HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

   Erwin Heslinga
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1271
 1-7-2017: 1251
 1-7-2016: 1289
 1-7-2015: 1282
 1-7-2014: 1254
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1292D
 2502 uitslagen in database. 
 547+  202-  685=  (Perc. 62%)*
 * 1068 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 706 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 11182
 
01-01-2019: 2157 (359) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   DamCombinatie Fryslan 
   Huizum 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2019
 29e Zomerdamtoernooi Friesland PFDB 2018, Groep A
 31ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2018, Ereklasse
 8e Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2018/2019
 Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2018/2019
 Barrage Provinciaal Kampioenschap van PFDB 2018
 FK Sneldammen PFDB 2018
 Golden Prague Buitenland 2018
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2018
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2018, Ereklasse
 Salou Open Buitenland 2018
 Sneldamkampioenschap Huizum 2018
 Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Ereklasse
 Kerstsneldamavond open DCH Heerenveen-Mildam 2017
 Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2017/2018
 Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2017/2018
 Onderlinge Competitie O DamCombinatie Fryslan 2017/2018
 FK sneldammen PFDB 2017, Hoofdklasse
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2017
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2017, Algemeen
 27e Zomercompetitie Friesland PFDB 2016, Hoofdklasse
 6e Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2016/2017
 Onderlinge Competitie Huizum 2016/2017
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
 Golden Prague Buitenland 2016
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep A
 Riga Open Letland 2016
 Sneldamkampioenschap Huizum 2016, Groep A
 Polish Open Karpacz Buitenland 2015
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2015/2016
 Onderlinge Competitie Huizum 2015/2016
 Beiler damtoernooi DDB 2015, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2015, Groep A
 Fryslân Open DFS 2015
 Golden Prague Buitenland 2015
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2015
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2015, Ereklasse
 Salou Open Buitenland 2015
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2015
 25e Zomertoernooi Friesland PFDB 2014, Hoofdklasse
 27ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
 4e Rapidtoernooi Dc Fryslân DamCombinatie Fryslan 2014, Groep A
 Blitztoernooi Excelsior 2014, Groep A
 Geleen Open PLDB 2014
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep B
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
 Rock & Roll Toernooi Tilburg PNDB 2014, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2014/2015
 Onderlinge Competitie Huizum 2014/2015
 Barrages Provinciaal Kampioenschap PFDB 2014, Ereklasse
 Beiler damtoernooi DDB 2014
 EK Rapid Praag Buitenland 2014
 Golden Prague Buitenland 2014
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2014
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2014, Ereklasse
 Salou Open Buitenland 2014
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2014
 24e Zomercompetitie Friesland + FK  PFDB 2013, Groep A
 26ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Hoofdklasse
 Bovec Open Slovenie 2013
 Disco Blitz-open Portugal 2013
 EK Rapid Bovec Buitenland 2013
 Mello Koolman Het Noorden 2013, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2013
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Portugal-Open Portugal 2013
 Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
 Onderlinge Competitie Huizum 2013/2014
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2013/2014
 1e Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
 Beiler damtoernooi DDB 2013
 EK Blitz Boedapest Buitenland 2013
 Finales Kornelius de Vries toernooi PGD 2013, Finale B
 FK Sneldammen  PFDB 2013, Groep A
 Golden Prague Buitenland 2013
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
 Kornelius de Vries toernooi PGD 2013
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep A
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2013, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2013
 Rapid Toernooi DCH Heerenveen-Mildam 2013, Groep A
 Salou Open Buitenland 2013
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
 23e Zomercompetitie Friesland PFDB 2012, Groep A
 25ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 NK Rapid Groep A KNDB 2012
 Portugal-Open Portugal 2012
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2012
 Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Hoofdklasse
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2012
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2012/2013
 Onderlinge Competitie Huizum 2012/2013
 12 Uren van Brussel Belgie 2012, Algemeen
 Beiler damtoernooi DDB 2012, Groep A
 Blipid Damtoernooi Surhuisterveen PFDB 2012, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2012, Groep A
 Golden Prague Buitenland 2012
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep A
 Salou Open Buitenland 2012
 Sneldamkampioenschap van Huizum 2012
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
 FK Sneldammen PFDB 2011, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep B
 Onderlinge Competitie Huizum 2011/2012
 Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2011/2012, Groep A4
 Golden Prague Buitenland 2011
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep A
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen DDB 2010, Groep C
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification DDB 2010
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2010
 Open Gorredijk 2010, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2010
 Onderlinge Competitie Huizum 2010/2011
 Golden Prague Buitenland 2010
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep A
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010, Groep A
 Salou Open Buitenland 2010
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep C
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep B
 Open Gorredijk 2009, Groep A
 Open Limburgs Kampioenschap Rapid PLDB 2009
 Park Blitz WHDB 2009, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2009
 Onderlinge Competitie Huizum 2009/2010
 Golden Prague Buitenland 2009
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep A
 Salou Open Buitenland 2009
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep C
 Open Gorredijk 2008, Groep A
 Varna Open Buitenland 2008
 Onderlinge Competitie Huizum 2008/2009
 Golden Prague Buitenland 2008
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep A
 Bovec Open Slovenie 2007
 Open Gorredijk 2007, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2007/2008
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2007/2008
 Onderlinge Competitie Huizum 2007/2008
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A
 Open DCT Twijzelerheide 2007
 Salou Open Buitenland 2007
 Brunssum Open PLDB 2006
 Open Gorredijk 2006, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2006/2007
 Salou Open Buitenland 2006
 Axioma Open WHDB 2005, Groep B
 Open Gorredijk 2005, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
 Onderlinge Competitie Huizum 2005/2006
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2005/2006
 Golden Prague Buitenland 2005
 HF Provinciaal Kampioenschap PFDB 2005
 Golden Prague Buitenland 2004
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2004
 Open Gorredijk 2004, Groep A
 Salou Open Buitenland 2004
 Barrage FK 3e plaats PFDB 2003
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2003
 SNS Zeeland Open PZDB 2003
 Golden Prague Buitenland 2003
 Salou Open Buitenland 2003
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2002
 SNS Zeeland Open PZDB 2002
 Golden Prague Buitenland 2002
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 2002
 Golden Prague Buitenland 2001
 Orap Open NK KNDB 2001
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2001
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 2001, Groep C
 Grutte Pier Toernooi Kimswerd PFDB 2000
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2000
 Golden Prague Buitenland 2000
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2000
 Golden Prague Buitenland 1999
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1998, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1998, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 1998
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1997, Groep A
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1996, Groep D
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1995, Groep A
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1994
 
Gespeeld bij:
   ADC Achlum 
   CEMA - De Vaste Zet Geleen 
   De Oldehove