HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009

   Sven Winkel
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1410
 1-7-2017: 1429
 1-7-2016: 1427
 1-7-2015: 1425
 1-7-2014: 1463
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1403D
 743 uitslagen in database. 
 217+  79-  369=  (Perc. 60.4%)*
 * 78 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 458 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10544
 
01-10-2018: 2279 (81) Lijst: a
Titel: MI

Speler bij:
   Damlust Gouda 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2016
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A1
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A1
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2013/2014, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A1
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Tallinn Buitenland 2012
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2012/2013, Groep A
 25 jaar Damschool Culemborg Denk en Zet Culemborg 2011
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen DDB 2010, Groep A
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification DDB 2010
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep A
 Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep A
 Bovec Open Slovenie 2007
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2007
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2007, Groep B
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep A
 8e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2007
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep D
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
 Tallinn Buitenland 2005
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
 Nijmegen Open GDB 2004
 5e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2004
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
 Ordina Open GDB 2002
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep D
 Orap Open NK KNDB 2001
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep C
 EK Boys Juniors Triest Buitenland 2000
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2000, Barrage
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2000, Junioren
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1999
 Ordina Open GDB 1999
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1998
 Nijmegen Open GDB 1998
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1996
 
Gespeeld bij:
   Assen 
   Den Haag 
   Denk en Zet Culemborg 
   Van Stigt Thans Schiedam 
   Witte van Moort Westerhaar