HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Mello Koolman Het Noorden 2023

 
Deelnames in teamtoernooien
   Danny Staal
  
 
 1318 uitslagen in database. 
 856  -  1069  (Perc. 62.4%)*
 * 462 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 496 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 11070
 
01-07-2024: 2245 (106) Lijst: a
 
Titel(s): MF

Speler bij:
   Het Noorden 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2024
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2024, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2024, Finale A
 Barrage Provinciaal Kampioenschap Groningen 2023, Finale A
 Damweek Hijken DTC 2023
 EK Rapid Damweek Hijken DTC 2023
 Kloksimultaan Wouter Sipma Het Noorden 2023
 Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep A
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2023, Hoofdklasse
 WorldCup *** RotterDamsOpen  2023
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2023/2024
 Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep A2
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2023
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Groep A
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
 Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2023, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Drenthe 2023, Finale A
 Simultaan Boomstra  Het Noorden 2023
 EK Blitz Damweek Hijken DTC 2022
 EK Rapid Damweek Hijken DTC 2022
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
 Mello Koolman Het Noorden 2022, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2022, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2022/2023
 Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale A
 Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2022, Finale A
 Salou Open Buitenland 2022
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2021, Hoofdklasse
 Hoogeveen Open Drenthe 2020
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep A
 Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale B
 Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2019, Hoofdklasse
 WK Rapid Beilen Drenthe 2019
 Salou Open Buitenland 2019
 Sneldamtoernooi bij NK Pupillen Zuid-Holland 2019
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2018, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
 NK Sneldammen KNDB 2018, Groep A3
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2018
 Sneldamtoernooi bij NK Pupillen Zuid-Holland 2018, Algemeen
 De virtuele Play Ok 2017
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2017, Hoofdklasse
 Tjalling Goedemoed Memorial Invitatie DamCombinatie Fryslan 2017
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2017
 Salou Blitz Buitenland 2017
 Salou Open Buitenland 2017
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2016, Hoofdklasse
 Beiler damtoernooi Drenthe 2015, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
 Sneldammen 3e Boboli toernooi VPDB 2014, Groep A
 Beiler damtoernooi Drenthe 2014
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2013
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2013/2014, Groep B
 Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale B
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep B
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2012/2013, Groep B
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2012, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2012
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2011
 Onderlinge Competitie HDC Hoogeveen 2011/2012
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2011/2012, Groep B
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2010
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A4
 Nacht van Lent 2009, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2008, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2008, Hoofdklasse
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 4
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep A
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2006
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2005/2006, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2004
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2002
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep B
 Brunssum Open Limburg 2001
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2001, Finale
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2001, Barrage
 Orap Open West-Holland 2000
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2000, Finale
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2000, Barrage
 Nijmegen Open Gelderland 1998
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1998, Finale
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1997
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1996
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1994
 Halve Finale NK Junioren KNDB 1992, Junioren A
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1992
 Javaanse Jongens Groningen 1991
 Javaanse Jongens Groningen 1990
 
Gespeeld bij:
   HDC Hoogeveen 
   Hijken DTC 
   Pekelsma Nieuw Amsterdam