HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Bram Limburg Bokaal Den Haag 2007/2008

   Fred Ivens
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1296
 1-7-2018: 1317
 1-7-2017: 1323
 1-7-2016: 1345
 1-7-2015: 1346
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1319D
 1252 uitslagen in database. 
 415+  120-  382=  (Perc. 66.1%)*
 * 335 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 435 applets in database.
 2 composities in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 13333
 
01-01-2020: 2170 (324) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   WSDV Wageningen 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 EK Veteranen Korbach Buitenland 2019
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep C
 EK Veteranen Porechie Buitenland 2018
 House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep A
 Rapid EK Veteranen Porechie Buitenland 2018
 Sneldammen EK Veteranen Porechie Buitenland 2018
 Kloksimultaan Rik Keurentjes WSDV Wageningen 2018
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep C
 EK Veteranen Dabki Buitenland 2017
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2017
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep C
 EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
 Simultaan Rob Clerc ZHDB 2016
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep C
 EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2015
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2015
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep C
 Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014, Groep A
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2014
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep C
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2014, Groep A
 EK Veteranen Texel KNDB 2013
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2013
 Sneldamkampioenschap van Wamel Hfd GDB 2013, Hoofdklasse A
 Sneldammen EK Veteranen Texel KNDB 2013
 Afscheidssimultaan Fred Ivens Den Haag 2013
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep B
 Sneldamkampioenschap van Westland 2013, Groep A
 EK Veteranen Vilnius Buitenland 2012, Groep B
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep A
 Sneldammen EK Veteranen Vilnius Buitenland 2012, Groep B
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2012/2013, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2012/2013
 Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
 Kampioenschap van Westland 2012, Ereklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep B
 Sneldamkampioenschap van Westland 2012, Groep A
 Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2011, Algemeen
 EK Veteranen Riga Buitenland 2011, Groep B
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep A
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2011/2012, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2011/2012
 Kampioenschap van Westland 2011, Hoofdklasse
 Sneldamkampioenschap van  Westland 2011, Groep A
 Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep B
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
 EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2010/2011, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2010/2011
 Kampioenschap van Westland 2010, Hoofdklasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2010, Groep B
 Paaseitoernooi Den Haag 2010, Groep A
 Sneldamkampioenschap van Westland 2010, Groep A
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009, Groep A
 EK Veteranen Kapelle PZDB 2009
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009, Groep A
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2009/2010, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2009/2010
 Kampioenschap van Westland 2009, Hoofdklasse
 EK Veteranen Zalaegerszeg Buitenland 2008
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2008
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2008/2009, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2008/2009
 Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009, Groep A
 Kampioenschap van Westland 2008, Hoofdklasse
 EK Veteranen Avignon Buitenland 2007, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2007
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2007/2008, Groep A
 Kampioenschap van Westland 2007, Hoofdklasse
 EK Veteranen Liberec Buitenland 2006, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2006
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2006/2007, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2006/2007
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2006/2007, Groep A
 Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep A
 EK Veteranen Zoutelande KNDB 2005
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2005
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2005/2006, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2005/2006
 DuWo Meestergroep DOS Delft 2004
 EK Veteranen Havlickov Brod Buitenland 2004
 Provinciaal Kampioenschap WHDB 2004
 EK Veteranen Amsterdam KNDB 2003
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep C
 SNS Zeeland finalewedstrijden PZDB 2002
 SNS Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2002, Groep A
 Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1977, Groep B
 RDG Toernooi WHDB 1969, Groep C
 Samarkand Buitenland 1969
 RDG Toernooi WHDB 1967, Groep A
 Huissen GDB 1964, Hoofdklasse
 Brinta-toernooi PGD 1962, Promotieklasse
 
Gespeeld bij:
   De Hofstad Dammers 
   Den Haag 
   Nederland 
   RDG-DIO Den Haag 
   Van Stigt Thans Schiedam 
   Westland