HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Omnyacc Toernooi Oerterp 2015

 
Deelnames in teamtoernooien
   Anne Dekker
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 1034
 Virtuele KNDB-rating: 1031D
 1339 uitslagen in database. 
 705  -  732  (Perc. 51.9%)*
 * 634 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 229 applets in database.
 1 applets in Diversen.
 1 composities in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 16947
 
01-04-2024: 1935 (1500) Lijst: a

Speler bij:
   DCH Heerenveen - Mildam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 BaarnOpen Stichting Hersenfitness 2024, Finale
 Damdag Steenwijk 36 2024, Groep A
 FK Sneldammen Friesland 2024
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale B
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2024, Groep D
 Paasei-damtoernooi  DCH Heerenveen - Mildam 2024
 Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2024
 Gongdammen  DCH Heerenveen - Mildam 2023, 2e klasse
 Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2023
 NK B en C sneldamavond Witte van Moort Westerhaar 2023
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap  Friesland 2023, Hoofdklasse
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep B
 Sneldammen  DCH Heerenveen - Mildam 2023
 Zomerdamtoernooi Beneluxvetbv Friesland 2023, Groep A
 Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2023, Groep B
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam 2023/2024, Groep A
 Damdag Steenwijk 36 2023, Groep A
 Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep B2
 FK Sneldammen Friesland 2023
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale B
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2023
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Groep F
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2023, Groep C
 Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2023
 Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale C
 Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslan 2023, Groep B
 Dogger woninginrichting sneldammen Witte van Moort Westerhaar 2022, Finale B
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
 Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2022
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2022, 1e klasse
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
 Zomerdamtoernooi Beneluxvetbv Friesland 2022, Groep A
 Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2022, Groep B
 Damavondtoernooi DSS Zwartsluis 2022/2023, Groep A
 Onderlinge Competitie  DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023, Groep A
 Open kerstsneldamtoernooi DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023
 Paasgongdammen DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023
 FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2022
 FK Sneldammen Friesland 2022, Groep B
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/ Open DCT Twijzelerheide 2022, Finale B
 Open Flevoland KNDB 2022
 Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep E
 Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2021/2022, Hoofdklasse A
 FK 50-65 plus  DCH Heerenveen - Mildam 2020
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2020, Groep B
 Oefenkloksimultaan Johan Teake Dekker DCH Heerenveen - Mildam 2020
 Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep C
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 2019, Groep B
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 2018
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep B
 Kerstsneldamavond open DCH Heerenveen - Mildam 2017
 Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2015, Groep C
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2015, Groep B
 Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld Overijssel 2015
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2015, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep C
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep B
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2013
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep B
 Blipid Damtoernooi Surhuisterveen Friesland 2012, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 2012, Groep B
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep B
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 2011, Groep B
 Open Gorredijk 2011, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2011/2012
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep A
 Onderlinge Competitie Gorredijk 2011
 Open Gorredijk 2010, Groep A
 Shikara mini-damcompetitie Troch Tinken Sterk 2010
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 2010, Groep B
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep B4
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep B
 Onderlinge Competitie Gorredijk 2009
 Open Gorredijk 2009, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep B
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2005, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2005, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 1998, Finale D
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1997, Groep D
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1996, Groep A
 FK Sneldammen Friesland 1993, 1e klasse A
 FK Sneldammen Friesland 1991, Finale B
 Kwartfinale Kampioenschap van Friesland 1985, Groep E
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse Friesland 1984
 
Gespeeld bij:
   Eensgezindheid 
   Gorredijk 
   Huizum 
   Mildam