HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Mello Koolman Het Noorden 2023

 
Deelnames in teamtoernooien
   Jan Algra
  
 
 1865 uitslagen in database. 
 989  -  1243  (Perc. 62.8%)*
 * 876 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 421 applets in database.
 1 applets in Diversen.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 27660
 
01-07-2024: 2137 (378) Lijst: a
 

Speler bij:
   DamCombinatie Fryslan 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 FK Sneldammen Friesland 2024
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
 Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale C
 Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2024, Groep A
 Onderling Sneldamkampioenschap DamCombinatie Fryslan 2024
 Sytze Terpstra Blitztoernooi DamCombinatie Fryslan 2024, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep B
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep A
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
 Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2023/2024
 Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep A2
 FK Sneldammen Friesland 2023
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale A
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2023
 Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale B
 Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Groep A
 Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
 Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2023, Groep A
 Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale A
 Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2022, Ereklasse
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
 Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2022/2023
 FK Sneldammen Friesland 2022, Groep A
 Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale B
 Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep B
 Sneldamavond DamCombinatie Fryslan 2021
 Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2021/2022
 Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2020/2021
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2020, Ereklasse
 Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2019/2020
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2019, Ereklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep A
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
 Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2018/2019
 FK Sneldammen Friesland 2018
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2018, Ereklasse
 Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Ereklasse
 Tjalling Goedemoed Memorial Invitatie DamCombinatie Fryslan 2017
 Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2017/2018
 FK Sneldammen Friesland 2017, Hoofdklasse
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2016/2017
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep A
 Barrage Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Barrage 2
 Barrage Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Barrage
 Insulinde Invitatie De Oldehove 2015
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2015/2016
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2015, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Ereklasse
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2014, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2014/2015
 Barrages Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Ereklasse
 FK Sneldammen Friesland 2014, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Ereklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2013
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2013/2014
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2013, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2012
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2012/2013
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2011/2012, Algemeen
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2010/2011, Algemeen
 FK Sneldammen Friesland 2010, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep B
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2009/2010, Algemeen
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep B
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2008/2009, Algemeen
 St. Nicolaas Dammen De Oldehove 2007, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2007/2008
 Mello Koolman Het Noorden 2005, Groep A
 Barrages Masters Leeuwarden Friesland 1998
 Masters Leeuwarden Friesland 1998
 Mello Koolman Het Noorden 1998, Groep A
 Golden Prague Buitenland 1997
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1997
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1996, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1996
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1995, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1995
 FK Sneldammen Friesland 1994, Hoofdklasse B
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1994, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1994
 FK Sneldammen Friesland 1993, Finale B
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1993, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1993
 FK Sneldammen Friesland 1992, Finale A
 Stadthouder Toernooi Friesland 1990
 FK Sneldammen Friesland 1989, Finale B
 FK Sneldammen Friesland 1988, Finale B
 FK Sneldammen Friesland 1985, Finale C
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1981
 
Gespeeld bij:
   De Harste 
   De Oldehove