HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010

   Ron Heusdens
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1499
 1-7-2017: 1474
 1-7-2016: 1421
 1-7-2015: 1478
 1-7-2014: 1493
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1496D
 2867 uitslagen in database. 
 865+  219-  1084=  (Perc. 64.9%)*
 * 699 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1654 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10023
 
01-10-2018: 2355 (18) Lijst: a
Titel: GMI

Speler bij:
   Van Stigt Thans Schiedam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
 Polish Open Szczyrk Buitenland 2018
 Turkish Open Izmir Buitenland 2018
 Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2018, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2018
 Open Flevoland PFDB 2018
 Sneldamkampioenschap 2018 Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Bekertoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
 Polish Open Karpacz Buitenland 2017
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Damfeest Asgar Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep C
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2017
 Salou Open Buitenland 2017
 Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017
 5e Bobolitoernooi Boboli Bunschoten 2016
 Brunssum Open PLDB 2016
 DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep A
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Simultaan Dam/Schaak Damkring Emmeloord 2016
 Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep A
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2016, Groep A
 NK Sneldammen KNDB 2016, Groep A1
 Roethof Open Suriname 2016
 Thailand Open Blitz Buitenland 2016
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2016
 Thailand Open Rapid Buitenland 2016
 EC Rapid Bacoli Buitenland 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 International Bacoli Open Italie 2015
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
 Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Mannen
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep A
 Wereldkampioenschap Emmen KNDB 2015
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2015, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2015
 NK Sneldammen KNDB 2015, Groep A1
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2015, Algemeen
 Salou Open Buitenland 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep B
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 International Bacoli Open Italie 2014
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie Delft 2014, Groep A
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
 WK Blitz Hilversum KNDB 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
 Rapid Barrage Halve Finale NK KNDB 2014
 Victorie Plaza Toernooi Alkmaar PNHDB 2014, Ereklasse
 Bacoli Blitz Italie 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 International Bacoli Open Italie 2013
 Onderlinge bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep A
 Rapid WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep A
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep A
 WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep A
 Golden Prague Buitenland 2013
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2013
 NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
 Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep A
 Paas Sneldamtoernooi Rotterdam ZHDB 2013, Groep A
 Clubkampioenschap  Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Groningen Seaports Masters PGD 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Incasso Divisie Open Rapid DDB 2012, Finale A
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden DDB 2012
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 PC Best Cup Swinoujscie  Polen 2012
 Portugal-Open Portugal 2012
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
 Bliksemsneldamtoernooi ZHDB 2012
 Cannes Open Buitenland 2012
 Golden Prague Buitenland 2012
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2012, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
 Salou Open Buitenland 2012
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
 25 jaar Damschool Culemborg Denk en Zet Culemborg 2011
 Brunssum Open NK PLDB 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep C
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Golden Prague Buitenland 2011
 Kampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2011, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2011
 NK Kwalificatietoernooi Huissen KNDB 2011
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2011, Groep A
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 23ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Eindejaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2010
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2010, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2010
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep A
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2010/2011, Groep A
 11e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2010
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2010
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde A
 Golden Prague Buitenland 2010
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam 2010, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2010
 DNC Open WHDB 2009, Groep A
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2009, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010, Groep A
 10e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2009
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2009, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
 Salou Open Buitenland 2009
 WHDB/DMH Sneldammen WHDB 2009, Groep A
 21ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
 Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2008
 Bijlmer toernooi Amsterdam 2008, Groep A
 DNC Open NK KNDB 2008, Hoofdklasse
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2008
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2008, Groep A
 NK Rapid Barrages KNDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
 NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep A
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep A
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Buitenland 2008
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2008/2009
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009, Groep A
 9e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2008
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2008
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep C
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2008, Hoofdklasse
 Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
 Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep A
 Brunssum Open PLDB 2007
 DNC Open WHDB 2007, Groep A
 DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2007
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2007, Groep B
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep A
 WK Blitz PlayOffs Nazereth Buitenland 2007
 WK Blitz Voorronden Nazereth Buitenland 2007, Groep A
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2007/2008, Groep A
 8e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2007
 Ashdod Open Israel 2007
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2007
 Cannes Open Buitenland 2007
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2007, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
 Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep A
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep A
 DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep A
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2006
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2006, Groep B
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep D
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2006, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2006
 Axioma Open WHDB 2005, Groep A
 Brons toernooi Denk en Zet Culemborg 2005
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2005
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2005, Groep A
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep D
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep B
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2005
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Rapid
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Blind
 Zonetoernooi Gniezno Buitenland 2005
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2004
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2004, Groep B
 Minsk Buitenland 2004
 Nijmegen Open GDB 2004
 5e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2004
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2004
 Salou Open Buitenland 2004
 Bovec Open Slovenie 2003
 SNS Zeeland barrage finalewedstrijden PZDB 2003
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2003
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2003, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Finale
 Europees Kampioenschap KNDB 2002
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
 3e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2002
 Salou Open Buitenland 2002
 Bijlmer Open Gandhi 2001
 Orap Open NK KNDB 2001
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1999
 The Hague Open NK KNDB 1998
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep A
 The Hague Open WHDB 1997
 Geleen Open PLDB 1996
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep C
 Minsk Buitenland 1994
 Geleen Open PLDB 1993
 Heijtings damtoernooi KNDB 1992
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1992
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990, Groep C
 Minsk Buitenland 1990
 Brunssum Open PLDB 1989
 Goodwill Games USA Buitenland 1989
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1989, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1988
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1987, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1985, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1984
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1982, Groep A
 Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1982
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1982
 Open 1 kl BDV Bergen op Zoom 1982
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1981
 WK Juniors Brussel Buitenland 1981, Finale
 WK Juniors Brussel Buitenland 1981, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1980
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1977
 
Gespeeld bij:
   DAM Amsterdam 
   Damclub Dordrecht 
   Damkring Emmeloord 
   De Hofstad Dammers 
   Nederland