HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   KSH-toernooi PGD 1975

   Herman van Westerloo
 
 KNDB-rating:
 1-7-2020: 1129
 1-7-2019: 1138
 1-7-2018: 1183
 1-7-2017: 1219
 1-7-2016: 1207
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1140D
 1603 uitslagen in database. 
 516+  330-  486=  (Perc. 57%)*
 * 271 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 629 applets in database.
 27 applets in Diversen.
 1 composities in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10240
 
01-07-2020: 2090 (644) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   DDV Diemen 
   VAD Amsterdam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Kampioenschap 65+ UPDB 2020
 Onderlinge Competitie DDV Diemen 2020, Finale
 Rapidtoernooi Day en Night DDV Diemen 2020
 Bunschoten Open VPDB 2019
 Kampioenschap 65+ UPDB 2019
 MTB Open Dutch Championship KNDB 2019
 Simultaan 50-jarig bestaan VAD Amsterdam 2019
 Zomerrapid 020 2019
 Onderlinge Competitie 020 VAD PNHDB 2019/2020
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2019
 Bunscote Open VPDB 2018
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2018
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2018
 Zomerrapid 020 2018
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep C
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2018, Algemeen
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2017
 Zomerrapid 020 2017
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep C
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2017, Algemeen
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Zomerrapid 020 2016
 Onderlinge Competitie 020 2016/2017
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep C
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2016, Algemeen
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2015
 Zomerrapid 020 2015
 Onderlinge Competitie 020 2015/2016
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep C
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2015, Algemeen
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse B
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2014
 Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse B
 Zomerrapid  020 2014
 Matchcompetitie 020 2014/2015
 Onderlinge Competitie 020 2014/2015
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2014, Algemeen
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Zomerrapid 020 2013
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep C
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2013
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Hoofdklasse
 Zomercompetitie 020 2012
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep C
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2011, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep C
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2010, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2010
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep B
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2009, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2009, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2009, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2009, Hoofdklasse
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2008, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2008
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2008, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2008, Algemeen
 DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep C
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 2
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2007, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2007, Algemeen
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2006, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2006
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep D
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2006, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2006, Algemeen
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2005
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2005, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2005, Algemeen
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2004, Hoofdklasse
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2004, Algemeen
 EK Veteranen Amsterdam KNDB 2003
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2003
 Barnsteen toernooi VPDB 2003
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2003, Algemeen
 Ordina Open GDB 2002
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Ereklasse
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2002, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2002, Algemeen
 Orap Open NK KNDB 2001
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2001, Hoofdklasse
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2001, Algemeen
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2000, Algemeen
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 1999, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1999, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 1999
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998, Groep C
 Nijmegen Open GDB 1998
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 1998, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1998, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1998, Hoofdklasse
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1997, Ereklasse
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 1997, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1997, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1997, Hoofdklasse
 The Hague Open WHDB 1997
 Brunssum Open NK KNDB 1996
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1996, Ereklasse
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1996
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1995, Hoofdklasse
 Brunssum Open KNDB 1994
 Golden Prague Buitenland 1994
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994, Groep C
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1993, Ereklasse
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1993
 Golden Prague Buitenland 1992
 Nieland toernooi GDB 1992
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1992, Ereklasse
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 1992, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1992
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1991, Ereklasse
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1991, Hoofdklasse
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 1990
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1990
 Brunssum Open PLDB 1989
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1989, Groep B
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 1989, Ereklasse
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 1989
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1989
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 1988, Ereklasse
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1988
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1987, Groep A
 Nieland toernooi GDB 1987
 Nieland toernooi GDB 1986
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1986
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1986, Groep C
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1985, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 1985
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1985, Groep C
 MNP toernooi UPDB 1984
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1982, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1981, Groep A
 IT SCS Amersfoort KNDB 1980
 Rayonwedstrijden NK AtmD KNDB 1980, Groep C
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1978, Groep B
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1977, Groep A1
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1976, Groep A3
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1975, Groep A1
 KSH-toernooi PGD 1975, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1974
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1974
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1974
 Jubileumtoernooi Gezellig Samenzijn - Amsterdam 1967
 
Gespeeld bij:
   020 
   Amstelland 
   Gezellig Samenzijn - Amsterdam 
   Nederland