HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Mello Koolman Het Noorden 2023

 
Deelnames in teamtoernooien
   Martin Dolfing
  
 
 1255 uitslagen in database. 
 1078  -  1460  (Perc. 67.7%)*
 * 177 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 994 applets in database.
 2 applets in Diversen.
 1 composities in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10427
 
01-07-2024: 2361 (14) Lijst: a
 
Titel(s): GMI  GMN

Speler bij:
   DVK 
   Hijken DTC 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Nijmegen Open Gelderland 2024
 Europees Kampioenschap Chianciano Terme Buitenland 2024
 Salou Open Buitenland 2024
 Damweek Hijken DTC 2023
 EK Blitz Damweek Hijken DTC 2023
 EK Rapid Damweek Hijken DTC 2023
 Kloksimultaan Wouter Sipma Het Noorden 2023
 Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep A
 Nijmegen Open Gelderland 2023
 Wereldkampioenschap Willemstad Buitenland 2023
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2023/2024
 Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2023, Groep A
 Nijmegen Open KNDB 2022
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep A
 World Cup*** Damweek Hijken DTC 2022
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2022/2023
 Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2021
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
 Nijmegen Open NK KNDB 2021
 NK Rapid Online KNDB 2020
 Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep A
 De Oldehove-Vierkamp Friesland 2019/2020
 Play Offs WK Braziliaans Aguas de Lindoia Buitenland 2016
 WK Braziliaans Aguas de Lindoia Buitenland 2016
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2013/2014, Groep B
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2012/2013
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Nijmegen Open Gelderland 2011
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2011
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Groningen Seaports Masters Groningen 2010
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2010
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2010, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
 Nijmegen Open Gelderland 2010
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2009, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep A
 Beiler damtoernooi Drenthe 2009
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
 Salou Open Buitenland 2009
 Bijlmer toernooi Gandhi 2008, Groep A
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Groningen Seaports Masters Groningen 2008
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep A
 Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep A
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC 2008/2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
 Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
 Salou Open Buitenland 2008
 DUWO Rabobank Jong - Gevestigd DOS Delft 2007
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep A
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC 2007/2008
 DuWo Kennisstad Mini-NK DOS Delft 2006
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep B
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2005
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2005, Groep A
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
 Parthenay Buitenland 2005
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2003
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
 Europees Kampioenschap KNDB 2002
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
 Brunssum Open Limburg 2001
 SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2001
 SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2001, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1999
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 1998, Ereklasse
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1998, Finale
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1998, Barrage
 NK Sneldammen KNDB 1997, Finale A
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1997
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1996
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1995, Junioren
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1995
 WK Juniors Bamako Buitenland 1995
 Halve Finale NK Junioren KNDB 1994, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1994
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1994
 Halve Finale NK Junioren KNDB 1993, Junioren B
 Halve Finale NK Junioren KNDB 1993, Barrage 2
 Nijmegen Open NK KNDB 1993
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1992, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1992, Barrage
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1992, Aspiranten
 WK Cadets Riga Buitenland 1992
 Jeugdtoernooi Het Noorden 1991
 
Gespeeld bij:
   Apeldoorn 
   DC Meeden 
   Het Noorden 
   Nederland 
   Wanswerd