HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Mello Koolman Het Noorden 2023

 
Deelnames in teamtoernooien
   Jan Adema
  
 
 KNDB-rating 1-7-2024: 1230
 Virtuele KNDB-rating: 1233D
 1982 uitslagen in database. 
 1335  -  1503  (Perc. 56.3%)*
 * 647 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 627 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 15066
 
01-07-2024: 2168 (282) Lijst: a
 

Speler bij:
   Huizum 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Damweek DCH Heerenveen - Mildam 2024, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2024, Groep A
 BaarnOpen Stichting Hersenfitness 2024
 FK Sneldammen Friesland 2024
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2024, Groep A
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2024, Groep A
 Sneldamkampioenschap Huizum 2024
 Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep B
 Nijmegen Open Gelderland 2023
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep A
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2023
 Provinciaal Kampioenschap  Friesland 2023, Ereklasse
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2023/2024
 FK Sneldammen Friesland 2023
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale A
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2023, Groep A
 Sneldamkampioenschap Huizum 2023
 Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale B
 Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
 Nijmegen Open KNDB 2022
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep A
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2022
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2022, Ereklasse
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
 Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2022, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2022/2023
 Open kerstsneldamtoernooi DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023
 FK Sneldammen Friesland 2022, Groep A
 Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 2021
 Zomerdamtoernooi Friesland 2021, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2021/2022
 Fitter Brein Round-robin Lidraughts toernooi Drenthe 2021, Groep A
 Zomercompetitie Huizum 2021
 Onderlinge Competitie Huizum 2020/2021
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2020, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2020
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2020, Ereklasse
 Bunschoten Open VPDB 2019
 Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep B
 Nijmegen Open Gelderland 2019
 NK Rapid  KNDB 2019
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2019
 De Oldehove-Vierkamp Friesland 2019/2020
 Onderlinge Competitie  Huizum 2019/2020
 FK Sneldammen Friesland 2019, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2019
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2019, Ereklasse
 Sneldamkampioenschap Huizum 2019
 Nijmegen Open Gelderland 2018
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2018
 Onderlinge Competitie Huizum 2018/2019
 FK Sneldammen Friesland 2018
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2018
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2018, Ereklasse
 Sneldamkampioenschap Huizum 2018
 Nijmegen Open Gelderland 2017
 Onderlinge Competitie Huizum 2017/2018
 FK Sneldammen Friesland 2017, Hoofdklasse
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep A
 Sneldamkampioenschap Huizum 2017
 Nijmegen Open NK KNDB 2016
 Onderlinge Competitie Huizum 2016/2017
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2016
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2016, Ereklasse
 Sneldamkampioenschap Huizum 2016, Groep A
 Barrage Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Barrage 2
 Barrage Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Barrage
 Nijmegen Open Gelderland 2015
 Damdag Steenwijk 36 2015/2016, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2015/2016
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Ereklasse
 Sneldamkampioenschap Huizum 2015
 Nijmegen Open Gelderland 2014
 Onderlinge Competitie Huizum 2014/2015
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Ereklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2013
 Nijmegen Open Gelderland 2013
 Onderlinge Competitie Huizum 2013/2014
 FK Sneldammen  Friesland 2013, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2013
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 NK Rapid Groep A KNDB 2012
 Onderlinge Competitie Huizum 2012/2013
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep A
 Sneldamkampioenschap van Huizum 2012
 FK Sneldammen Friesland 2011, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep B
 Nijmegen Open Gelderland 2011
 Onderlinge Competitie Huizum 2011/2012
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep B
 Nijmegen Open Gelderland 2010
 Onderlinge Competitie Huizum 2010/2011
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep B
 Onderlinge Competitie Huizum 2009/2010
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2009, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2009
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep C
 Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep B
 Open Gorredijk 2008, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2008/2009
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep A
 Open Gorredijk 2007, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2007/2008
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2006/2007
 Trainingsvierkamp Harm Wiersma Huizum 2005
 Onderlinge Competitie Huizum 2005/2006
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2005, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2002, Groep A
 Rapidtoernooi De Oldehove 2000
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 1998, Groep B
 Masters Leeuwarden Friesland 1998
 FK Sneldammen Friesland 1997, Finale C
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 1991, Groep A
 FK Sneldammen Friesland 1991, Finale A
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1987
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1987, Finale
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1987, Barrage
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1987, Groep A
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1986
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1986
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1986, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1985
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1983
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1983, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1982
 Rayonwedstrijden NK Groep A KNDB 1982
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1981
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1980
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1979
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1979, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1978
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1977
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1976
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1975
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1972
 
Gespeeld bij:
   Friesland