HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2015

 
Deelnames in teamtoernooien
   Olga Kamychleeva
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 1367
 Virtuele KNDB-rating: 1345D
 1090 uitslagen in database. 
 672  -  897  (Perc. 66.7%)*
 * 418 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 445 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10060
 
01-04-2024: 2207 (213) Lijst: a
Titel: MF
Vrouwentitel: GMIF

Speler bij:
   020 
   DIOS-Eureka 
   Roderland 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2024
 Terrasdammen Genk Belgie 2023
 Drancy Open World Cup *** Buitenland 2023
 Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Vrouwen
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2023, Groep A
 Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2022
 Terrasdammen Genk Belgie 2022
 Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2022/2023
 NK Sneldammen KNDB 2022, Vrouwen
 Paassneldamtoernooi DIOS-Eureka 2022
 Damestoernooi DES Lunteren / DroomDamsters KNDB 2021
 Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2021/2022
 Terrasdammen Genk Belgie 2019
 Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2019/2020
 Rapid DIOS-Eureka 2019/2020
 Sneldammen  DIOS-Eureka 2019/2020
 NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2019
 Paasdamtoernooi DIOS-Eureka 2019
 Sinterklaastoernooi DIOS-Eureka 2018
 Terrasdammen Genk Belgie 2018
 Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2018/2019
 Sneldamkampioenschap van DIOS-Eureka 2018/2019
 Nieuwjaarstoernooi DVS Schaesberg 2018
 NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2018
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2017
 Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2017/2018
 Rapidtoernooi DIOS-Eureka 2017/2018
 Sneldamkampioenschap van Parkstad DIOS-Eureka 2017/2018
 Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2017
 NK Sneldammen KNDB 2017, Vrouwen 1
 Provinciaal sneldamkampioenschap Limburg 2017, Groep A
 Superblitz World Cup Ufa Buitenland 2017, Vrouwen
 World Cup Finale Ufa Buitenland 2017, Vrouwen
 Blitz Sadowska - Kamychleeva Karpacz Buitenland 2016
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
 Rapid Sadowska - Kamychleeva Karpacz Buitenland 2016
 Sneldammen Brunssum Open Limburg 2016
 Terrasdammen Genk Belgie 2016
 WK match vrouwen Sadowska - Kamychleeva Karpacz Buitenland 2016
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2016
 Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2016/2017
 Rapidtoernooi DIOS-Eureka 2016/2017
 Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2016
 IMSA Elite Huaian Blitz Vrouwen Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Rapid Vrouwen Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Superblitz Vrouwen Buitenland 2016
 Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
 Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Rapid
 Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Vrouwen
 Nina Hoekman Memorial Knock-out KNDB 2015
 Terrasdammen Genk Belgie 2015
 Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2015
 NK Sneldammen KNDB 2015, Vrouwen 1
 WK Vrouwen Wuhan Buitenland 2015
 Najaarscompetitie CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Voorjaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
 Provinciaal Kampioenschap Limburg 2006
 DuWo Meestergroep DOS Delft 2005
 Provinciaal Kampioenschap Limburg 2005
 DuWo Meestergroep DOS Delft 2004
 WK match vrouwen Kamychleeva - Tansykkuzhina Ufa Buitenland 2004, Set 3
 WK match vrouwen Kamychleeva - Tansykkuzhina Ufa Buitenland 2004, Set 2
 WK match vrouwen Kamychleeva - Tansykkuzhina Ufa Buitenland 2004, Set 1
 Provinciaal Kampioenschap Limburg 2004
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2003
 Wereldkampioenschap Vrouwen Zoutelande KNDB 2003
 Brunssum Open Limburg 2002
 EK Vrouwen Vilnius Buitenland 2002
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2002
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2001, Barrage
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2001, Vrouwen
 Wereldkampioenschap Vrouwen Velp Buitenland 2001
 Barrage Halve Finale NK KNDB 2001
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep C
 Salou Open Buitenland 2001
 EK Vrouwen Zaporozhe Buitenland 2000
 Minsk Open Buitenland 2000
 Salou Open Buitenland 2000
 Vrouwentoernooi DOS Delft 2000, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2000, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Limburg 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1999, Algemeen
 Salou Open Buitenland 1999
 Wereldkampioenschap Vrouwen Jakoetsk Buitenland 1999
 WK Blitz Vrouwen Rotterdam Buitenland 1999
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1998
 The Hague Open NK KNDB 1998
 Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1997, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1997
 Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 1997
 Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Mazowiecki Buitenland 1997, Barrage
 Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Mazowiecki Buitenland 1997, Vrouwen
 Kampioenschap van Wit-Rusland 1996
 Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 1996
 Brunssum Open Limburg 1995
 Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 1995
 Minsk Open Buitenland 1994
 Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 1994
 EK Vrouwen Lugansk Buitenland 1993
 Open Polen 1993, Vrouwen
 Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 1993
 Wereldkampioenschap Vrouwen Brunssum KNDB 1993
 WK Girls Tallinn Buitenland 1992
 Vrouwenkampioenschap van de USSR 1989
 
Gespeeld bij:
   Belgie 
   CEMA - De Vaste Zet Geleen 
   DC Vorden 
   De Kroonschijf Kerkrade 
   DIOS Brunssum 
   Eureka Heerlen 
   Nederland 
   Raes Damclub Maastricht 
   Rusland