HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Hans Jansen
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1457
 1-7-2017: 1458
 1-7-2016: 1465
 1-7-2015: 1462
 1-7-2014: 1466
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1460D
 1679 uitslagen in database. 
 496+  153-  698=  (Perc. 62.7%)*
 * 332 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1083 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10011
 
01-07-2018: 2315 (42) Lijst: a
Titel: GMI

Speler bij:
   020 
   Hijken DTC 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Expositie Damtoernooi - Grootmeesters Dampromotie Delft 2018
 WK Fries Dammen Leeuwarden DFS 2018, Algemeen
 Zomerrapid 020 2018
 Onderlinge Competitie 020 2018/2019
 Fryslân Open DFS 2018
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2018
 Open EK Fries Dammen Amsterdam DFS 2017
 Zomerrapid 020 2017
 Fryslân Open DFS 2017
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2017, Finale A
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2017
 WK FRYSK! DFS 2017
 Misker massasimultaan Hijken DTC 2016, Finale
 Zomerrapid 020 2016
 Onderlinge Competitie 020 2016/2017
 Fryslân Open DFS 2016
 Kwalificatie FRYSK! DFS 2016
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2016
 WK FRYSK! DFS 2016
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep B
 Feike Boomstra Toernooi Computers 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Zomerrapid 020 2015
 Onderlinge Competitie 020 2015/2016
 Fryslân Open 2015 DFS 2015
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Zomerrapid  020 2014
 Matchcompetitie 020 2014/2015
 Onderlinge Competitie 020 2014/2015
 Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2014/2015
 Amersfoort Fries Dammen De Rûge Wolf 2014
 Grutmastertoernoai Frjentsjer DFS 2014, Finale A
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Zomerrapid 020 2013
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Zomercompetitie 020 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 The Hague Open  ZHDB 2010
 DNC Open WHDB 2009
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
 DNC Open NK KNDB 2008
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2008
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2008, Groep A
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC 2008/2009
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009
 Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008
 DNC Open WHDB 2007
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC 2007/2008
 8e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2007
 DNC Open NK KNDB 2006
 DuWo Kennisstad Mini-NK DOS Delft 2006
 7e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2006
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
 Axioma Open WHDB 2005
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
 Axioma Open NK KNDB 2004
 Bijlmer toernooi Gandhi 2004
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2004
 Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep A
 SNS Zeeland barrage finalewedstrijden PZDB 2003
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2003
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2003, Groep B
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep D
 Bijlmer toernooi Gandhi 2002, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
 Orap Open NK KNDB 2001
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
 Bijlmer toernooi Gandhi 2000
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2000
 Bijlmer toernooi Gandhi 1999
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1999
 Bijlmer toernooi Gandhi 1998
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1998
 The Hague Open NK KNDB 1998
 Bijlmer toernooi Gandhi 1997
 Challenge Mondial KNDB 1997, Finale
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1997
 The Hague Open WHDB 1997
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1996, Algemeen
 8e Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1995, Ereklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1995
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1994
 Wereldkampioenschap KNDB 1994
 Maars-toernooi GDB 1993
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1993
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1992
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1992
 Javaanse Jongens PGD 1991
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1991
 Nijmegen Open NK KNDB 1991
 Palanga Buitenland 1991
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990, Groep A
 Minsk Buitenland 1990
 Moskou Buitenland 1990
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1990
 Andreiko Memorial Riga Buitenland 1989
 Brunssum Open PLDB 1989
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1989, Groep D
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1987, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1987
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1986, Groep B
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1985, Groep A
 Tallinn Buitenland 1985
 Wereldkampioenschap Dakar Buitenland 1984
 Zonetoernooi Savona Buitenland 1984
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1982
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1981
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1980, Algemeen
 Wereldkampioenschap Bamako Buitenland 1980
 Westeuropees Zonetoernooi Arta Terme Buitenland 1980
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1979
 Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1978
 KSH-toernooi PGD 1977, Finale
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1977
 Suikertoernooi PNHDB 1977
 Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1976
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1976
 Suikertoernooi PNHDB 1976, Groep A
 Wereldkampioenschap KNDB 1976
 KSH-toernooi PGD 1975, Finale
 Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1974, Jeugdklasse
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1974
 WK Juniors Amsterdam KNDB 1974
 KSH-toernooi PGD 1973, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1973, Barrage
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1973, Junioren
 WK Juniors Amsterdam KNDB 1973
 Suikertoernooi PNHDB 1972, Finale
 KSH-toernooi PGD 1971, Jeugdklasse
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1971
 Suikertoernooi PNHDB 1971, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1970
 Brinta-toernooi PGD 1969, Jeugdklasse
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1969
 
Gespeeld bij:
   DC Groningen 
   De Hofstad Dammers 
   De Lier 
   De Rûge Wolf 
   Lent 
   Nederland 
   Van Stigt Thans Schiedam 
   Westland