HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

   Reinout Sloot
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1068
 1-7-2017: 1121
 1-7-2016: 1130
 1-7-2015: 1128
 1-7-2014: 1127
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1085D
 2236 uitslagen in database. 
 658+  318-  513=  (Perc. 61.4%)*
 * 747 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 440 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 16582
 
01-01-2019: 2000 (1086) Lijst: a

Speler bij:
   BEGB Britsum 
   Huizum 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 50-65 plus FK DCH Heerenveen-Mildam 2019
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2019
 29e Zomerdamtoernooi Friesland PFDB 2018, Groep A
 31ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2018, Hoofdklasse
 8e Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep C
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2018/2019, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2018/2019
 50-65 plus FK DCH Heerenveen-Mildam 2018
 FK Sneldammen PFDB 2018
 Golden Prague Buitenland 2018
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2018
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2018, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 2018
 Sneldamkampioenschap Huizum 2018
 Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Hoofdklasse
 28e Zomerdamtoernooi Friesland PFDB 2017, Groep A
 EK Veteranen Dabki Buitenland 2017
 Kerstsneldamavond open DCH Heerenveen-Mildam 2017
 Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep A
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2017/2018, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2017/2018
 50 -65 plus DCH Heerenveen-Mildam 2017
 FK sneldammen PFDB 2017, Hoofdklasse
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2017
 Golden Prague Buitenland 2017
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2017
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2017, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2017, Ereklasse
 Riga Open Letland 2017
 Salou Open Buitenland 2017
 Sneldamkampioenschap Huizum 2017
 27e Zomercompetitie Friesland PFDB 2016, Hoofdklasse
 6e Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep A
 EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
 Ktar Nijmegen Open GDB 2016
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2016/2017, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2016/2017
 FK sneldammen PFDB 2016, Groep A
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
 Golden Prague Buitenland 2016
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep B
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2016
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2016, Hoofdklasse
 Provinciaal Kampioenschap 50+ PFDB 2016
 Riga Open Letland 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 Sneldamkampioenschap Huizum 2016, Groep A
 26e Zomercompetitie Fryslan PFDB 2015, Hoofdklasse
 Insulinde Invitatie De Oldehove 2015
 Jubileumtoernooi Groep 2 BDSV Barneveld 2015
 Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld PODB 2015
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Almere 2015
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2015/2016, Finale A
 Onderlinge Competitie Huizum 2015/2016
 Beiler damtoernooi DDB 2015, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2015, Groep A
 Golden Prague Buitenland 2015
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2015
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2015, Hoofdklasse A
 Provinciaal Kampioenschap 50+ PFDB 2015
 Sneldamkampioenschap Huizum 2015
 25e Zomertoernooi Friesland PFDB 2014, Hoofdklasse
 4e Rapidtoernooi Dc Fryslân DamCombinatie Fryslan 2014, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep C
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep B
 Rock & Roll Toernooi Tilburg PNDB 2014, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2014/2015
 Onderlinge Competitie Huizum 2014/2015
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2014/2015, Groep A
 Beiler damtoernooi DDB 2014
 EK Rapid Praag Buitenland 2014
 Golden Prague Buitenland 2014
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2014
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2014, Hoofdklasse
 Provinciaal kampioenschap 50+ PFDB 2014
 24e Zomercompetitie Friesland + FK  PFDB 2013, Groep A
 Bovec Open Slovenie 2013
 EK Rapid Bovec Buitenland 2013
 Mello Koolman Het Noorden 2013, Groep A
 Portugal-Open Portugal 2013
 Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2013/2014
 Onderlinge Competitie Huizum 2013/2014
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2013/2014, Groep A
 Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2013/2014, Hoofdklasse A
 1e Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
 EK Blitz Boedapest Buitenland 2013
 FK Sneldammen  PFDB 2013, Groep A
 Golden Prague Buitenland 2013
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2013
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2013
 Rapid Toernooi DCH Heerenveen-Mildam 2013, Groep A
 Salou Open Buitenland 2013
 23e Zomercompetitie Friesland PFDB 2012, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep C
 Portugal-Open Portugal 2012
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2012
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2012/2013
 Onderlinge Competitie Huizum 2012/2013
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2012/2013, Groep A
 Blipid Damtoernooi Surhuisterveen PFDB 2012, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2012, Groep A
 Golden Prague Buitenland 2012
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2012
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2012
 Salou Open Buitenland 2012
 Sneldamkampioenschap van Huizum 2012
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
 FK Sneldammen PFDB 2011, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2011, Finale
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2011, Barrage
 Rapidtoernooi Wanswerd 2011
 Zomercompetitie Gorredijk 2011, Groep A
 Onderlinge Clubcompetitie BEGB Britsum 2011/2012, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2011/2012, Algemeen
 Onderlinge Competitie Huizum 2011/2012
 Golden Prague Buitenland 2011
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep A
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2011
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen DDB 2010, Groep C
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification DDB 2010
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2010, Groep A
 Open Gorredijk 2010, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2010
 Bekercompetitie BEGB Britsum 2010/2011, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2010/2011, Algemeen
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2010, Groep A
 Golden Prague Buitenland 2010
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep A
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2010
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Open Gorredijk 2009, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2009
 Onderlinge Bekercompetitie BEGB Britsum 2009/2010, Finale A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2009/2010, Algemeen
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2009/2010, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, Ereklasse
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2009
 Open Gorredijk 2008, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2008
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2008/2009, Algemeen
 Onderlinge Competitie BEGB Britsum 2008/2009
 Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
 Open Gorredijk 2007, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2007
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A
 Open Gorredijk 2006, Groep A
 Open Gorredijk 2005, Groep A
 Open Gorredijk 2004, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2001
 Nieuwjaarstoernooi Huizum 1997, Groep C
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden PFDB 1989
 
Gespeeld bij:
   De Oldehove 
   Mildam