HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007

   Jeroen van den Akker
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1482
 1-7-2017: 1482
 1-7-2016: 1482
 1-7-2015: 1482
 1-7-2014: 1485
  
 
 881 uitslagen in database. 
 214+  87-  347=  (Perc. 59.8%)*
 * 233 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 445 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10234
 
01-04-2019: 2339 Lijst: b
Titel: GMI

Speler bij:
   Denk en Zet Culemborg 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A1
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A2
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A1
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Groep A3
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2012
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A1
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A2
 Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
 Testkloksimultaan Jeroen van den Akker GDC Gorinchem 2011
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep C
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Brunssum PLDB 2011
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
 NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A3
 Tavira Masters Portugal 2010
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2009
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Den Haag 2008
 Zaporozhye Buitenland 2008
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2008
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep A
 WK Blitz PlayOffs Nazereth Buitenland 2007
 WK Blitz Voorronden Nazereth Buitenland 2007, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
 Wereldkampioenschap KNDB 2007
 Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep A
 Tallinn Buitenland 2006
 Barrage HF NK Algemeen KNDB 2006, Barrage 2
 Barrage HF NK Algemeen KNDB 2006, Barrage
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
 Brons toernooi Denk en Zet Culemborg 2005
 Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Groep A
 Nijmegen Open GDB 2004
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2004
 Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep A
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2003
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2003, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
 15e Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Ereklasse
 Europees Kampioenschap KNDB 2002
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
 Ordina Open GDB 2002
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep C
 Salou Open Buitenland 2002
 Orap Open NK KNDB 2001
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2000
 WK Blitz Tel Aviv Buitenland 2000
 EK Boys Juniors Ludow Polski Buitenland 1999
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1999
 WK Juniors Leeuwarden KNDB 1999
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1998
 NK Sneldammen KNDB 1998, Junioren
 WK Juniors Woerden KNDB 1998
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1997
 NK Sneldammen KNDB 1997, Junioren
 WK Juniors Westerhaar KNDB 1997
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1996
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1995
 WK Cadets De Lier KNDB 1995
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1994
 NK Sneldammen KNDB 1994, Aspiranten
 WK Cadets Chartres Buitenland 1994
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1993
 WK Cadets Minsk Buitenland 1993
 
Gespeeld bij:
   Amsterdam 80 
   Van Stigt Thans Schiedam