HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010

 
Deelnames in teamtoernooien
   Kees Romijn
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 1235
 Virtuele KNDB-rating: 1230D
 2024 uitslagen in database. 
 1286  -  1428  (Perc. 55.5%)*
 * 738 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 793 applets in database.
 1 applets in Diversen.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10531
 
01-04-2024: 2115 (530) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   PWG s-Gravenpolder 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2024, Halve Finale A
 Paassneldamtoernooi  Scheveningen 2024
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2024
 Salou Blitz Buitenland 2024
 Salou Open Buitenland 2024
 Brunssum Open Limburg 2023
 Golden Prague Buitenland 2023
 Kerstsneldamtoernooi Scheveningen 2023
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep A
 WorldCup *** RotterDamsOpen  2023
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2023, Hoofdklasse
 Brunssum Open Limburg 2022
 Golden Prague Buitenland 2022
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2022
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2022, Ereklasse
 Oudjaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2022
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2022, Groep A
 RotterDamsOpen  2022
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2022
 Twaalf van Brussel Belgie 2022
 Brunssum Open Limburg 2021
 Golden Prague Buitenland 2021
 Openlucht Sneldamtoernooi THO Den Haag Zuid-Holland 2021, Groep A
 Golden Prague Buitenland 2020
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2020, Hoofdklasse
 Damevenement Delft/Wateringen zondag Dampromotie 2019
 Polish Open Karpacz Buitenland 2019
 WorldCup *** RotterDamsOpen  2019
 Golden Prague Buitenland 2019
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, Hoofdklasse
 Paasdammen Van Stigt Thans Schiedam 2019
 Salou Open Buitenland 2019
 Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
 RotterDamsOpen  2018
 Terrasdammen Genk Belgie 2018
 Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Golden Prague Buitenland 2018
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2018, Hoofdklasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep A
 Salou Open Buitenland 2018
 EK Rapid Karpacz Buitenland 2017
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 2017, Ereklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep A
 Polish Open Karpacz Buitenland 2017
 RotterDamsOpen  2017
 Voorronde B Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Cannes Open Buitenland 2017
 EK Blitz Cannes Buitenland 2017
 Golden Prague Buitenland 2017
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2017, Groep A
 NK Sneldammen KNDB 2017, Groep A3
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Groep A
 Salou Blitz Buitenland 2017
 Salou Open Buitenland 2017
 DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Ereklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep A
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Terrasdammen Genk Belgie 2016
 Cannes Open Buitenland 2016
 Golden Prague Buitenland 2016
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, Hoofdklasse
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
 Salou Blitz Buitenland 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep A
 Terrasdammen Genk Belgie 2015
 Cannes Open Buitenland 2015
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep D
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2015, Groep A
 Salou Blitz Buitenland 2015
 Salou Open Buitenland 2015
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep B
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2014
 Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014, Groep A
 Parthenay Buitenland 2014
 Cannes Open Buitenland 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep B
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2014, Ereklasse
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A2
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag 2014, Hoofdklasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
 Salou Open Buitenland 2014
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2014
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A3
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2013
 Cannes Open Buitenland 2013
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, Hoofdklasse
 NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep A
 Paas Sneldamtoernooi Rotterdam Zuid-Holland 2013, Groep A
 Salou Open Buitenland 2013
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
 Clubkampioenschap  Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Hoofdklasse
 Kersttoernooi DOS Delft 2012
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep B
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2012
 Parthenay Buitenland 2012
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep A
 Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
 Memorial Sranti 2012, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2012
 Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2011
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie DOS Delft 2011/2012
 Kampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2011, Hoofdklasse
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011, Algemeen
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Groep A
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2011
 Brunssum Open NK Limburg 2010
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep B
 Eindejaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep B
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
 Kampioenschap van Schiedam  Van Stigt Thans Schiedam 2010, Hoofdklasse
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2010
 Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep A
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2009, Hoofdklasse
 Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep A
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2008/2009
 Axioma Open West-Holland 2005, Groep B
 Brunssum Open Limburg 2005
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2005, Algemeen
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep B
 DuWo Open Toernooi DOS Delft 2004
 Axioma Orap Open West-Holland 2003
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2003, Algemeen
 Orap Open West-Holland 2002
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2002, Finale
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2002, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2002, Algemeen
 Bijlmer Open Gandhi 2001
 Brunssum Open Limburg 2001
 Orap Open NK KNDB 2001
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2001, Hoofdklasse
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2001, Algemeen
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Orap Open West-Holland 2000
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2000
 Brunssum Open NK KNDB 1999
 Ordina Open Gelderland 1999
 Brunssum Open Limburg 1998
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1997, Studenten
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1996, Studenten
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1996
 Jordaan Open Noord-Holland 1995
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1995, Ereklasse
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1995, Algemeen
 Brunssum Open NK KNDB 1994
 Jordaan Open Noord-Holland 1994
 Nijmegen Open Gelderland 1994
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1994, Ereklasse
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1993, Studenten
 Javaanse Jongens Groningen 1992
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1992, Ereklasse
 Districtskampioenschap Kennemerland Sneldammen Noord-Holland 1991, Hoofdklasse
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1991, Ereklasse
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1990, Ereklasse
 Brunssum Open Limburg 1989
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1989, Hoofdklasse
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1989
 Brunssum Open Limburg 1988
 Districtskampioenschap NHNKWF Noord-Holland 1988, Hoofdklasse
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1988, Hoofdklasse
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1988
 Brunssum Open NK KNDB 1987
 Districtskampioenschap NHNKWF Noord-Holland 1987, Hoofdklasse
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1987, Hoofdklasse
 Districtskampioenschap NHNKWF Noord-Holland 1986, 1e klasse
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1986, Hoofdklasse
 Districtskampioenschap NHNKWF Sneldammen Noord-Holland 1985, 1e klasse
 
Gespeeld bij:
   Amsterdam 80 
   Constant-Charlois Rotterdam 
   DGDH 
   DOS Delft 
   Gandhi 
   HDC Den Helder 
   Heemstede 
   Schagen 
   VAD Amsterdam 
   Van Stigt Thans Schiedam