HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Mello Koolman Het Noorden 2023

 
Deelnames in teamtoernooien
   Sietse Nagel
  
 
 KNDB-rating 1-7-2024: 1134
 Virtuele KNDB-rating: 1139D
 2134 uitslagen in database. 
 1568  -  1701  (Perc. 54.2%)*
 * 566 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 629 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 11685
 
01-07-2024: 2083 (576) Lijst: a
 

Speler bij:
   Huizum 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Damweek DCH Heerenveen - Mildam 2024, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2024, Groep A
 FK Sneldammen Friesland 2024
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2024
 Sneldamkampioenschap Huizum 2024
 Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap  Friesland 2023, Hoofdklasse
 Sneldammen Mildam DCH Heerenveen - Mildam 2023
 Onderlinge Competitie Huizum 2023/2024
 FK Sneldammen Friesland 2023
 Sneldamkampioenschap Huizum 2023
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2022, Hoofdklasse
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
 Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2022, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2022/2023
 Onderlinge Competitie Huizum 2022/2023
 FK Sneldammen Friesland 2022, Groep A
 Open Flevoland KNDB 2022
 Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep D
 Zomerdamtoernooi Friesland 2021, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2021/2022
 Toernooibase Lidraughts WinterCup Buitenland 2021/2022
 Toernooibase Lidraughts Eighties Cup Buitenland 2021, Hoofdklasse B
 Zomercompetitie Huizum 2021
 Onderlinge Competitie Huizum 2020/2021
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2020
 Provinciaal Internettoernooi Friesland 2020, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2020, Ereklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep C
 Onderlinge Competitie  Huizum 2019/2020
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 2019, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2019
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2019, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep B
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2018/2019
 FK Sneldammen Friesland 2018
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2018
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2018, Hoofdklasse
 Sneldamkampioenschap Huizum 2018
 Tjalling Goedemoed Memorial DamCombinatie Fryslan 2017, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2017/2018
 FK Sneldammen Friesland 2017, Hoofdklasse
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2017
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2017, Ereklasse
 Sneldamkampioenschap Huizum 2017
 Ktar Nijmegen Open Gelderland 2016
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2016/2017
 FK Sneldammen Friesland 2016, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2016
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2016, Ereklasse
 Sneldamkampioenschap Huizum 2016, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2015/2016
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2015
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Ereklasse
 Onderlinge Competitie Huizum 2014/2015
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2014
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Huizum 2013/2014
 FK Sneldammen  Friesland 2013, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2013
 Onderlinge Competitie Huizum 2012/2013
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep A
 Sneldamkampioenschap van Huizum 2012
 Open Gorredijk 2011, Groep A
 Onderlinge Competitie Huizum 2011/2012
 Open Gorredijk 2010, Groep A
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2010
 Onderlinge Competitie Huizum 2010/2011
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010, Groep A
 FK Sneldammen Friesland 2010, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep C
 Open Gorredijk 2009, Groep A
 Park Blitz West-Holland 2009, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2009
 Onderlinge Competitie Huizum 2009/2010
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2009, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, Ereklasse
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2009
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep D
 Open Gorredijk 2008, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2008
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2008
 Onderlinge Competitie Huizum 2008/2009
 Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
 Mello Koolman Het Noorden 2007, Groep C
 Open Gorredijk 2007, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2007
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2007/2008
 Onderlinge Competitie Huizum 2007/2008
 Open Gorredijk 2006, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2006
 Onderlinge Competitie Huizum 2006/2007
 Open Gorredijk 2005, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
 Onderlinge Competitie Huizum 2005/2006
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2005/2006
 HF Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
 Open Gorredijk 2004, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2004
 Ktardammen Leeuwarden Friesland 2004
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2003
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2002
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 2002
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2001
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 2001, Groep B
 Grutte Pier Toernooi Kimswerd Friesland 2000
 FK Sneldammen Friesland 2000, Finale D
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1999, Groep C
 FK Sneldammen Friesland 1998, Finale C
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1998, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1998, Hoofdklasse
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1997, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1997
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1996, Groep D
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1995, Groep D
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1994, Groep C
 Nijmegen Open Gelderland 1994
 FK Sneldammen Friesland 1993, Finale C
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1993, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 1993
 Brunssum Open NK Limburg 1992
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1992, Groep A
 Koperen Tuin Toernooi Friesland 1992
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1992
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1991, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1991
 FK Sneldammen Friesland 1990, Finale C
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1990
 Stadthouder Toernooi Friesland 1990
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 1989, Groep B
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1989, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1989
 FK Sneldammen Friesland 1988, Finale B
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1988, Groep B
 Promotiegroep ODL Friesland 1988
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 1988
 FK Sneldammen Friesland 1987, Finale D
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1987, Halve Finale B
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1987
 Halve Finale Kampioenschap Friesland 1986, Groep A
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1986
 Kwartfinale Kampioenschap van Friesland 1985, Groep A
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1985
 Provinciaal Kampioenschap 1e klasse Friesland 1984
 Halve Finale NK Junioren KNDB 1979, Groep A
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1979
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 1976, Aspiranten
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1976
 
Gespeeld bij:
   Friesland