HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Nijmegen Open NK KNDB 2005

   Jan T. Terpstra
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 952
 1-7-2018: 944
 1-7-2017: 997
 1-7-2016: 964
 1-7-2015: 1003
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 954D
 3286 uitslagen in database. 
 743+  992-  801=  (Perc. 45.1%)*
 * 750 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1222 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10324
 
01-07-2019: 1916 (1498) Lijst: a

Speler bij:
   Huizum 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Nijmegen Open GDB 2019
 WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019
 50-65 plus FK DCH Heerenveen-Mildam 2019
 FK Sneldammen PFDB 2019, Groep B
 Golden Prague Buitenland 2019
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep B
 Nederlands Kampioenschap categorie B KNDB 2019, Finale B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep B
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2019
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep C
 Salou Open Buitenland 2019
 Sneldamkampioenschap Huizum 2019
 Onderlinge Competitie Huizum 2018/2019
 50-65 plus FK DCH Heerenveen-Mildam 2018
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep B
 Hungarian Open Buitenland 2018
 Internationaal Toernooi Lublin Buitenland 2018
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep C
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2018
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep B
 Salou Open Buitenland 2018
 Sneldamkampioenschap Huizum 2018
 Brunssum Open NK KNDB 2017
 Bunscote Open VPDB 2017
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2017
 Nijmegen Open GDB 2017
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
 RotterDamsOpen ZHDB 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Onderlinge Competitie Huizum 2017/2018
 50 -65 plus DCH Heerenveen-Mildam 2017
 FK Sneldammen PFDB 2017, 1e klasse
 Golden Prague Buitenland 2017
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep B
 Internationaal Toernooi Lublin Buitenland 2017
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep B
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2017
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep B
 Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2017, Algemeen
 Salou Blitz Buitenland 2017
 Salou Open Buitenland 2017
 6e Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep B
 Brunssum Open PLDB 2016
 EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
 Minsk Wit-Rusland 2016
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2016
 Nijmegen Open NK KNDB 2016
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2016
 Polska Gra Open Polen 2016
 Onderlinge Competitie Huizum 2016/2017
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
 Golden Prague Buitenland 2016
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep B
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2016
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap 50+ PFDB 2016
 Roethof Open Suriname 2016
 Salou Blitz Buitenland 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 Sneldamkampioenschap Huizum 2016, Groep B
 WK correspondentiedammen e-dama.net E-Dame 2016
 4e Bobolitoernooi VPDB 2015
 Brunssum Open PLDB 2015
 EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Jubileumtoernooi Groep 2 BDSV Barneveld 2015
 Nijmegen Open GDB 2015
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2015
 Polish Open Karpacz Buitenland 2015
 Onderlinge Competitie Huizum 2015/2016
 Beiler damtoernooi DDB 2015, Groep B
 Golden Prague Buitenland 2015
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2015, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap 50+ PFDB 2015
 Salou Open Buitenland 2015
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2015
 3e Boboli toernooi VPDB 2014, Groep C
 4e Rapidtoernooi Dc Fryslân DamCombinatie Fryslan 2014, Groep B
 Blitztoernooi Excelsior 2014, Groep B
 Brunssum Open PLDB 2014
 Geleen Open PLDB 2014
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep D
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 Nijmegen Open GDB 2014
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
 Sneldammen 3e Bobolitoernooi VPDB 2014, Groep B
 Onderlinge Competitie Huizum 2014/2015
 Beiler damtoernooi DDB 2014
 EK Rapid Praag Buitenland 2014
 EK Veteranen Kolobrzeg Buitenland 2014
 Golden Prague Buitenland 2014
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep B
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2014
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep B
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep B
 Provinciaal kampioenschap 50+ PFDB 2014
 Salou Open Buitenland 2014
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2014
 2e Boboli toernooi VPDB 2013
 Brunssum Open PLDB 2013
 Disco Blitz-open Portugal 2013
 International Bacoli Open Italie 2013
 MTB Open International Tournament DDB 2013
 Nijmegen Open GDB 2013
 NK Rapid Groep BC KNDB 2013, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2013
 Portugal-Open Portugal 2013
 Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
 Onderlinge Competitie Huizum 2013/2014
 Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2013/2014, Hoofdklasse C
 Golden Prague Buitenland 2013
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep B
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2013
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep B
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2013
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2013
 Rapid Toernooi DCH Heerenveen-Mildam 2013, Groep B
 Salou Open Buitenland 2013
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
 1e Boboli toernooi UPDB 2012
 Brunssum Open PLDB 2012
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Incasso Divisie Open Rapid DDB 2012, Finale D
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden DDB 2012
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep E
 MTB Open International Tournament  DDB 2012
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 NK Rapid Groep BC KNDB 2012, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Portugal-Open Portugal 2012
 Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, 3e klasse
 Onderlinge Competitie Huizum 2012/2013
 Beiler damtoernooi DDB 2012, Groep B
 Blipid Damtoernooi Surhuisterveen PFDB 2012, Groep B
 FK Sneldammen PFDB 2012, Groep B
 Golden Prague Buitenland 2012
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2012
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2012
 Salou Open Buitenland 2012
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
 12e Barnsteentoernooi  VPDB 2011
 Brunssum Open NK PLDB 2011
 Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, Hoofdklasse
 FK Sneldammen PFDB 2011, Groep B
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep D
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 Nijmegen Open GDB 2011
 NK Rapid Groep B KNDB 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2011, Groep A
 Rapidtoernooi Wanswerd 2011
 Onderlinge Competitie Huizum 2011/2012
 Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2011/2012, Groep A3
 Golden Prague Buitenland 2011
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2011
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep B
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Disco Blitz ZHDB 2010, Groep C
 EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep B
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2010
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep D
 Nijmegen Open GDB 2010
 NK Rapid Groep BC KNDB 2010, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 Park Blitz ZHDB 2010, Groep C
 Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep B
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep D
 Onderlinge Competitie Huizum 2010/2011
 11e Barnsteen toernooi VPDB 2010
 Golden Prague Buitenland 2010
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep B
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2010, 1e klasse A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep C
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2010, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2010
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2010
 Salou Open Buitenland 2010
 Brunssum Open PLDB 2009
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2009, Groep D
 Disco Blitz WHDB 2009, Groep C
 DNC Open WHDB 2009, Groep D
 EK Veteranen Kapelle PZDB 2009
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep E
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep D
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Park Blitz WHDB 2009, Groep D
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2009, Groep B
 Tavira Open Portugal 2009
 Onderlinge Competitie Huizum 2009/2010
 10e Barnsteen toernooi VPDB 2009
 Golden Prague Buitenland 2009
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep B
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, Hoofdklasse
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep B
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2009
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2009, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2009, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap 55+ PFDB 2009
 Salou Open Buitenland 2009
 Brunssum Open PLDB 2008
 DNC Open NK KNDB 2008, Groep C
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2008
 NK Rapid Barrages KNDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep B
 NK Rapid Voorronde B KNDB 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep D
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep F
 Varna Open Buitenland 2008
 Onderlinge Competitie Huizum 2008/2009
 9e Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep C
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2008, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2008, Algemeen
 Provinciaal kampioenschap 55+ PFDB 2008, Senioren
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
 Bovec Open Slovenie 2007
 Brunssum Open PLDB 2007
 DNC Open WHDB 2007, Groep D
 DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep F
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep B
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep D
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2007, Groep B
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2007/2008
 Onderlinge Competitie Huizum 2007/2008
 8e Barnsteen toernooi VPDB 2007
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep B
 Open DCT Twijzelerheide 2007
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2007, Groep A
 Salou Open Buitenland 2007
 Brunssum Open PLDB 2006
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep D
 DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep F
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2006
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2006, Groep D
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
 Onderlinge Competitie Huizum 2006/2007
 7e Barnsteen toernooi VPDB 2006
 FK Sneldammen PFDB 2006, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2006, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2006, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2006, Algemeen
 Salou Open Buitenland 2006
 Axioma Open WHDB 2005, Groep D
 Brunssum Open PLDB 2005
 DuWo Open Toernooi DOS Delft 2005
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2005
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep E
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
 Onderlinge Competitie Huizum 2005/2006
 Onderlinge Bekercompetitie Huizum 2005/2006
 6e Barnsteen toernooi VPDB 2005
 HF Provinciaal Kampioenschap PFDB 2005
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2005, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2005, Algemeen
 Salou Open Buitenland 2005
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep E
 Brunssum Open PLDB 2004
 DuWo Open Toernooi DOS Delft 2004
 Golden Prague Buitenland 2004
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2004
 Nijmegen Open GDB 2004
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2004
 5e Barnsteen toernooi VPDB 2004
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2004, Algemeen
 Salou Open Buitenland 2004
 Golden Prague Buitenland 2003
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2003, Algemeen
 Salou Open Buitenland 2003
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2002
 Ordina Open GDB 2002
 3e Barnsteen toernooi VPDB 2002
 Golden Prague Buitenland 2002
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 2002
 Golden Prague Buitenland 2001
 Orap Open NK KNDB 2001
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2001
 FK Sneldammen PFDB 2001, Hoofdklasse B
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 2001, Groep B
 Grutte Pier Toernooi Kimswerd PFDB 2000
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2000
 SNS Zeeland Open PZDB 2000
 FK Sneldammen PFDB 2000, Finale C
 Golden Prague Buitenland 2000
 Golden Prague Buitenland 1999
 Ordina Open GDB 1999
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1998, Groep B
 Nijmegen Open GDB 1998
 Salou Open Buitenland 1998
 The Hague Open NK KNDB 1998
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1997, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 1997
 The Hague Open WHDB 1997
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1996, Groep B
 Nijmegen Open GDB 1996
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1995, Groep C
 Brunssum Open KNDB 1994
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1994, Groep A
 Nijmegen Open GDB 1994
 Parijs Open Buitenland 1994
 Brunssum Open PLDB 1993
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1993, Groep C
 Golden Prague Buitenland 1992
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1992, Groep B
 Nijmegen Open GDB 1992
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1992
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1991, Groep C
 Javaanse Jongens PGD 1991
 Nijmegen Open NK KNDB 1991
 Nijmegen Open GDB 1990
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1990
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1989, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1989
 Kwartfinale Kampioenschap van Friesland PFDB 1985, Groep D
 
Gespeeld bij:
   BEGB Britsum 
   E-Dame