HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Thailand Open Jomtien 2009

   Ruud Palmer
  
 838 uitslagen in database. 
 294+  144-  396=  (Perc. 59%)*
 * 4 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 331 applets in database.
 2 applets in Diversen.
 11 composities in database.
 
Geboortedatum: 05-10-1947
Overlijdensdatum: 31-12-2013
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10089
 
Titel: MI
   Overleden spelers 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Portugal-Open Portugal 2013
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2009, Groep A
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2007, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2007, Groep A
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2006, Groep A
 Barnsteen toernooi VPDB 2004
 Ordina Open GDB 2002
 Brunssum Open NK KNDB 1999
 Golden Prague Buitenland 1997
 Parthenay Buitenland 1997, Hoofdklasse
 The Hague Open WHDB 1996
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep C
 Dakar Senegal 1995
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994, Groep A
 Golden Prague Buitenland 1993
 Nieland toernooi GDB 1992
 Nieland toernooi GDB 1991
 Nieland toernooi GDB 1990
 Brunssum Open PLDB 1989
 Minsk Buitenland 1988
 Nieland toernooi GDB 1988
 Golden Prague Buitenland 1987
 Nieland toernooi GDB 1987
 Cannes Open Buitenland 1986
 Golden Prague Buitenland 1986
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1986, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1986, Algemeen
 Nieland toernooi GDB 1986
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1985, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1985
 Golden Prague Buitenland 1984
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1984, Groep A
 Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1984
 Parijs Open Buitenland 1984
 Zonetoernooi Savona Buitenland 1984
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1983
 Golden Prague Buitenland 1982
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1982, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1982
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1981, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1980, Groep B
 Rayonwedstrijden NK AtmD KNDB 1980, Groep B
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1979, Groep A
 Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
 NK Sneldammen KNDB 1978, Groep A1
 NK Sneldammen KNDB 1975, Hoofdklasse
 Kloksimultaan Ton Sijbrands VAD Amsterdam 1973
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1972, Groep B
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1971, Groep B
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1970, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1970
 Samarkand Buitenland 1969
 Suikertoernooi PNHDB 1969, Hoofdklasse
 Turkstra-toernooi PFDB 1968, Hoofdklasse
 Brinta-toernooi PGD 1967, Groep B
 Jubileumtoernooi Gezellig Samenzijn - Amsterdam 1967
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1967
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1966
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1966, Hoofdklasse
 Brinta-toernooi PGD 1965, Jeugdklasse
 Turkstra-toernooi PFDB 1965, Jeugdklasse A
 Huissen GDB 1964, Jeugdklasse
 
Gespeeld bij:
   Amerika 
   CTD Arnhem 
   Gezellig Samenzijn - Amsterdam 
   Heemstede 
   Lent 
   Micone 
   Nederland 
   NOAD Nijmegen 
   Witte van Moort Westerhaar