HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nijmegen Open GDB 2015

   Anton Kosior
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1275
 1-7-2018: 1309
 1-7-2017: 1307
 1-7-2016: 1301
 1-7-2015: 1279
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1273D
 2144 uitslagen in database. 
 644+  157-  603=  (Perc. 67.3%)*
 * 740 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 671 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10153
 
01-10-2019: 2167 (336) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   Damclub Dordrecht 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2019
 Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale B
 Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
 Nijmegen Open GDB 2019
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep B
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep A
 Salou Open Buitenland 2019
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2018, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
 Nijmegen Open GDB 2018
 Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2018
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2018, Groep A
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep A
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2018, Groep A
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2018
 Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep B
 Salou Open Buitenland 2018
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
 Nijmegen Open GDB 2017
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep A
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep A
 Provinciaal Rapidkampioenschap DZHZ 2017, Hoofdklasse
 Damfeest Asgar Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep A
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2017
 Memorial Sranti 2017, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep B
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep A
 Salou Blitz Buitenland 2017
 Salou Open Buitenland 2017
 Heritage Open Zenderstad IJsselstein 2016, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
 Nijmegen Open NK KNDB 2016
 Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2016
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep A
 Rapid kampioenschap van DZHZ 2016, Finale
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2016
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2016
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep A
 Salou Blitz Buitenland 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
 Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2015, Finale
 Nijmegen Open GDB 2015
 Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2015
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2015, Hoofdklasse
 Rapid kampioenschap van DZHZ 2015, Hoofdklasse
 Terrasdammen Genk Belgie 2015
 Memorial Sranti 2015, Groep A
 Salou Open Buitenland 2015
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2015
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Hoofdklasse
 Nijmegen Open GDB 2014
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2014
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2014, Hoofdklasse
 Rapid kampioenschap van DZHZ 2014, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep C
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
 Salou Open Buitenland 2014
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2014
 Barrage Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2013
 Disco Blitz-open Portugal 2013
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, Hoofdklasse
 Nijmegen Open GDB 2013
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep A
 Portugal-Open Portugal 2013
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2013, Hoofdklasse
 Provinciaal Rapidkampioenschap DZHZ 2013, Groep A
 Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep A
 Sneldamtoernooi juli DOS Delft 2013, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
 Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep A
 Salou Open Buitenland 2013
 Sneldamkampioenschap van DZHZ 2013, Groep A
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 NK Rapid Groep A KNDB 2012
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep A
 Portugal-Open Portugal 2012
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2012, Hoofdklasse
 Rapid kampioenschap van DZHZ 2012
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2012
 Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
 Bliksemsneldamtoernooi ZHDB 2012
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2012, Voorronde A
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2012, Hoofdklasse
 Memorial Sranti 2012, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A3
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 Salou Open Buitenland 2012
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A3
 Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Ereklasse
 Nijmegen Open GDB 2011
 NK Rapid Groep A KNDB 2011
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2011, Hoofdklasse
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2011
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2011, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A2
 NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A3
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
 Nijmegen Open GDB 2010
 NK Rapid Groep A KNDB 2010
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2010, Hoofdklasse
 Provinciaal Rapidkampioenschap DZHZ 2010
 Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep A
 Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2010
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2010, Voorronde A
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2010, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 2010
 Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009, Groep A
 EK Veteranen Kapelle PZDB 2009
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep B
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2009, Hoofdklasse
 Rapidkampioenschap van DZHZ 2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep B
 IM Anko Baksoellah WHDB 2009, Groep A
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2009, Voorronde B
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2009, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 2009
 NK Rapid Barrages KNDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
 NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep B
 Piet Helderman Toernooi WHDB 2008, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2008, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2008, Groep B
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2008, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 2008
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 3
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 2
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep A
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2007, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 2007
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep B
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2006, Hoofdklasse
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap DZHZ 2006, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 2006
 Brunssum Open PLDB 2005
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep B
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep D
 Nijmegen Open GDB 2004
 Salou Open Buitenland 2004
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep C
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2003, Groep A
 Salou Open Buitenland 2003
 Ordina Open GDB 2002
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep C
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2002
 Barrage Halve Finale NK KNDB 2001
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep C
 Ordina Open GDB 1999
 Nijmegen Open GDB 1998
 Open Polen 1998
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 1997
 The Hague Open WHDB 1997
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1995, Groep C
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1993
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1992, Groep B
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1989, Hoofdklasse
 Sandomierz Buitenland 1989
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1987
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1986
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1985, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1984, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1983, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1982, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1980, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1978
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 1977, Hoofdklasse
 
Gespeeld bij: