HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010

 
Deelnames in teamtoernooien
   Leopold Sekongo
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 1355
 Virtuele KNDB-rating: 1350D
 1999 uitslagen in database. 
 1235  -  1454  (Perc. 58.9%)*
 * 764 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 926 applets in database.
 1 applets in Diversen.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10083
 
01-04-2024: 2222 (174) Lijst: a
Titel: MI

Speler bij:
   Dammers uit Oost 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2024
 Bourges Open Frankrijk 2024
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2023
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2023
 Brunssum Open Limburg 2021
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2021
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2020, Groep A
 BDSV Open groep A BDSV Barneveld 2019
 Brunssum Open Limburg 2019
 Bunschoten Open VPDB 2019
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2019
 Jubileumtoernooi (voorr.) 25 jaar sponsoring CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019
 Jubileumtoernooi 25 jaar sponsoring CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019, Finale A
 Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep A
 NK Rapid  KNDB 2019
 Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2019
 De Oldehove-Vierkamp Friesland 2019/2020
 Golden Prague Buitenland 2019
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep B
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2019
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2018
 Heritage Open Zenderstad 2018, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2018, Groep A
 RotterDamsOpen  2018
 Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2018, Groep A
 Fryslân Open Frysk Spul 2018
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep A
 Open Flevoland Friesland 2018
 Zomercompetitie Samen Sterk 2018
 BDSV Open Groep A BDSV Barneveld 2017
 Brunssum Open NK KNDB 2017
 Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2017, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
 RotterDamsOpen  2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
 Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2016, Groep B
 Boboli toernooi VPDB 2016
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Heritage Open Zenderstad 2016, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
 Sneldamtoernooi Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep C
 Memorial Sranti 2016, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
 Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep E
 Brunssum Open Limburg 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Mello Koolman Het Noorden 2015, Groep A
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2015, Hoofdklasse
 Fryslân Open Frysk Spul 2015
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep E
 Rapidbarrage plaats NK Algemeen KNDB 2015
 Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep D
 Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2014, Algemeen
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep A
 Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014, Groep A
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
 WK Blitz Hilversum KNDB 2014
 Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2014/2015
 Amersfoort Fries Dammen De Rûge Wolf 2014
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2014, Algemeen
 Bacoli Blitz Italie 2013
 Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep C
 GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 International Bacoli Open Italie 2013
 Najaarscompetitie CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
 Open Kampioenschap van HDC Den Helder 2013
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Ereklasse
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep D
 World Cup Wageningen Gelderland 2013
 Cannes Open Buitenland 2013
 Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013
 Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
 Brunssum Open Limburg 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale A
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
 MTB Open International Tournament  Drenthe 2012
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
 Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Hoofdklasse
 WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
 WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Ereklasse
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
 Cannes Open Buitenland 2011
 Voorjaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
 Disco Blitz Zuid-Holland 2010, Groep A
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Drenthe 2010, Groep A
 International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification Drenthe 2010
 International Open Tournament Hoogeveen Drenthe 2010
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
 Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep A
 Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep A
 The Hague Open  Zuid-Holland 2010, Groep B
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep A
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
 Nacht van Lent 2009, Groep A
 Open Limburgs Kampioenschap Rapid Limburg 2009
 Tavira Open Portugal 2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2009, Hoofdklasse
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
 Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep A
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
 DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2007, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
 Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep B
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
 Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2006
 Axioma Open West-Holland 2005, Groep B
 DuWo Open Toernooi DOS Delft 2005
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2005
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2005, Groep A
 Open H kl snel De Schijf Roosendaal 2005
 Cannes Open Buitenland 2005
 Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2005, Hoofdklasse
 West-Brabants Kamp. snel BDV Bergen op Zoom 2005
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
 DuWo Open Toernooi DOS Delft 2004
 Nijmegen Open Gelderland 2004
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
 Cannes Open Buitenland 2004
 Open H kl BDV Bergen op Zoom 2004
 Open snel BDV Bergen op Zoom 2004
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Algemeen
 Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep B
 Open De Schijf Roosendaal 2003
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2003, Algemeen
 Voorronde jubileumtoernooi Friesland 2003
 Ordina Open Gelderland 2002
 Barnsteen toernooi VPDB 2002
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2002, Algemeen
 Bijlmer Open Gandhi 2001
 Orap Open NK KNDB 2001
 Barnsteen toernooi VPDB 2001
 Brunssum Open Limburg 2000
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Orap Open West-Holland 2000
 SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2000
 SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2000, Groep B
 Hierden Gelderland 1999
 Ordina Open Gelderland 1999
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1999, Algemeen
 The Hague Open West-Holland 1999
 Bijlmer toernooi Gandhi 1998, Groep B
 Brunssum Open Limburg 1998
 Le Havre Frankrijk 1998
 Nijmegen Open Gelderland 1998
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Algemeen
 The Hague Open NK KNDB 1998
 Bijlmer toernooi Gandhi 1997, Groep B
 Brunssum Open Limburg 1997
 Challenge Mondial Stadskanaal KNDB 1997, Voorronde A
 Nijmegen Open NK KNDB 1997
 The Hague Open West-Holland 1997
 Willem Jurg Memorial Noord-Holland 1997
 The Hague Open West-Holland 1996
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Finale
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep E
 Brunssum Open Limburg 1995
 Afrikaans Kampioenschap Dakar Buitenland 1994
 Baba Sy Memorial Buitenland 1991
 Kampioenschap van Ivoorkust 1990
 WK Juniors Mori Buitenland 1987
 
Gespeeld bij:
   Amsterdam 80 
   BDV Bergen op Zoom 
   CEMA - De Vaste Zet Geleen 
   Constant-Charlois Rotterdam 
   De Lier 
   De Rûge Wolf 
   Gandhi 
   Heemstede 
   Ivoorkust 
   SNA Heerhugowaard