HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Brunssum Open NK PLDB 2010

   Arie van Diggele
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 866
 1-7-2018: 871
 1-7-2017: 830
 1-7-2016: 878
 1-7-2015: 881
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 867D
 1694 uitslagen in database. 
 255+  350-  355=  (Perc. 45.1%)*
 * 734 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 356 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 15197
 
01-07-2019: 1879 (1676) Lijst: a

Speler bij:
   ADC Alphen aan den Rijn 
   Samen Sterk 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019
 Zomercompetitie Samen Sterk 2019
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019, Finale B
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2019
 NK Sneldammen KNDB 2019, Groep C2
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2019, Groep C
 Voorronde Onderlinge Competitie  Samen Sterk 2018
 Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2018/2019
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018, Finale B
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2018, 1e klasse
 Zomercompetitie Samen Sterk 2018
 18e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, 1e klasse A
 BDSV Open Groep B BDSV Barneveld 2017
 Brunssum Open NK KNDB 2017
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2017, Groep C
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2017
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2017
 Voorronde Onderlinge Competitie  Samen Sterk 2017
 Voorrondes 18e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, 1e klasse E
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 3e Steenwijker Damdag! PFDB 2017/2018
 Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2017/2018
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017, Finale B
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
 Memorial Sranti 2017, Groep B
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep C
 Sneldamkampioenschap eerste klasse/tweede klasse UPDB 2017, 2e klasse
 Brunssum Open PLDB 2016
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 2e klasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2016
 Nijmegen Open NK KNDB 2016
 Open Herfstkampioenschap DOS Delft 2016, Groep A
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2016
 Zomercompetitie Samen Sterk 2016
 2e Steenwieker damdag Steenwijk 36 2016/2017, Groep C
 Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2016/2017
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016/2017
 Beiler damtoernooi DDB 2016
 CBP Toernooi DDC Deventer 2016, 1e klasse A
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016, Finale B
 Memorial Sranti 2016, Groep B
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2016, Promotieklasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2016, Groep C
 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse E
 4e Bobolitoernooi VPDB 2015
 Brunssum Open PLDB 2015
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 2e klasse
 Jubileumtoernooi 90 jaar LDC Leiderdorp 2015, 2e klasse
 Jubileumtoernooi Groep 3 BDSV Barneveld 2015, Groep C
 Open Herfstkampioenschap DOS Delft 2015, Hoofdklasse
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2015
 Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2015
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse A
 Zomercompetitie Samen Sterk 2015
 Damdag Steenwijk 36 2015/2016, Groep B
 Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2015/2016
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015/2016
 Beiler damtoernooi DDB 2015, Groep B
 CBP Toernooi DDC Deventer 2015, Overgangsklasse
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015, Finale B
 Kloksimultaan Martijn van der Klis - Samen Sterk 2015
 Memorial Sranti 2015, Groep B
 Open Delfland DOS Delft 2015, Groep A
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2015, 2e klasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2015, Groep B
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2015, Groep B
 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse F
 3e Boboli toernooi VPDB 2014, Groep C
 Brunssum Open PLDB 2014
 Herfstkampioenschap DOS Delft 2014, 1e klasse A
 International Bacoli Open Italie 2014
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, 2e klasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 Openluchttoernooi Groep C&D Dampromotie Delft 2014, Groep C
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2014
 Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse C
 Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2014/2015
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014/2015
 Beiler damtoernooi DDB 2014
 CBP Toernooi DDC Deventer 2014, Overgangsklasse
 Finale Onderlinge Competitie  Samen Sterk 2014, Finale B
 Memorial Sranti 2014, Hoofdklasse
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C3
 Open Delfland DOS Delft 2014, Hoofdklasse B
 Open Delfland DOS Delft 2014, Hoofdklasse
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2014, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep C
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag 2014, 2e klasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2014, Groep C
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C2
 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse D
 Brunssum Open PLDB 2013
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013, Finale C
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, 2e klasse
 MTB Open International Tournament DDB 2013
 NK Rapid Groep BC KNDB 2013, Groep C
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013, Groep C
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2013
 Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse B
 Zomercompetitie Samen Sterk 2013
 Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2013/2014
 Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2013/2014, Hoofdklasse C
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013/2014
 Beiler damtoernooi DDB 2013
 CBP Toernooi DDC Deventer 2013, Overgangsklasse
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, 1e klasse
 Memorial Sranti 2013, Hoofdklasse
 Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2013, 1e klasse
 Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep C
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep C
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep C
 Paaseitoernooi DOS Delft 2013
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2013, Groep C
 Brunssum Open PLDB 2012
 Incasso Divisie Open Rapid DDB 2012, Finale C
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden DDB 2012
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 2e klasse
 MTB Open International Tournament  DDB 2012
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 NK Rapid Groep BC KNDB 2012, Groep C
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep C
 Portugal-Open Portugal 2012
 Rapid Competitie  Samen Sterk 2012
 Zomercompetitie Samen Sterk 2012
 Tamek-Toernooi  DSS Zwartsluis 2012/2013, 1e klasse A
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012/2013
 Beiler damtoernooi DDB 2012, Groep C
 CBP Toernooi DDC Deventer 2012, Overgangsklasse
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012, Groep C
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, 1e klasse
 Memorial Sranti 2012, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep B
 Sneldamkampioenschap ZHDB 2012, Groep C
 65 jaar jubileumtoernooi Samen Sterk 2011, Groep D
 Brunssum Open NK PLDB 2011
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, 2e klasse
 Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, 2e klasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 Nijmegen Open GDB 2011
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2011, Groep B
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep D
 Zomercompetitie Samen Sterk 2011
 Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
 Sneldam Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
 Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2011/2012
 Beiler damtoernooi DDB 2011
 CBP Toernooi DDC Deventer 2011, Overgangsklasse
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011, Groep C
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep B
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2011, Groep C
 23ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Promotieklasse
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep D
 Disco Blitz Naaldwijk 2010
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen DDB 2010, Groep D
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification DDB 2010
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, 2e klasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2010, Groep C
 Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010
 Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2010
 Zomercompetitie Samen Sterk 2010
 CBP Toernooi DDC Deventer 2010, Overgangsklasse
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010, Groep B
 Jubileumtoernooi RDC Rijnsburg 2010, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2010, Groep B
 Sneldammen DMH/WHDB WHDB 2010, Groep C
 Brunssum Open PLDB 2009
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2009, Groep D
 EK Veteranen Kapelle PZDB 2009
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep E
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2009, Groep C
 Zomercompetitie Samen Sterk 2009
 Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
 Beiler damtoernooi DDB 2009
 CBP Toernooi DDC Deventer 2009, 1e klasse A
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009, Groep C
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2009, Groep B
 WHDB/DMH Sneldammen WHDB 2009, Groep C
 DNC Open NK KNDB 2008, Groep D
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep E
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2008, Groep C
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Den Haag 2008
 Zomercompetitie Samen Sterk 2008
 Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009
 CBP Toernooi DDC Deventer 2008, Overgangsklasse
 Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2008, Groep B
 DNC Open WHDB 2007, Groep E
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep E
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2007, Groep B
 Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2007/2008
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2007, Groep B
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2006, Groep C
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2006, Groep B
 EK Veteranen Zoutelande KNDB 2005
 Golden Prague Buitenland 2005
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2005, Groep B
 
Gespeeld bij:
   DOS Delft 
   DVSB Soest-Baarn 
   Pekelsma Nieuw Amsterdam