HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Ordina Open GDB 2002

   Vadim Virny
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1526
 1-7-2018: 1525
 1-7-2017: 1501
 1-7-2016: 1500
 1-7-2015: 1501
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1530D
 1324 uitslagen in database. 
 372+  27-  652=  (Perc. 66.4%)*
 * 273 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1087 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10015
 
01-10-2019: 2368 (11) Lijst: a
Titel: GMI

Speler bij:
   Duitsland 
   Van Stigt Thans Schiedam 
   Witte van Moort Westerhaar 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Polish Open Karpacz Buitenland 2019
 Riga Open Letland 2019
 World Cup Toernooi Netanya Israël Buitenland 2019
 IMSA World Masters blitz men Buitenland 2019
 IMSA World Masters rapid men Buitenland 2019
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep A
 Onderlinge Competitie Najaar Witte van Moort Westerhaar 2018, Hoofdklasse
 Polish Open Szczyrk Buitenland 2018
 World Cup Toernooi Netanya Israël Buitenland 2018
 Kampioenschap van Duitsland 2018
 Open Flevoland PFDB 2018
 Onderlinge Competitie Najaar Witte van Moort Westerhaar 2017, Hoofdklasse
 Polish Open Karpacz Buitenland 2017
 Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Kampioenschap van Duitsland 2017
 Salou Open Buitenland 2017
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Knock Out Open NK KNDB 2015
 Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Mannen
 Polish Open Karpacz Buitenland 2015
 Kampioenschap van Duitsland 2015, Halve Finale A
 Kampioenschap van Duitsland 2015, Finale A
 Salou Open Buitenland 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep A
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Kampioenschap van Duitsland 2014
 Bacoli Blitz Italie 2013
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 International Bacoli Open Italie 2013
 Play Offs Men World Cup Wageningen GDB 2013
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2013, Mannen
 SWMG Beijing Rapid Buitenland 2013, Mannen
 SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2013
 World Cup Blitzbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Rapidbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Kampioenschap van Duitsland 2013
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Mannen
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Finale A
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Groep D
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
 Kampioenschap van Duitsland 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Kampioenschap van Duitsland 2011
 Wereldkampioenschap KNDB 2011
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2010
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2010, Groep A
 Kampioenschap van Duitsland 2010
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2009, Groep B
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 Kampioenschap van Duitsland 2009
 Bijlmer toernooi Gandhi 2008, Groep A
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Kampioenschap van Duitsland 2008
 Kampioenschap van Duitsland 2007
 Zonetoernooi Korbach Buitenland 2007
 Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep A
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep A
 Axioma Open WHDB 2005, Groep A
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
 Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Groep A
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2004
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2004, Groep B
 Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep A
 SNS Zeeland barrage finalewedstrijden PZDB 2003
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2003
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2003, Groep B
 Ordina Open GDB 2002
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2002
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2002, Groep B
 The Hague Open NK KNDB 1998
 The Hague Open WHDB 1997
 Maars-toernooi GDB 1995
 Maars-toernooi GDB 1991
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Kampioenschap van de USSR 1990
 Nijmegen Open GDB 1990
 Andreiko Memorial Riga Buitenland 1989
 Brunssum Open PLDB 1989
 Kampioenschap van de USSR 1989
 Rondje Goffert Nijmegen Open GDB 1989
 Sandomierz Buitenland 1989
 Kampioenschap van de USSR 1988
 Sandomierz Buitenland 1988
 Europees Kampioenschap Moskou Buitenland 1987
 Kampioenschap van de USSR 1987
 Kislowodsk Buitenland 1987
 Kampioenschap van de USSR 1986
 Kampioenschap van de USSR 1985
 Tallinn Buitenland 1985
 Wereldkampioenschap Dakar Buitenland 1984
 WK-match Wiersma-Virny Moskou/Nederland Buitenland 1984
 Europees Kampioenschap KNDB 1983
 Kampioenschap van de USSR 1983
 Volmac-trofee KNDB 1983
 Kampioenschap van de USSR 1982
 Kislowodsk Buitenland 1982
 WK Juniors Brussel Buitenland 1981, Finale
 WK Juniors Brussel Buitenland 1981, Barrage
 WK Juniors Brussel Buitenland 1981, Groep A
 Kampioenschap van de USSR 1980
 WK Juniors Sneek KNDB 1979
 
Gespeeld bij:
   CEMA - De Vaste Zet Geleen 
   De Oldehove 
   IJmuiden 
   NOAD Nijmegen 
   Orfam Telecom Twente 
   Rusland 
   Twentes Eerste 
   USSR