HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Geleen 64-100 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2014

   Michel Stempher
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1372
 1-7-2017: 1362
 1-7-2016: 1338
 1-7-2015: 1325
 1-7-2014: 1304
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1370D
 1368 uitslagen in database. 
 321+  100-  286=  (Perc. 65.6%)*
 * 661 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 795 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 15602
 
01-04-2019: 2235 (146) Lijst: a
Titel: MI

Speler bij:
   DIOS-Eureka 
   HDC Hoogeveen 
   SSS Kampen 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2019
 Salou Open Buitenland 2019
 Brunssum Open NK KNDB 2018
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2018
 Roger Kleinmann zomertoernooi Antwerpen Belgie 2018, Groep B
 Bekercompetitie SSS Kampen 2018/2019
 Onderlinge Competitie SSS Kampen 2018/2019, Hoofdklasse
 Sneldamkampioenschap van DIOS-Eureka 2018/2019
 Talentencompetitie SSS Kampen 2018/2019
 Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2018, Algemeen
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PLDB 2018, Finale A
 Salou Open Buitenland 2018
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep A
 Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2017/2018
 Onderlinge Competitie SSS Kampen 2017/2018, Hoofdklasse
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2017, Algemeen
 Brunssum Open PLDB 2016
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Nijmegen Open NK KNDB 2016
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep A
 Terrasdammen Genk Belgie 2016
 Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2016/2017
 Onderlinge Competitie SSS Kampen 2016/2017, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep B
 Metaldammen Samen Sterk 2016
 Salou Blitz Buitenland 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 4e Bobolitoernooi VPDB 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep E
 Brunssum Open PLDB 2015
 Feike Boomstra Toernooi Computers 2015
 Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale A
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
 Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
 Nijmegen Open GDB 2015
 Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Mannen
 Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
 Onderlinge Bekercompetitie SSS Kampen 2015/2016
 Onderlinge Competitie SSS Kampen 2015/2016, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
 NK Sneldammen KNDB 2015, Groep A2
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PODB 2015, Groep A
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep E
 Brunssum Open PLDB 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 NK Rapid Groep A KNDB 2014
 Bekercompetitie SSS Kampen 2014/2015
 Onderlinge Clubcompetitie TDV Tilburg 2014/2015
 Onderlinge Competitie SSS Kampen 2014/2015, Hoofdklasse
 Geleen 64-100 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2014
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PLDB 2014
 Brunssum Open PLDB 2013
 MTB Open International Tournament DDB 2013
 Rock & Roll Toernooi Tilburg PNDB 2013, Groep A
 Bekercompetitie SSS Kampen 2013/2014
 Onderlinge Competitie SSS Kampen 2013/2014, Hoofdklasse
 Golden Prague Buitenland 2013
 Brunssum Open PLDB 2012
 Incasso Divisie Open Rapid DDB 2012, Finale A
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden DDB 2012
 MTB Open International Tournament  DDB 2012
 Terrasdammen Genk Belgie 2012
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A2
 NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A2
 Anton Jurg Toernooi PODB 2011, Groep A
 Brunssum Open NK PLDB 2011
 Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen DDB 2011, Groep A
 Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes DDB 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 Tavira Open Portugal 2011, Kampioenscompetitie
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep A
 Anton Jurg toernooi PODB 2011, Junioren
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2011, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2011
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Junioren A
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PODB 2011, Barrage
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PODB 2011, Junioren
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Junioren D
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2010
 Testkloksimultaan Jean-Marc Ndjofang SSS Kampen 2010
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2010
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo PODB 2010
 Paddenbokaal Ons Genoegen Wapenveld 2010/2011
 Anton Jurg Toernooi PODB 2010, Junioren
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2010, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A3
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PODB 2010, Junioren
 Salou Open Buitenland 2010
 Brunssum Open PLDB 2009
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep B
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Junioren
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2009
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Oefenseance kloksimultaan Marino Barkel Witte van Moort Westerhaar 2009
 Open Limburgs Kampioenschap Rapid PLDB 2009
 Bekercompetitie SSS Kampen 2009/2010
 Cannes Open Buitenland 2009
 Golden Prague Buitenland 2009
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2009, Barrage
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2009, Groep C
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PODB 2009, Junioren
 Provinciaal Kampioenschap PODB 2009
 EK Boys Cadets Szczecin Buitenland 2008
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2008
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Damkring Emmeloord 2008
 Bekercompetitie SSS Kampen 2008/2009
 Onderlinge Competitie SSS Kampen 2008/2009
 9e Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Salou Open Buitenland 2008
 WK Cadets Ufa Buitenland 2008
 EK Boys Cadets St. Petersburg Buitenland 2007
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2007
 Steegro Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2007
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2007, Groep A
 Salou Open Buitenland 2007
 Salou Open Buitenland 2006
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2005
 
Gespeeld bij:
   Bijdehandjes 
   CTT/CJT/CAT/CPT/CMT 
   DEZ-NGKZ Hattem 
   Eureka Heerlen 
   Nederland 
   Ons Genoegen Wapenveld 
   Orfam Telecom Twente 
   TDV Tilburg