HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Mello Koolman Het Noorden 2023

 
Deelnames in teamtoernooien
   Berend Plijter
  
 
 1501 uitslagen in database. 
 1007  -  1024  (Perc. 50.8%)*
 * 494 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 493 applets in database.
 3 applets in Diversen.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 15322
 
01-07-2024: 1988 (1057) Lijst: a
 

Speler bij:
   DV Warffum 
   Hijken DTC 
   OG Middelstum 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2024
 Nijmegen Open Gelderland 2024
 Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep B2
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale B
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2024
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2024, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2024, Finale B
 Putten Open PDC Putten 2024, Finale
 BaarnOpen DBS Baarn Soest 2023
 Damweek Hijken DTC 2023
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2023
 Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep D
 Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2023
 Nijmegen Open Gelderland 2023
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Groep E
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2023, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Drenthe 2023, Finale B
 Nijmegen Open KNDB 2022
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep B
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2022/2023
 Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2022, Finale B
 Damweek Hijken Hijken DTC 2021
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
 Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep E
 Nijmegen Open NK KNDB 2021
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2021/2022
 Fitter Brein Round-robin Lidraughts toernooi Drenthe 2021, Groep B
 Onderlinge Competitie DC Delfzijl 2021
 Hoogeveen Open Drenthe 2020
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2020
 Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2020
 Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep C
 MTB Open Dutch Championship KNDB 2019
 Nijmegen Open Gelderland 2019
 NK Rapid  KNDB 2019
 Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2019
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2019, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2019/2020
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep B
 Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2019, Finale B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep B
 Steenwijker damdag Overijssel 2019
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018
 Nijmegen Open Gelderland 2018
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2018, Hoofdklasse
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep B
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2018/2019
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2018
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017
 Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep B
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2017/2018
 Provinciaal Kampioenschap Drenthe 2017, Hoofdklasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2017
 Steenwieker damdag Steenwijk 36 2017, Groep A
 Misker massasimultaan Hijken DTC 2016, Finale A
 Misker massasimultaan Hijken DTC 2016, Promotieklasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
 Provinciaal Kampioenschap Drenthe 2016, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap Drenthe 2016, Hoofdklasse
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2016, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2016/2017
 Beiler damtoernooi Drenthe 2016
 Mello Koolman Het Noorden 2015, Groep C
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015
 Provinciaal Kampioenschap Drenthe 2015
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2015/2016
 Beiler damtoernooi Drenthe 2015, Groep A
 Open Flevolands Sneldamkampioenschap Friesland 2015, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2015
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep C
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2014, Hoofdklasse
 Hijken 1200 Hijken DTC 2014/2015
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2014/2015
 Beiler damtoernooi Drenthe 2014
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Drenthe 2014
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2014
 Mello Koolman Het Noorden 2013
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2013/2014
 Beiler damtoernooi Drenthe 2013
 Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep B3
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Groep B3
 Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale B
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep C
 MTB Open International Tournament  Drenthe 2012
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2012, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2012/2013
 Beiler damtoernooi Drenthe 2012, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep B3
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep B2
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep C
 Nijmegen Open Gelderland 2011
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2011/2012
 Beiler damtoernooi Drenthe 2011
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep B3
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep B2
 Hiltex Zeeland Open Zeeland 2010
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2010
 Onderlinge Competitie Hijken DTC 2010/2011
 Beiler damtoernooi Drenthe 2010
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep D
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 DNC Open West-Holland 2009, Groep C
 Beiler damtoernooi Drenthe 2009
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep D
 Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep C
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC 2008/2009
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2007, Finale
 Onderlinge Competitie  Hijken DTC 2007/2008
 Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2006
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2005
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2004
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2003
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2002
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 2001, Finale
 Provinciaal Kampioenschap Groningen 1996, Finale
 Javaanse Jongens Groningen 1991
 Javaanse Jongens Groningen 1990
 
Gespeeld bij:
   DVK