HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Provinciaal Kampioenschap Friesland 2004

 
Deelnames in teamtoernooien
   Gabriël Heerema
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 1405
 Virtuele KNDB-rating: 1406D
 1402 uitslagen in database. 
 1141  -  1513  (Perc. 66.3%)*
 * 261 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 517 applets in database.
 2 applets in Diversen.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10327
 
01-04-2024: 2264 (100) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   DamCombinatie Fryslan 
   Oerterp - Drachten 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 FK Sneldammen Friesland 2024
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2023
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2023/2024, Groep A
 Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale A
 Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2022/2023, Groep A
 Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2021/2022
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2020/2021, Groep A
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2019/2020, Groep A
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep A
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
 Onderlinge Competitie Oerterp 2018/2019
 Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Ereklasse
 Tjalling Goedemoed Memorial Invitatie DamCombinatie Fryslan 2017
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2017/2018
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2016/2017
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2015/2016
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2014/2015
 Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
 Portugal-Open Portugal 2012
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2012
 FK Sneldammen Friesland 2012, Groep A
 Rapidtoernooi Wanswerd 2011
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo Overijssel 2010
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2010/2011, Finale A
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2010
 Mens - Machine Oerterp Friesland 2009
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
 Open Gorredijk 2007, Groep A
 PCBest Cup Szczecin Polen 2007
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep A
 Open Gorredijk 2005, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep B
 Nijmegen Open Gelderland 2004
 Open Gorredijk 2004, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2004
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2003
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep A
 Jubileumtoernooi PFDB Friesland 2003
 Voorronde jubileumtoernooi Friesland 2003
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2001
 Tallinn Buitenland 2001
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2000
 Tallinn Open Buitenland 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep A
 FK Sneldammen Friesland 1999, Finale A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1999
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998, Groep A
 Masters Leeuwarden Friesland 1998
 Open Gorredijk 1998, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1998, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1998, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep D
 Nijmegen Open NK KNDB 1997
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1997
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1996, Groep D
 Nijmegen Open Gelderland 1996
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1996
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1995, Groep C
 Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1995, Groep B
 Open Gorredijk 1995, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1995
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1995
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1994, Groep B
 Nijmegen Open Gelderland 1994
 Parijs Open Buitenland 1994
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1994
 FK Sneldammen Friesland 1993, Junioren A
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1993, Groep A
 Halve Finale NK Junioren KNDB 1993, Junioren A
 Nijmegen Open NK KNDB 1993
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1993
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1993, Junioren
 Brunssum Open NK Limburg 1992
 FK Sneldammen Friesland 1992, Junioren
 Halve Finale NK Junioren KNDB 1992, Junioren C
 Koperen Tuin Toernooi Friesland 1992
 Open Gorredijk 1992
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1992, Junioren
 FK Sneldammen Friesland 1991, Junioren
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1990
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1990, Junioren
 Brunssum Open Limburg 1989
 Halve Finale NK Aspiranten Groep A KNDB 1989
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1989, Aspiranten
 Brunssum Open Limburg 1988
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1988, Aspiranten
 
Gespeeld bij:
   Apeldoorn 
   DCT Twijzelerheide 
   Gorredijk 
   Huizum 
   Oerterp 
   Orfam Telecom Twente 
   Rinsumageest 
   Twentes Eerste 
   Wanswerd