HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   WK Blitz Izmir Turkije 2015

   Andrej Kalmakov
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1518
 1-7-2018: 1518
 1-7-2017: 1517
 1-7-2016: 1519
 1-7-2015: 1506
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1508D
 1190 uitslagen in database. 
 337+  81-  558=  (Perc. 63.1%)*
 * 214 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 742 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10093
 
01-10-2019: 2351 (18) Lijst: a
Titel: GMI

Speler bij:
   Rusland 
   Witte van Moort Westerhaar 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Lishui Open China 2019
 Riga Open Letland 2019
 Lishui Open China 2017
 Kampioenschap van Rusland 2017
 Riga Open Letland 2017
 Kampioenschap van Rusland 2016
 Rapidkampioenschap van Rusland 2016
 Sneldamkampioenschap van Rusland 2016
 Brunssum Open PLDB 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Minsk Wit-Rusland 2015
 Nijmegen Open GDB 2015
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Finale A
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Groep A
 WK Rapid Izmir Turkije 2015
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
 Kampioenschap van Rusland 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep B
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Nijmegen Open GDB 2014
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
 Kampioenschap van Rusland 2014
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2013, Groep B
 Blitzkampioenschap van Rusland 2013
 Disco Blitz-open Portugal 2013
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Kampioenschap van Rusland 2013
 Minsk Buitenland 2013
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Portugal-Open Portugal 2013
 Rapidkampioenschap van Rusland 2013
 Russian Cup Barrages Ishimbai Rusland 2013
 Russian Cup Mannen Ishimbai Rusland 2013
 EK Rapid Tallinn Buitenland 2012
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Minsk Buitenland 2012
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Portugal-Open Portugal 2012
 Tallinn Buitenland 2012
 Kampioenschap van Rusland 2012
 Minsk Buitenland 2011
 Tavira Open Portugal 2011, Kampioenscompetitie
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep A
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2011
 Kampioenschap van Rusland 2011
 Voorjaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Tallinn Buitenland 2010, Finale
 Tavira Open Portugal 2010
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde A
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2010
 Kampioenschap van Rusland 2010
 Brunssum Open PLDB 2009
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2009
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2009, Groep B
 Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
 Challenge Europe Berlin Buitenland 2009
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2009
 Kampioenschap van Rusland 2009
 Brunssum Open PLDB 2008
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2008
 Minsk Buitenland 2008
 Zaporozhye Buitenland 2008
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2008
 Confederation Cup Pavlovsk Blitzpartijen Buitenland 2008
 Kampioenschap van Rusland 2008
 Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008
 Brunssum Open PLDB 2007
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2007
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2007
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2007, Groep B
 Minsk Buitenland 2007
 Zaporozhye Buitenland 2007
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2007
 Kampioenschap van Rusland 2007
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Minsk Buitenland 2006, Mannen
 Zaporozhye Buitenland 2006
 Bashkortostan Open Buitenland 2006
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2006
 Kampioenschap van Rusland 2006
 Minsk Buitenland 2005, Algemeen
 Bashkortostan Open Buitenland 2005
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2005
 Kampioenschap van Rusland 2005
 Kampioenschap van Rusland 2004
 Minsk Buitenland 2004, Algemeen
 Bashkortostan Open Buitenland 2004
 Kampioenschap van Rusland 2003
 Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2002
 Kampioenschap van Rusland 2002
 Bijlmer toernooi Gandhi 2001, Groep A
 Minsk Buitenland 2001
 Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
 Kampioenschap van Rusland 2000
 Kampioenschap van Rusland 1999
 Silver Pine Forest Buitenland 1999
 Kampioenschap van Rusland 1998
 Kampioenschap van Rusland 1997
 Aziatisch Kampioenschap Nebit Dag Buitenland 1996
 Kampioenschap van Rusland 1996
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep A
 Europees Kampioenschap Lubliniec Buitenland 1995
 Minsk Buitenland 1994
 Kampioenschap van Wit-Rusland 1993
 Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1992
 
Gespeeld bij:
   Apeldoorn 
   Bashneft Ufa 
   CEMA - De Vaste Zet Geleen 
   Denk en Zet Culemborg 
   Melkom Tver