HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2006

   Frerik Andriessen
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1418
 1-7-2018: 1417
 1-7-2017: 1428
 1-7-2016: 1418
 1-7-2015: 1404
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1423D
 1355 uitslagen in database. 
 248+  73-  273=  (Perc. 64.7%)*
 * 761 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 413 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 14056
 
01-10-2019: 2284 (71) Lijst: a
Titel: MI

Speler bij:
   CTD Arnhem 
   RDC Rijnsburg 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Kloksimultaan Thijs Gerritsen CTD Arnhem 2019
 Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2018/2019
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
 Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
 NK Sneldammen KNDB 2018, Groep A1
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
 Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2017/2018
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
 Ktar Nijmegen Open GDB 2016
 Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2016
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse
 Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014, Groep A
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A3
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2014, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2014, Groep A
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A2
 Damnacht van Lent 2013, Finale A
 Damnacht van Lent 2013, Voorronde A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, Hoofdklasse
 Polska Gra Open Polen 2013
 Memorial Sranti 2013, Ereklasse
 Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep A
 Paaseitoernooi DOS Delft 2013
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2013, Groep A
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Georgievtoernooi RDC Rijnsburg 2012
 Incasso Divisie Open Rapid DDB 2012, Finale A
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden DDB 2012
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
 Kersttoernooi DOS Delft 2012
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
 Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
 Zuromin Polen 2012
 Bekertoernooi RDC Rijnsburg 2012/2013
 Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A1
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 Sneldamkampioenschap ZHDB 2012, Groep A
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A2
 Blitz kampioenschap RDC Rijnsburg 2011
 Damschool Culemborg 25 jaar Denk en Zet Culemborg 2011
 EK Blitz Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
 EK Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep A
 Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Ereklasse
 NK Rapid Groep A KNDB 2011
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep A
 Zuromin Polen 2011
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2011
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
 NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2011, Groep A
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A3
 Disco Blitz Naaldwijk 2010
 Disco Blitz ZHDB 2010, Groep A
 EK Boys Juniors Minsk Mazowiecki  Buitenland 2010
 EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki Buitenland 2010, Junioren
 Incasso Divisie Young Masters DDB 2010, Jongens
 Incasso Divisie Young Masters Rapid DDB 2010, Jongens
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2010
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
 Park Blitz ZHDB 2010, Groep A
 Tavira Masters Portugal 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep B
 WK Juniors Naaldwijk 2010
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2010/2011, Hoofdklasse
 Dammen aan de Waal Lent 2010, Groep A
 Jubileumtoernooi RDC Rijnsburg 2010, Groep A
 Kampioenschap van  RDC Rijnsburg 2010, Groep A
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2010, Junioren
 Provinciaal Kampioenschap DMH 2010
 Salou Open Buitenland 2010
 Sneldammen DMH/WHDB WHDB 2010, Groep A
 Disco Blitz WHDB 2009, Groep B
 DNC Open WHDB 2009, Groep C
 EK Boys Juniors Hijken DTC 2009
 EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Junioren
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
 Nacht van Lent 2009, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2009
 Park Blitz WHDB 2009, Groep B
 Tavira Masters Portugal 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2009/2010, Hoofdklasse
 Cannes Open Buitenland 2009
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2009, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap DMH 2009
 Salou Open Buitenland 2009
 WHDB/DMH Sneldammen WHDB 2009, Groep A
 EK Boys Juniors Szczecin Buitenland 2008
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2008
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep D
 WK Juniors Nidzica Buitenland 2008
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2008, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Junioren A
 DNC Open WHDB 2007, Groep C
 EK Boys Cadets St. Petersburg Buitenland 2007
 WK Cadets Toulouse Buitenland 2007
 Cannes Open Buitenland 2007
 Salou Open Buitenland 2007
 EK Boys Cadets Tallinn Buitenland 2006
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2006
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2006, Groep A
 DuWo Open Toernooi DOS Delft 2005
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2005
 EK Boys Minicadets Kluczbork Buitenland 2004
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2004
 Rabobank Internationaal Jeugdtoernooi KNDB 2003
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2003
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2002
 
Gespeeld bij:
   Apeldoorn 
   CTT/CJT/CAT/CPT/CMT 
   Dammers uit Oost 
   Nederland 
   Witte van Moort Westerhaar