HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990

   Frank Teer
 
 KNDB-rating:
 1-7-2020: 1316
 1-7-2019: 1329
 1-7-2018: 1339
 1-7-2017: 1347
 1-7-2016: 1358
  
 
 1365 uitslagen in database. 
 463+  152-  518=  (Perc. 63.7%)*
 * 232 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 598 applets in database.
 2 applets in Diversen.
 2 composities in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10000
 
01-07-2020: 2193 (248) Lijst: a
Titel: MI

Speler bij:
   Heijmans Excelsior Rosmalen 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Provinciaal Bekertoernooi individueel PNDB 2019
 Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2019, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep D
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep B
 Brunssum Open NK KNDB 2018
 Polish Open Szczyrk Buitenland 2018
 Provinciaal Bekertoernooi individueel PNDB 2018
 Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2018, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep D
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep B
 EK Rapid Karpacz Buitenland 2017
 EK Veteranen Dabki Buitenland 2017
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2017
 Nijmegen Open GDB 2017
 Polish Open Karpacz Buitenland 2017
 Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Damfeest Asgar Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep B
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2016
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2016
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep C
 IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep B
 Roethof Open Suriname 2016
 Brunssum Open PLDB 2015
 EK Rapid Bacoli Buitenland 2015
 International Bacoli Open Italie 2015
 Polish Open Karpacz Buitenland 2015
 Provinciaal Brabants Kampioenschap PNDB 2015
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep B
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2015
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2014, Groep A
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep E
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep B
 Brabants Kampioenschap Sneldammen PNDB 2013
 EK Veteranen Texel KNDB 2013
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2013
 Sneldammen EK Veteranen Texel KNDB 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep B
 NK Rapid Groep A KNDB 2012
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2012
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2012
 NK Kwalificatietoernooi Huissen/Tilburg KNDB 2012
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep B
 EK Veteranen Riga Buitenland 2011, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap  PNDB 2011, Finale A
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2011
 NK Kwalificatietoernooi Huissen KNDB 2011
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep B
 EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep B
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2010
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2010, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2009, Groep A
 EK Veteranen Zalaegerszeg Buitenland 2008
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2008
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2008, Groep A
 EK Veteranen Avignon Buitenland 2007, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2007, Hoofdklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2007, Groep A
 EK Veteranen Liberec Buitenland 2006, Groep A
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006, Groep B
 Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2006, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2006
 EK Veteranen Zoutelande KNDB 2005
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2005, Groep A
 EK Veteranen Havlickov Brod Buitenland 2004
 Nijmegen Open GDB 2004
 EK Veteranen Amsterdam KNDB 2003
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep D
 Ordina Open GDB 2002
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep A
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2001
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2001, Groep A
 EK Veteranen Mlawa Buitenland 2001
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep C
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep D
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep D
 Ordina Open GDB 1999
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 1998
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1996, Groep C
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 1995
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1992, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 1992
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1991, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 1991
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1990
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1989, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 1989, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1988, Groep B
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1987, Groep E
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 1986
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1986, Groep E
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1985, Groep E
 Invitatietoernooi ADG Amersfoort 1984
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1984
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 1983, Hoofdklasse
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1983
 Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1982
 Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1974
 KSH-toernooi PGD 1973, Hoofdklasse
 Suikertoernooi PNHDB 1973, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1969
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1968
 Turkstra-toernooi PFDB 1968, Jeugdklasse
 
Gespeeld bij:
   Excelsior Den Bosch 
   Nederland 
   Zaandam