HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   FK Sneldammen PFDB 2015

   Jan van Dijk
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1414
 1-7-2018: 1426
 1-7-2017: 1372
 1-7-2016: 1375
 1-7-2015: 1366
  
 
 1684 uitslagen in database. 
 439+  158-  268=  (Perc. 66.2%)*
 * 819 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 552 applets in database.
 8 composities in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 17017
 
01-07-2019: 2281 (82) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   Oerterp - Drachten 
   Witte van Moort Westerhaar 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 FK Sneldammen PFDB 2019, Groep A
 Fryslân Open DFS 2019
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2019, Finale B
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
 NK Sneldammen KNDB 2019, Groep A1
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2018
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
 Open Flevoland PFDB 2018
 FK Sneldammen PFDB 2017, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep A
 NK Sneldammen KNDB 2017, Groep A2
 6e Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep A
 Brunssum Open PLDB 2016
 Sneldammen Brunssum Open PLDB 2016
 Onderlinge Competitie Oerterp 2016/2017
 Barrage Kampioenschap van PFDB 2016
 FK Sneldammen PFDB 2016, Groep A
 Fryslân Open DFS 2016
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2016, Finale A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2016, Ereklasse
 Barrage Provinciaal Kampioenschap PFDB 2015, Barrage
 Brunssum Open PLDB 2015
 Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale B
 Insulinde Invitatie De Oldehove 2015
 Mello Koolman Het Noorden 2015, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2015
 Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Almere 2015
 Onderlinge Competitie Oerterp 2015/2016
 FK Sneldammen PFDB 2015, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep B
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
 NK Sneldammen KNDB 2015, Groep A1
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2015, Groep A
 Open Flevolands Sneldamkampioenschap PFDB 2015, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2015, Ereklasse
 Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2015
 27ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
 4e Rapidtoernooi Dc Fryslân DamCombinatie Fryslan 2014, Groep A
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep D
 Blitztoernooi Excelsior 2014, Groep A
 Brunssum Open PLDB 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 WK Blitz Hilversum KNDB 2014
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2014/2015
 Onderlinge Competitie Oerterp 2014/2015
 Blitz Barrage Halve Finale NK KNDB 2014
 FK Sneldammen PFDB 2014, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep E
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep A
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A3
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2014, Ereklasse
 Rapid Barrage Halve Finale NK KNDB 2014
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A3
 24e Zomercompetitie Friesland + FK  PFDB 2013, Groep A
 26ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Ereklasse
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 Mello Koolman Het Noorden 2013, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2013
 Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2013/2014
 Onderlinge Competitie Oerterp 2013/2014, Groep A
 Finales Kornelius de Vries toernooi PGD 2013, Finale A
 FK Sneldammen  PFDB 2013, Groep A
 Kornelius de Vries toernooi PGD 2013
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A1
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2013, Groep A
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
 23e Zomercompetitie Friesland PFDB 2012, Groep A
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep A
 MTB Open International Tournament  DDB 2012
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2012
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2012
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2012/2013
 Onderlinge Competitie Oerterp 2012/2013
 Blipid Damtoernooi Surhuisterveen PFDB 2012, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2012, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A2
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2012
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep A
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A3
 Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, Ereklasse
 FK Sneldammen PFDB 2011, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep B
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 NK Rapid Groep A KNDB 2011
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2011, Finale
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2011, Barrage
 Zomercompetitie Gorredijk 2011, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2011/2012, Algemeen
 Onderlinge Competitie Oerterp 2011/2012, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A3
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2011
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep A
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep B
 Open Gorredijk 2010, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2010
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2010
 Onderlinge Competitie Oerterp 2010/2011, Hoofdklasse
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2010, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep D
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2010, Hoofdklasse A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A2
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep A
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2009
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2009
 Onderlinge Competitie Oerterp 2009/2010, Hoofdklasse
 FK Sneldammen PFDB 2009, Junioren
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2009, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, Ereklasse
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep A
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 2009, Junioren
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2008
 Open Gorredijk 2008, Groep A
 Onderlinge Competitie Oerterp 2008/2009, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2008, Groep C
 Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Junioren A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep B
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 2008, Junioren
 Open Gorredijk 2007, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2007, Groep B
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2007, Groep A
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 2007, Junioren
 Open Gorredijk 2006, Groep B
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2006, Groep A
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 2006, Aspiranten
 Open Gorredijk 2005, Groep B
 FK Sneldammen PFDB 2005, Groep C
 Open Gorredijk 2004, Groep B
 Onderlinge Competitie Oerterp 2004/2005, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2004, Groep C
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 2004, Aspiranten
 FK Sneldammen PFDB 2003, Jeugdklasse
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2003
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 2003, Pupillen
 FK Sneldammen PFDB 2002, Pupillen
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2002
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 2002, Pupillen
 FK Sneldammen PFDB 2001, Pupillen
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 2001, Pupillen
 
Gespeeld bij:
   CTT/CJT/CAT/CPT/CMT 
   De Oldehove 
   Oerterp