HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010

 
Deelnames in teamtoernooien
   Mike Koopmanschap
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 1337
 Virtuele KNDB-rating: 1344D
 959 uitslagen in database. 
 682  -  823  (Perc. 60.3%)*
 * 277 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 431 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 13646
 
01-04-2024: 2181 (290) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   SNA Heerhugowaard 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Onderlinge Competitie SNA Heerhugowaard 2021/2022
 Onderlinge Competitie SNA Heerhugowaard 2020/2021
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Blitzbarrage extra plek NK Algemeen KNDB 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
 Rapid Barrage Halve Finale NK KNDB 2014
 Rapidbarrage extra plek NK Algemeen KNDB 2014
 Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep B
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep B
 Golden Prague Buitenland 2013
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2013
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
 Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Ereklasse
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 EK Blitz Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
 EK Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
 NK Kwalificatietoernooi IJmuiden KNDB 2011
 Paassneldamtoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011, Studenten
 Brunssum Open NK Limburg 2010
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo Overijssel 2010
 Dammen aan de Waal Lent 2010, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2010
 Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2010, Finale A
 Brunssum Open Limburg 2009
 Disco Blitz West-Holland 2009, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2009, Studenten
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2009, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2009, Hoofdklasse
 Brunssum Open Limburg 2008
 DNC Open NK KNDB 2008, Groep B
 NK Rapid Barrages KNDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
 NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2008
 Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep A
 Brunssum Open Limburg 2007
 DNC Open West-Holland 2007, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2007
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 4
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 2
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2007, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2007, Hoofdklasse
 Golden Prague Buitenland 2007
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2007, Algemeen
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep C
 Hiltex Zeeland Open Zeeland 2006
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2006
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2006, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2005
 Districtkampioenschap (Hoofdklasse) van West-Friesland Noord-Holland 2005
 Districtkampioenschap (Hoofdklasse) van West-Friesland Noord-Holland 2005
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2005, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2004, Hoofdklasse
 Districtskampioenschap van West-Friesland Noord-Holland 2004, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2004, Groep C
 Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Jeugdklasse
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2003
 WK Cadets Hijken KNDB 2003
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2003, Groep B
 Bijlmer toernooi Gandhi 2002, Jeugdklasse
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2002, Groep B
 Bijlmer toernooi Gandhi 2001, Jeugdklasse
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2001
 
Gespeeld bij:
   CTT/CJT/CAT/CPT/CMT 
   Nederland