HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie ZHDB 2017/2018

   Engelbertus Pronk
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 953
 1-7-2018: 929
 1-7-2017: 935
 1-7-2016: 929
 1-7-2015: 916
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 950D
 1091 uitslagen in database. 
 276+  137-  268=  (Perc. 60.2%)*
 * 410 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 90 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 15999
 
01-10-2019: 2011 Lijst: c

Speler bij:
   De Hofstad Dammers 
   MDV Monster 
   Scheveningen 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Zomercompetitie Scheveningen 2019, Groep A
 Haringbokaal Scheveningen 2019/2020, Groep A
 Onderlinge Competitie Scheveningen 2019/2020, Groep A
 Onderlinge Competitie MDV Monster 2019/2020, Groep A
 Open Antwerps Rapidkampioenschap Belgie 2019
 Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2019
 Open sneldamtoernooi MDV Monster 2018
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep C
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep B
 Roger Kleinmann zomertoernooi Antwerpen Belgie 2018, Groep A
 Zomercompetitie Scheveningen 2018, Groep A
 Haringbokaal Scheveningen 2018/2019, Groep A
 Onderlinge Competitie MDV Monster 2018/2019, Groep A
 Onderlinge Competitie Scheveningen 2018/2019, Groep A
 Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2018, Groep A
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep B
 Zomercompetitie Scheveningen 2017, Groep A
 Haringbokaal Scheveningen 2017/2018, Groep A
 Onderlinge Competitie MDV Monster 2017/2018, Groep A
 Onderlinge Competitie Scheveningen 2017/2018, Groep A
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
 Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2017
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2017, Groep B
 Open sneldamtoernooi MDV Monster 2016
 Zomercompetitie Scheveningen 2016, Groep A
 Haringbokaal Scheveningen 2016/2017, Groep A
 Onderlinge Competitie Scheveningen 2016/2017, Groep A
 Onderlinge Competitie MDV Monster 2016/2017, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep B
 Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2016
 Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2016
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 2e klasse
 Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep B
 Onderlinge Competitie MDV Monster 2015/2016, Groep A
 Onderlinge Competitie Scheveningen 2015/2016, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, 2e klasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep B
 Onderlinge Competitie MDV Monster 2014/2015, Groep A
 Onderlinge Competitie Scheveningen 2014/2015, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep C
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep B
 Sneldamtoernooi MDV Monster 2013
 Onderlinge Competitie Scheveningen 2013/2014, Groep A
 Kornelius de Vries toernooi PGD 2013
 Open Kampioenschap van Den Haag 2013, Play Offs Poule B
 Open Kampioenschap van Den Haag 2013, 1e klasse A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2013, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 2e klasse
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 1e klasse
 Wereldrecordpoging Blindsimultaan Gouda ZHDB 2012
 Onderlinge competitie De Hofstad Dammers 2012/2013
 Onderlinge Competitie Scheveningen 2012/2013, Groep A
 Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
 Bliksemsneldamtoernooi ZHDB 2012
 Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2011, Algemeen
 NK Rapid Groep C KNDB 2011
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep B
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Scheveningen 2011/2012, Groep A
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2011/2012, Groep C
 Kampioenschap van Den Haag 2011, 1e klasse
 Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep D
 Onderlinge Competitie Scheveningen 2010/2011, Groep A
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2010/2011, Groep B
 Kampioenschap van Den Haag 2010, 1e klasse
 Disco Blitz WHDB 2009, Groep C
 DNC Open WHDB 2009, Groep E
 Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2009
 Park Blitz WHDB 2009, Groep D
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009, Groep B
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010, Groep C
 Kampioenschap van Den Haag 2009, 1e klasse
 WHDB/DMH Sneldammen WHDB 2009, Groep B
 DNC Open NK KNDB 2008, Groep C
 NK Rapid Barrages KNDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep B
 NK Rapid Voorronde B KNDB 2008
 Piet Helderman Toernooi WHDB 2008, Groep C
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009, Groep C
 DNC Open WHDB 2007, Groep E
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2007/2008, Groep C
 Kampioenschap van Den Haag 2007, Hoofdklasse B
 Kampioenschap van Den Haag 2006, Hoofdklasse A
 Kampioenschap van Den Haag 2006, 1e klasse
 Kampioenschap van Den Haag 2006, Hoofdklasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1988
 
Gespeeld bij: