HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Thailand Open Jomtien 2008

   Jean Marc Ndjofang
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1467
 1-7-2017: 1476
 1-7-2016: 1509
 1-7-2015: 1492
 1-7-2014: 1507
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1462D
 2424 uitslagen in database. 
 497+  94-  703=  (Perc. 65.6%)*
 * 1130 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1465 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10670
 
01-10-2018: 2326 (35) Lijst: a
Titel: GMI

Speler bij:
   De Rûge Wolf 
   Denk en Zet Culemborg 
   Kameroen 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Afrikaans Kampioenschap Thiès Buitenland 2018, Finale
 Bunscote Open Boboli Bunschoten 2018
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2018
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2018, Groep A
 Polish Open Szczyrk Buitenland 2018
 RotterDamsOpen ZHDB 2018
 WK Fries Dammen Leeuwarden DFS 2018, Algemeen
 Abidjan Open Buitenland 2018
 Barrage Fryslân Open DFS 2018, Barrage 2
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2018, Groep A
 Fryslân Open DFS 2018
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2018, Finale B
 Open Flevoland PFDB 2018
 Open international de Ouaga Burkina Faso 2018
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2018, Algemeen
 Brunssum Open NK KNDB 2017
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2017, Mannen
 IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2017, Mannen
 IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2017, Mannen
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2017
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
 Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Cannes Open Buitenland 2017
 Damfeest Asgar Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 Fryslân Open DFS 2017
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
 Turkish Open Izmir Buitenland 2017
 WK Blitz Izmir Turkije 2017, Algemeen
 5e Bobolitoernooi Boboli Bunschoten 2016
 Afrikaans Kampioenschap Bamako Buitenland 2016
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2016, Groep A
 Blitzkampioenschap van Afrika Bamako Buitenland 2016, Finale
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Kampioenschap van Kameroen 2016
 Ktar Nijmegen Open GDB 2016
 Nijmegen Open NK KNDB 2016
 Open Kampioenschap van Burkina Faso 2016
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Sneldamkampioenschap Nijmegen Open Lent 2016
 Onderlinge Competitie 020 2016/2017
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep A
 IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep A
 Roethof Open Suriname 2016
 4e Bobolitoernooi Boboli Bunschoten 2015
 Blitz Georgiev - Ndjofang Izmir Buitenland 2015, Barrage 3
 Blitz Georgiev - Ndjofang Izmir Buitenland 2015, Barrage 2
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep A
 Douala Blitz Kameroen 2015, Voorronde A
 Douala Blitz Kameroen 2015, Finale
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 International Bacoli Open Italie 2015
 Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
 Knock Out Open NK KNDB 2015
 Rapid Georgiev - Ndjofang Izmir Buitenland 2015
 Wereldkampioenschap Emmen KNDB 2015
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Finale A
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Groep B
 WK Rapid Izmir Turkije 2015
 WK-match Georgiev - Ndjofang Izmir Buitenland 2015
 Zomerrapid 020 2015
 Onderlinge Competitie 020 2015/2016
 Roethof Open Suriname 2015
 Simultaan Ndjofang - RDC Rijnsburg 2015
 3e Boboli toernooi Boboli Bunschoten 2014, Groep A
 Afrikaans Kampioenschap Blitzbarrage Niamey Buitenland 2014
 Afrikaans Kampioenschap LG Barrage Niamey Buitenland 2014
 Afrikaans Kampioenschap Play Offs Niamey Buitenland 2014
 Afrikaans Kampioenschap Rapidbarrage Niamey Buitenland 2014
 Afrikaans Kampioenschap Voorronde Niamey Buitenland 2014
 Bacoli Blitz Italie 2014
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep B
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 International Bacoli Open Italie 2014
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
 Sneldammen 3e Bobolitoernooi Boboli Bunschoten 2014, Groep A
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2014
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2014
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2014
 Zomerrapid  020 2014
 Matchcompetitie 020 2014/2015
 Onderlinge Competitie 020 2014/2015
 Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2014/2015
 Grutmastertoernoai Frjentsjer DFS 2014, Finale A
 Invitatietoernooi Douala Kameroen 2014
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2014, Algemeen
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 NK Rapid Groep A KNDB 2013
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Play Offs Men World Cup Wageningen GDB 2013
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2013, Mannen
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2013, Mannen
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2013
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Finale
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep A
 World Cup Blitzbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Rapidbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Cannes Open Buitenland 2013
 Finales Kornelius de Vries toernooi PGD 2013, Finale A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
 Kornelius de Vries toernooi PGD 2013
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Finale
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep D
 25ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
 Brunssum Open PLDB 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep A
 MTB Open International Tournament  DDB 2012
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Parthenay Buitenland 2012
 PC Best Cup Swinoujscie  Polen 2012
 Portugal-Open Portugal 2012
 Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Ereklasse
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Mannen
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Finale C
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Groep A
 WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
 Afrikaans Kampioenschap CAJD 2012, Groep B
 Afrikaans Kampioenschap Barrage CAJD 2012
 Afrikaans Kampioenschap Play Offs CAJD 2012
 Cannes Open Buitenland 2012
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
 24ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
 25 jaar Damschool Culemborg Denk en Zet Culemborg 2011
 Barrage 25 jaar Damschool Culemborg Denk en Zet Culemborg 2011
 Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
 Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen DDB 2011, Groep A
 Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes DDB 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 NK Rapid Groep A KNDB 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2011
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2011
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2011
 SWMG Beijing Finale Buitenland 2011
 SWMG Beijing Voorronden Buitenland 2011, Groep A
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep A
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2011
 Wereldkampioenschap KNDB 2011
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
 Disco Blitz ZHDB 2010, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2010
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2010, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
 Nijmegen Open GDB 2010
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 Parthenay Buitenland 2010
 Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep A
 Tavira Masters Portugal 2010
 Testkloksimultaan Jean-Marc Ndjofang SSS Kampen 2010
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2010
 11e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2010
 Afrikaans Kampioenschap Barrage Bamako Buitenland 2010
 Afrikaans Kampioenschap Play Offs Bamako Buitenland 2010
 Afrikaans Kampioenschap Voorronde Bamako Buitenland 2010
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
 Afrikaans Kampioenschap Banjul Buitenland 2009
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep A
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2009, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
 Nacht van Lent 2009, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Open Limburgs Kampioenschap Rapid PLDB 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
 10e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2009
 Cannes Open Buitenland 2009
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
 21ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
 Bijlmer toernooi Amsterdam 2008, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2008
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2008, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep A
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep A
 Parthenay Buitenland 2008
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep A
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2008
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Buitenland 2008
 Cannes Open Buitenland 2008
 Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2008
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
 Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep A
 Brunssum Open PLDB 2007
 DNC Open WHDB 2007, Groep A
 DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2007
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2007, Groep A
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep A
 WK Blitz PlayOffs Nazereth Buitenland 2007
 WK Blitz Voorronden Nazereth Buitenland 2007, Groep B
 8e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2007
 Cannes Open Buitenland 2007
 Doorwerth Invitatie Toernooi WDC 2007
 Wereldkampioenschap KNDB 2007
 Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep A
 Brunssum Open PLDB 2006
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep A
 DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2006
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2006, Groep B
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
 7e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2006
 Afrikaans Kampioenschap Yaounde Buitenland 2006
 Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
 Amsterdam Killer club 2005, Hoofdklasse
 Axioma Open WHDB 2005, Groep A
 Brons toernooi Denk en Zet Culemborg 2005
 Brunssum Open PLDB 2005
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2005
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2005, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep B
 6e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2005
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
 Brunssum Open PLDB 2004
 DuWo Hoofdgroep DOS Delft 2004
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2004
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2004, Groep A
 Nijmegen Open GDB 2004
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
 5e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2004
 Cannes Open Buitenland 2004
 Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep A
 Afrikaans Kampioenschap Dakar Buitenland 2003
 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Barrage Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002
 Bijlmer toernooi Gandhi 2002, Groep A
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Finale
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2002
 Bijlmer toernooi Gandhi 2001, Groep A
 Afrikaans Kampioenschap Yaounde Buitenland 2000
 Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
 
Gespeeld bij:
   020 
   Amsterdam 80 
   CAJD 
   Killer club 
   Volendam