HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2022/2023

 
Deelnames in teamtoernooien
   DaniĆ«l Boom
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 929
 Virtuele KNDB-rating: 921D
 1142 uitslagen in database. 
 602  -  573  (Perc. 47.6%)*
 * 540 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 115 applets in database.
 1 applets in Diversen.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 13368
 
01-04-2024: 1898 (1679) Lijst: a

Speler bij:
   RDC Rijnsburg 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2024, Groep B1
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2024, Groep B
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2023, Hoofdklasse
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Martijn van IJzendoorn Zuid-Holland 2023
 Clubkampioenschap  RDC Rijnsburg 2023/2024, 1e klasse
 Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2023/2024
 Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep B3
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2023
 Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2023, Groep B
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2023, Groep B
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2022, 1e klasse
 Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2022/2023
 Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2022, Groep B1
 Openlucht Sneldamtoernooi THO Den Haag Zuid-Holland 2021, Groep B
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2021/2022, Hoofdklasse
 Piet van Egmond Trofee  RDC Rijnsburg 2021/2022
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2020, Hoofdklasse
 Piet van Egmond trofee  RDC Rijnsburg 2020
 Simultaan Richard Kromhout RDC Rijnsburg 2020
 Rabobank Zomertoernooi RDC Rijnsburg 2020/2021
 Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2020, Groep B
 Damevenement Delft/Wateringen Piet Helderman Dampromotie 2019, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 1e klasse
 Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale D
 Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
 Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2019
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2019/2020, 1e klasse
 Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2019, Groep B
 Sneldammen RDC Rijnsburg 2019
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, 1e klasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep B
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2018/2019, 1e klasse
 Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2018/2019
 Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2018, Groep B
 Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep C
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep B
 Sneldammen RDC Rijnsburg 2018
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 1e klasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep B
 Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2017, Hoofdklasse
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2017/2018, 1e klasse
 Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2017/2018
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
 Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2017, Groep B
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep B
 Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2016
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2016/2017, 1e klasse
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2016
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg 2016, Groep B
 NK Sneldammen KNDB 2016, Groep C3
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep C
 Simultaan Wouter Sipma bij RDC Rijnsburg 2016
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 2e klasse
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2015/2016, Hoofdklasse
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg 2015, Groep B
 Simultaan Ndjofang - RDC Rijnsburg 2015
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep C
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2014/2015, 1e klasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep B
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep B
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Groep B
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 2e klasse
 Wereldrecordpoging Blindsimultaan Gouda Zuid-Holland 2012
 Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
 Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Groep B
 Sneldamkampioenschap van Westland 2012, Groep B
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Hoofdklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep B
 Kampioenschap van Westland 2011, Promotieklasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Groep B
 Sneldamkampioenschap van  Westland 2011, Groep B
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep D
 Disco Blitz Zuid-Holland 2010, Groep C
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Promotieklasse
 Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep C
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep B
 The Hague Open  Zuid-Holland 2010, Groep E
 Kampioenschap van Westland 2010, 1e klasse
 Sneldamkampioenschap van Westland 2010, Groep B
 Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep B
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2009, Groep D
 Disco Blitz West-Holland 2009, Groep D
 DNC Open West-Holland 2009, Groep E
 Park Blitz West-Holland 2009, Groep D
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009, Groep B
 WHDB Cup Den Haag 2009/2010, Groep A
 Kampioenschap van Westland 2009, Promotieklasse
 WHDB/DMH Sneldammen West-Holland 2009, Groep B
 DNC Open NK KNDB 2008, Groep C
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Hoofdklasse
 Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep C
 Kampioenschap van Westland 2008, 1e klasse
 DNC Open West-Holland 2007, Groep E
 Kampioenschap van Westland 2007, 1e klasse B
 Axioma Open West-Holland 2005, Groep E
 Axioma Orap Open West-Holland 2003
 Orap Open West-Holland 2002
 Orap Open NK KNDB 2001
 
Gespeeld bij:
   VELO Wateringen 
   Westland