HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Edwin de Jager
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1261
 1-7-2017: 1230
 1-7-2016: 1234
 1-7-2015: 1235
 1-7-2014: 1233
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1247D
 1838 uitslagen in database. 
 325+  218-  487=  (Perc. 55.2%)*
 * 808 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 634 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 11595
 
01-01-2019: 2138 (434) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   Den Haag 
   Van Stigt Thans Schiedam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, Hoofdklasse
 Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018
 House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
 Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep A
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2018/2019, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2018/2019
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2018, Hoofdklasse
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2018, Finale A
 Paaseitoernooi Den Haag 2018, Groep A
 Bekertoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
 Nelis Caffa Super Cup ZHDB 2017
 Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep A
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2017/2018, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2017/2018
 Damfeest Asgar Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, Hoofdklasse
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2017, Hoofdklasse
 Open sneldamkampioenschap van ZHDB 2017, Groep A
 Paaseitoernooi Den Haag 2017, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2017, Algemeen
 Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017
 5e Bobolitoernooi Boboli Bunschoten 2016
 DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep A
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2016/2017, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2016/2017
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, 1e klasse
 Memorial Sranti 2016, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep A
 Paaseitoernooi Den Haag 2016, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2016, Algemeen
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2016, Groep A
 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Barrage
 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
 4e Bobolitoernooi Boboli Bunschoten 2015
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
 Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep A
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse B
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2015/2016, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2015/2016
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2015, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2015, Groep A
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2015, Hoofdklasse
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2015, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2015, Algemeen
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2015, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2015, Groep A
 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse A
 27ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
 Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2014, Algemeen
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
 Terrasdammen Genk Belgie 2014
 Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse C
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2014/2015, Groep A
 EK Rapid Praag Buitenland 2014
 Golden Prague Buitenland 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep C
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2014, Ereklasse
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2014, Hoofdklasse
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2014, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag 2014, Hoofdklasse
 Paaseitoernooi Den Haag 2014, Groep A
 Victorie Plaza Toernooi Alkmaar PNHDB 2014, Ereklasse
 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, Hoofdklasse A
 2e Boboli toernooi Boboli Bunschoten 2013
 International Bacoli Open Italie 2013
 MTB Open International Tournament DDB 2013
 Onderlinge bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2013
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013, Groep A
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep A
 Rock & Roll Toernooi Tilburg PNDB 2013, Groep A
 Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep A
 Sneldamtoernooi juli DOS Delft 2013, Groep A
 Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, Hoofdklasse A
 Afscheidssimultaan Fred Ivens Den Haag 2013
 CBP Toernooi DDC Deventer 2013, Ereklasse
 Joop Meure Toernooi HDC Haarlem 2013, Ereklasse
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, Hoofdklasse
 NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
 Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep A
 Paas Sneldamtoernooi Rotterdam ZHDB 2013, Groep A
 Paaseitoernooi Den Haag 2013, Groep A
 Sneldamkampioenschap van Westland 2013, Groep A
 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, Hoofdklasse A
 1e Boboli toernooi UPDB 2012
 Clubkampioenschap  Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Hoofdklasse
 Kersttoernooi DOS Delft 2012
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep A
 PC Best Cup Swinoujscie  Polen 2012
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep A
 Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
 Voorrondes 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, Hoofdklasse A
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
 Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
 Golden Prague Buitenland 2012
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2012, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2012, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 Open Delfland DOS Delft 2012, Hoofdklasse
 Paassneldamtoernooi DOS Delft 2012
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2012
 Sneldamkampioenschap ZHDB 2012, Groep A
 12e Barnsteentoernooi  Boboli Bunschoten 2011
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 NK Rapid Groep A KNDB 2011
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep A
 Golden Prague Buitenland 2011
 Kampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2011, Hoofdklasse
 NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2011
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2011, Groep A
 Eindejaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, 1e klasse
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep A
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep C
 11e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2010
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam 2010, 1e klasse
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2010
 Salou Open Buitenland 2010
 Sneldammen DMH/WHDB WHDB 2010, Groep A
 DNC Open WHDB 2009, Groep C
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2009, Hoofdklasse
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2009, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 2009
 WHDB/DMH Sneldammen WHDB 2009, Groep A
 Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2008
 DNC Open NK KNDB 2008, Groep B
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2008
 Piet Helderman Toernooi WHDB 2008, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2008
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep C
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2008/2009
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2008, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2007, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2006, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 1998
 Parijs Open Buitenland 1994
 Nijmegen Open GDB 1992
 
Gespeeld bij:
   DOS Delft