HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Mello Koolman Het Noorden 2023

 
Deelnames in teamtoernooien
   Klaas Leijenaar
  
 
 1105 uitslagen in database. 
 707  -  888  (Perc. 62.8%)*
 * 398 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 407 applets in database.
 2 applets in Diversen.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 13812
 
01-07-2024: 2231 (130) Lijst: a
 

Speler bij:
   HDC Hoogeveen 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2024
 Bekercompetitie HDC Hoogeveen 2024
 EK Blitz Damweek Hijken DTC 2023
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2023
 Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep B
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep A
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2023/2024
 Bekercompetitie HDC Hoogeveen 2023
 Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2023, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Drenthe 2023, Finale A
 Simultaan Boomstra  Het Noorden 2023
 EK Blitz Damweek Hijken DTC 2022
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
 Mello Koolman Het Noorden 2022, Groep B
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep A
 Onderlinge Competitie Het Noorden 2022/2023
 Onderlinge Competitie HDC Hoogeveen 2022/2023, Hoofdklasse
 Provinciaal Kampioenschap Sneldammen GR/Dr Groningen 2022, Finale A
 Hoogeveen Open Drenthe 2020
 WK Rapid Beilen Drenthe 2019
 Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep A
 Tjalling Goedemoed Memorial Invitatie DamCombinatie Fryslan 2017
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2015, Groep A
 FK Sneldammen Friesland 2015, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2014/2015
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Ereklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2013
 Finales Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013, Finale B
 Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013
 Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale A
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2012
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2012/2013
 FK Sneldammen Friesland 2011, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep A
 Disco Blitz Zuid-Holland 2010, Groep A
 International Open Tournament Hoogeveen Drenthe 2010
 Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep A
 The Hague Open  Zuid-Holland 2010, Groep B
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep B
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 Disco Blitz West-Holland 2009, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2008
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2008/2009, Algemeen
 DUWO Rabobank Jong - Gevestigd DOS Delft 2007
 St. Nicolaas Dammen De Oldehove 2007, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2007/2008
 FK Sneldammen Friesland 2007, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep D
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A
 Barrage Provinciaal Kampioenschap Friesland 2006
 EK Boys Juniors Tallinn Buitenland 2006
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2006
 Open Gorredijk 2006, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2006
 WK Juniors Hijken KNDB 2006
 FK Sneldammen Friesland 2006, Groep A
 Barrage Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005, Barrage
 EK Boys Juniors Kluczbork Buitenland 2005
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 2005
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
 WK Juniors Dneprodzerzhinsk Buitenland 2005
 HF Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
 Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Jeugdklasse
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2004
 Open FK Rapid De Oldehove 2004, Groep A
 FK Sneldammen Friesland 2004, Groep A
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2004, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Studenten
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2004, Junioren
 Barrage WK Cadets Hijken KNDB 2003
 Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Jeugdklasse
 EK Boys Cadets Minsk Buitenland 2003
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2003
 WK Cadets Hijken KNDB 2003
 FK Sneldammen Friesland 2003, Jeugdklasse
 Voorronde jubileumtoernooi Friesland 2003
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2002
 FK Sneldammen Friesland 2002, Aspiranten
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2002, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2001
 FK Sneldammen Friesland 2001, Aspiranten
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2001, Groep A
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2001, Aspiranten
 EK Boys Minicadets Triest Buitenland 2000
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2000
 FK Sneldammen Friesland 2000, Pupillen
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2000, Groep A
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2000
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2000, Aspiranten
 EK Boys Minicadets Ludow Polski Buitenland 1999
 FK Sneldammen Friesland 1999, Pupillen
 NK Pupillen Algemeen KNDB 1999
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1999, Pupillen
 Barrage NK Pupillen KNDB 1998
 FK Sneldammen Friesland 1998, Pupillen
 NK Pupillen Algemeen KNDB 1998
 NK Sneldammen KNDB 1998, Pupillen
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1998, Pupillen
 FK Sneldammen Friesland 1997, Pupillen
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1997, Pupillen
 
Gespeeld bij:
   CTT/CJT/CAT/CPT/CMT 
   De Oldehove 
   Excelsior 
   Hijken DTC 
   Killer club 
   Nederland 
   Witte van Moort Westerhaar