HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Kampioenschap van Wit-Rusland 1994

   Anatoli Gantvarg
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1524
 1-7-2018: 1518
 1-7-2017: 1503
 1-7-2016: 1504
 1-7-2015: 1519
  
 
 2309 uitslagen in database. 
 742+  122-  1325=  (Perc. 64.2%)*
 * 120 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 2057 applets in database.
 2 composities in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10001
 
01-07-2019: 2394 (5) Lijst: a
Titel: GMI

Speler bij:
   Van Stigt Thans Schiedam 
   Wit-Rusland 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Salou Open Buitenland 2019
 Salou Open Buitenland 2018
 Salou Open Buitenland 2017
 Salou Open Buitenland 2016
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep B
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Mannen
 Salou Open Buitenland 2015
 Salou Open Buitenland 2014
 International Bacoli Open Italie 2013
 Rapid WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep B
 Salou Open Buitenland 2013
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
 SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Mannen
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Finale C
 SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Groep B
 Tallinn Buitenland 2012
 Salou Open Buitenland 2012
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Wereldkampioenschap KNDB 2011
 Tallinn Buitenland 2010, Finale
 Salou Open Buitenland 2010
 Tallinn Buitenland 2009
 Golden Prague Buitenland 2009
 Salou Open Buitenland 2009
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Tallinn Buitenland 2008
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
 Confederation Cup Pavlovsk Blitzpartijen Buitenland 2008
 Salou Open Buitenland 2008
 Tallinn Buitenland 2007
 Salou Open Buitenland 2007
 DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep A
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Tallinn Buitenland 2006
 Salou Open Buitenland 2006
 Tallinn Buitenland 2005
 Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep A
 Kampioenschap van Wit-Rusland 2005
 Salou Open Buitenland 2005
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Rapid
 WK Blinddammen Van Stigt Thans Schiedam 2005, Blind
 Kampioenschap van Wit-Rusland 2004
 Salou Open Buitenland 2004
 Tallinn Buitenland 2003
 Salou Open Buitenland 2003
 Wereldkampioenschap KNDB 2003
 Barrage Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
 Europees Kampioenschap KNDB 2002
 Tallinn Buitenland 2002
 Kampioenschap van Wit-Rusland 2002
 Salou Open Buitenland 2002
 Tallinn Buitenland 2001
 Delft Kennisstad Toernooi DOS Delft 2001
 Salou Open Buitenland 2001
 Salou Open Buitenland 2000
 Tallinn Buitenland 2000
 Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
 Europees Kampioenschap KNDB 1999
 Tallinn Buitenland 1999
 WK Rapid KNDB 1999
 Bijlmer toernooi Gandhi 1998
 Masters Leeuwarden PFDB 1998, Algemeen
 Salou Open Buitenland 1998
 Challenge Mondial KNDB 1997, Voorronde A
 Masters Vierkamp Leeuwarden PFDB 1997
 Nijmegen Open NK KNDB 1997
 Memorial Kulikauskas Buitenland 1996
 Nijmegen Open GDB 1996
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Finale
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep A
 Barrages Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995, Barrage
 Halve Finale Grandmasters Minsk/Franeker Buitenland 1995, Halve Finale B
 Kampioenschap van Wit-Rusland 1995
 Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995, Groep B
 Azen Bielsko-Biala Buitenland 1994
 Kampioenschap van Wit-Rusland 1994
 Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1994
 Wereldkampioenschap KNDB 1994
 Amber Palanga Buitenland 1993
 Bielsko Buitenland 1993
 Brunssum PLDB 1993
 Hisard Memorial Buitenland 1993
 Kampioenschap van Wit-Rusland 1993
 Memorial Kulikauskas Litouwen 1993
 Brunssum PLDB 1992
 Koperen Tuin Toernooi PFDB 1992
 Nijmegen Open GDB 1992
 Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1992
 Wereldkampioenschap Toulon Buitenland 1992
 Baba Sy Memorial Buitenland 1991
 Javaanse Jongens PGD 1991
 Kampioenschap van de USSR 1991
 Maars-toernooi GDB 1991
 Nijmegen Open NK KNDB 1991
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Nijmegen Open GDB 1990
 Wereldkampioenschap KNDB 1990
 Andreiko Memorial Riga Buitenland 1989
 Brunssum Open PLDB 1989
 Goodwill Games USA Buitenland 1989
 Hierden GDB 1989
 Kampioenschap van de USSR 1989
 Kiev Buitenland 1989
 Match Sijbrands - Gantwarg KNDB 1989
 Kampioenschap van de USSR 1988
 Kiev Buitenland 1988
 Minsk Buitenland 1988
 Wereldkampioenschap Paramaribo Buitenland 1988
 Kampioenschap van de USSR 1987
 Kislowodsk Buitenland 1987
 WK-match Dibman - Gantwarg Irkoetsk Buitenland 1987
 Minsk Buitenland 1986
 Wereldkampioenschap KNDB 1986
 Kampioenschap van de USSR 1985
 Tallinn Buitenland 1985
 Volmac zeskamp KNDB 1985
 WK-match Clerc - Gantvarg KNDB 1985
 Bakoe Buitenland 1984
 Kampioenschap van de USSR 1984
 Wereldkampioenschap Dakar Buitenland 1984
 Kampioenschap van de USSR 1983
 Minsk Buitenland 1983
 Volmac-trofee KNDB 1983
 Kampioenschap van de USSR 1982
 Kislowodsk Buitenland 1982
 Kampioenschap van de USSR 1981
 WK-match Gantwarg - Wiersma KNDB 1981
 Kampioenschap van de USSR 1980
 Wereldkampioenschap Bamako Buitenland 1980
 Herkamp Gantwarg - Wiersma Arco Buitenland 1979
 Kampioenschap van de USSR 1979
 Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
 WK-match Wiersma - Gantwarg KNDB 1979
 Kampioenschap van de USSR 1978, Finale
 Volmac Vierkamp PNHDB 1978
 Wereldkampioenschap Arco Buitenland 1978, Finale
 Wereldkampioenschap Arco Buitenland 1978, Groep B
 Kampioenschap van de USSR 1977
 Kampioenschap van de USSR 1976
 Wereldkampioenschap KNDB 1976
 Kampioenschap van de USSR 1975, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1975, Barrage
 Challenge Mondial Tblisi Buitenland 1974
 Europees Kampioenschap Arco Buitenland 1974
 Suikertoernooi PNHDB 1974, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1973
 Suikertoernooi PNHDB 1973, Groep A
 Kampioenschap van de USSR 1972
 Wereldkampioenschap KNDB 1972
 Europees Kampioenschap Soechoemi Buitenland 1971
 Kampioenschap van de USSR 1971
 Suikertoernooi PNHDB 1971, Finale
 Challenge Mondial Monaco Buitenland 1970
 Kampioenschap van de USSR 1970
 Samarkand Buitenland 1970
 Suikertoernooi PNHDB 1970, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1969
 Suikertoernooi PNHDB 1969, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1968, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1968, Barrage
 Koetaisi Buitenland 1968
 Turkstra-toernooi PFDB 1968, Finale
 Batoemi Buitenland 1967
 Brinta-toernooi PGD 1967, Groep B
 Halve Finale Kampioenschap van de USSR 1967
 Kampioenschap van de USSR 1967, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1967, Barrage
 Kampioenschap van de USSR 1966
 
Gespeeld bij:
   ROCD Minsk 
   USSR