HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Blitz kampioenschap van Belgie 1982

   Raymond Petitjean
  
 1028 uitslagen in database. 
 155+  167-  85=  (Perc. 48.5%)*
 * 621 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 15 applets in database.
 
Geboortedatum: 27-05-1922
Overlijdensdatum: 19-04-2003
   Deceased foreign players 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Blitz kampioenschap van Belgie 2000, 2e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 2000
 Blitz kampioenschap van Belgie 1999, 3e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1999, 2e klasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1999, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1998, 2e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1998, 2e klasse
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1998, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1997, 2e klasse
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1997, 2e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1996, 2e klasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1996
 Blitz kampioenschap van Belgie 1995, 2e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1994, 2e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1993, 3e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1993, 1e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1993
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1993
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1993, 2e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1992, 2e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1992, 2e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1992
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l espoir Belgie 1992
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1992
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1992, 2e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1991, 3e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1991, Voorronde A
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1991, 1e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1991
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1991
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1991, 2e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1990, 2e klasse
 IT Sprimont Belgie 1990, Groep H
 NT Woluwe Shopping Center Belgie 1990
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1990, 2e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1990
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1990
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1990, 2e klasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1989
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1989, 2e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1988, 2e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1988, 1e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1988
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1988
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1987, 1e klasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1987
 Blitz kampioenschap van Belgie 1986, 2e klasse
 Kampioenschap van Brussel (4e toernooi des experts) Belgie 1985
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1985, Kampioenscompetitie
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1985, 2e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1984, 3e klasse
 Kampioenschap van Brussel (3e toernooi des experts) Belgie 1984
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1984
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1985) Belgie 1984
 Blitz kampioenschap van Belgie 1983, 3e klasse
 Kampioenschap van Brussel (2e toernooi des experts) Belgie 1983
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1983, Barrage
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1983, Kampioenscompetitie
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1984) Belgie 1983
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1983, 2e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1982, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1982
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1982, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1981, 2e klasse
 IT Genk Belgie 1980, 1e klasse
 IT Genk Belgie 1980, Kampioenscompetitie
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1980
 NT Sint-Truiden propaganda-damdag Belgie 1979
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1979, 1e klasse
 Simultaan Damier Seraing door Arsène Magonette Belgie 1979
 Simultaan Iser Kouperman Bruxelles Belgie 1979
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1978, Groep G
 Kwartfinale voor het kampioenschap van Belgie 1978, Groep B
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1978, Halve Finale A
 Simultaan Damier Seraing door Michel Grégoire Belgie 1978
 Blitz kampioenschap van Belgie 1977, 2e klasse
 Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1977, Halve Finale A
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1977, Halve Finale B
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1977, Ereklasse
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz Belgie 1977, 1e klasse A
 Blitz kampioenschap van Belgie 1976, 2e klasse
 Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1976, Halve Finale C
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1976, Groep M
 IT Genk Belgie 1976, Groep C3
 IT Lille Frankrijk 1976, Hoofdklasse B
 IT Vichy Frankrijk 1976, Overgangsklasse
 NT Charleroi Belgie 1976, Groep A3
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1976, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1976, Kampioenscompetitie
 Promotieklasse Kampioenschap van Belgie 1976, Voorronde Y
 Promotieklasse Kampioenschap van Belgie 1976, 2e klasse B
 Blitz kampioenschap van Belgie 1975, 2e klasse
 IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven PSV Dammen Eindhoven 1975, 1e klasse D
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1975, Groep D
 Kampioenschap van Belgie 1975, 2e klasse
 NT Mons/Bergen Belgie 1975, Groep C
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1975, Halve Finale A
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1975, Kampioenscompetitie
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz Belgie 1975, Blitz
 Blitz kampioenschap van Belgie 1974, 2e klasse
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1974, Groep C2
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1974, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz Belgie 1974, Rapid
 Blitz kampioenschap van Belgie 1973, 3e klasse
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1973, Groep K
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1973, 1e klasse
 Simultaan Harm Wiersma Woluwe (Sint-Pierre) Belgie 1973
 Blitz kampioenschap van Belgie 1972, 3e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1972, 2e klasse
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1972
 Blitz kampioenschap van Belgie 1971, 3e klasse
 
Gespeeld bij:
   Belgie