Sinderen - DV VBI Huissen Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 14-11-2022  Damlust Gouda 2 - Leids Damgenootschap Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 15-11-2022  ADC Alphen a/d Rijn - RDC Rijnsburg Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 15-11-2022  BDSV Barneveld - DCH Hengelo Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 15-11-2022  KDC Katwijk - MDV Monster 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 15-11-2022  Den Haag - DOS Delft Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 15-11-2022  DEZ Laren - DVOIJ Terborg Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 15-11-2022  PWG s-Gravenpolder/GZC - Aagtekerke Provinciale Clubcompetitie PZDB  2022/2023 
 wo 16-11-2022  WDV Winterswijk 2 - DCH Hengelo 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 wo 16-11-2022  Lammerenburg - Souburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2022/2023 
 do 17-11-2022  BDV Bergen op Zoom - Middelburg Provinciale Clubcompetitie PZDB  2022/2023 
 do 17-11-2022  BDV Eerbeek CT - DCE Ederveen Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 17-11-2022  Zwart-Wit 86 Malden - DCG Groesbeek Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 17-11-2022  SNA - Enkhuizer Damclub Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 do 17-11-2022  DCH Harderwijk - CTD Arnhem Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 17-11-2022  WSDV Wageningen 2 - DZW Warnsveld Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 vr 18-11-2022  IJmuiden 2 - IJmuiden Jeugdcompetitie Noord/Zuid Holland KNDB  2022 
 vr 18-11-2022  Samen Sterk - Haarlemse Damclub Jeugdcompetitie Noord/Zuid Holland KNDB  2022 
 vr 18-11-2022  RDC Rijnsburg 2 - RDC Rijnsburg Jeugdcompetitie Noord/Zuid Holland KNDB  2022 
 vr 18-11-2022  WDV Winterswijk - WSDV Wageningen Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 vr 18-11-2022  Van Stigt Thans - Damlust Gouda Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 za 19-11-2022  WSDV - DES Lunteren Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 19-11-2022  DDV - Oosterend/Texel Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 ma 21-11-2022  Gooi & Eemland - Zenderstad 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 ma 21-11-2022  Damlust Gouda 3 - Naaldwijk Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 21-11-2022  Gooi & Eemland 2 - DAWO Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 ma 21-11-2022  Ons Genoegen Utrecht - Ons Genoegen Utrecht 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 ma 21-11-2022  Amicitia - Rivieren Dammers Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 ma 21-11-2022  Scheveningen 2 - ADC Alphen a/d Rijn 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 21-11-2022  VELO Wateringen 2 - DOS Delft 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 21-11-2022  Kroonschijf Ede 2 - CTD Arnhem 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 21-11-2022  DSV Sinderen 3 - DSV Sinderen 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 22-11-2022  Zenderstad 3 - LDV Loenen 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 22-11-2022  LDV Loenen - DC Hilversum 3 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 22-11-2022  Austerlitz - UDG-Vriendenkring 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 22-11-2022  NDV Nieuwland - Rivieren Dammers 2 Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 di 22-11-2022  NDV Nieuwland 2 - Denk En Zet H-G 2 Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 di 22-11-2022  Kroonschijf Mookhoek - De Kroonschijf Brandwijk Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 di 22-11-2022  Tholen/DSVF - Lammerenburg 2 Provinciale Clubcompetitie PZDB  2022/2023 
 di 22-11-2022  DIOS Beltrum 5 - DVOIJ Terborg 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 22-11-2022  ADG - Zenderstad Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 di 22-11-2022  Kroonschijf Mookhoek - Denk En Zet H-G Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 do 24-11-2022  Het Groene Hart 2 - DAWO 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 do 24-11-2022  MDV Monster - De Hofstad Dammers 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 24-11-2022  De Hofstad Dammers - RDC Rijnsburg 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 do 24-11-2022  Zwart-Wit 86 Malden 2 - DCL Lent Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 do 24-11-2022  Het Groene Hart - DC Hilversum  Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 do 24-11-2022  NS Rotterdam - DC Dordrecht Provinciale Clubcompetite  Zuid-Holland-Zuid  2022 
 do 24-11-2022  DVOIJ Terborg - DZW Warnsveld 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 vr 25-11-2022  DBS - DC Hilversum 2 Provinciale Clubcompetitie UPDB  2022 
 vr 25-11-2022  IJmuiden - SNA 2 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 vr 25-11-2022  DEZ Reeuwijk - Naaldwijk 2 Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Samen Sterk - DIOS/Eureka Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Winschoten - Roden/Leek 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  DCH Heerenveen 3 - Bezint Eer Gij Begint Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  DCH Heerenveen 2 - SSS Kampen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  DV VBI Huissen 2 - RDC Rijnsburg Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Heijmans Excelsior - WSDV 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Ons Genoegen Utrecht - Den Haag Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Dammers Uit Oost - Lent Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Gooi & Eemland - CEMA/De Vaste Zet Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Haarlemse Damclub - De Waarddammers 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  DV VBI Huissen - DES Lunteren Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  WSDV 3 - DAmateurs Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Warffum - HDC Hoogeveen 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Hijken DTC 3 - HDC Hoogeveen 4 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Van Stigt Thans 3 - Dam Combinatie Zaanstreek Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Zenderstad - O2O 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Van Stigt Thans - Damcombinatie Fryslân Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  DES Lunteren 3 - VAD Amsterdam Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Dokkum - Rinsumageest - Damcombinatie Fryslân 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Damkring Emmeloord - De Vechtstreek Gramsbergen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Roden/Leek - Huizum 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Oerterp - Drachten - HDC Hoogeveen 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Lelystad - Apeldoorn Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  BDV Borne - Het Noorden 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Damlust Gouda 2 - PWG s-Gravenpolder Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Alblasserdam - Leids Damgenootschap Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Samen Sterk 2 - Dam Combinatie Zaanstreek 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Scheveningen - De Hofstad Dammers Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  IJmuiden / HDC CT - Den Haag Hofstaddammers CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Haarlemse Damclub 2 - RDC Rijnsburg 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Gooi & Eemland 2 - DEZ Reeuwijk Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  ADG - DES Lunteren 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Hijken DTC 2 - Nijverdal Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Witte van Moort 2 - Huizum Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  IJmuiden - O2O Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  DCH Heerenveen - Harderwijk Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  WSDV 4 - Hartholt Olie CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Witte van Moort 3 - HammerDamRa CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  DES Lunteren 4 - DIOS-DVOIJ CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Eye-t Webdesign - DIOS Achterhoek 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Harderwijk 2 - DEZ Laren Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Hijken DTC - HDC Hoogeveen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  DOG Uden - DIOS/Eureka 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  DC Prins Alexander Rotterdam - CEMA/De Vaste Zet 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  De Variant - De Waarddammers 3 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Limburg CT - De Waarddammers DEZ CT Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Heijmans Excelsior / RDS CT - NDV Nieuwland Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Damlust Gouda - WSDV Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Witte van Moort - De Waarddammers Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Brainsport Eindhoven - DIOS Achterhoek 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Raes DC Maastricht - EAD Asten Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  EDC Enschede - DIOS Achterhoek Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  SNA - Het Noorden Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Dammend Tilburg - CTD Arnhem 2 Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Van Stigt Thans 2 - CTD Arnhem Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 za 26-11-2022  Dammers Uit Oost 2 - DC Nijmegen Nationale Clubcompetitie KNDB  2022/2023 
 ma 28-11-2022  Zwart-Wit 86 Malden - DCH Harderwijk 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 28-11-2022  Bezint Eer Gij Begint - Troch Tinken Sterk Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 ma 28-11-2022  DCT Twijzelerheide - Oerterp - Drachten 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 ma 28-11-2022  Dam Combinatie Zaanstreek - Purmerend 66 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 ma 28-11-2022  Haarlemsche Damclub - DDV 2 Provinciale Clubcompetitie PNHDB  2022/2023 
 ma 28-11-2022  Damlust Gouda 2 - Damlust Gouda Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 ma 28-11-2022  DSV Sinderen 3 - WDV Winterswijk 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 28-11-2022  Kroonschijf Ede - DES Lunteren Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 28-11-2022  DCG Groesbeek - BDV Eerbeek CT Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 ma 28-11-2022  Troch Tinken Sterk 2 - Damcombinatie Fryslân 3 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 di 29-11-2022  DCE Ederveen - PDC Putten Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 29-11-2022  DEZ Laren 2 - DIOS Beltrum 5 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 29-11-2022  DEZ Laren - DVOIJ Terborg 2 Provinciale Clubcompetitie GDB  2022/2023 
 di 29-11-2022  KDC Katwijk - DOS Delft Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 29-11-2022  Den Haag - Scheveningen Provinciale Clubcompetitie ZHDB  2022/2023 
 di 29-11-2022  Heerenveen/Mildam 3 - Eensgezindheid Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 di 29-11-2022  Dokkum - Rinsumageest - Damcombinatie Fryslân 2 Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 di 29-11-2022  Heerenveen/Mildam - Huizum Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023 
 di 29-11-2022  Heerenveen/Mildam 2 - Bolsward Workum Combinatie Provinciale Clubcompetitie PFDB  2022/2023