HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   KSH-toernooi PGD 1971

 
Deelnames in teamtoernooien
   Jeroen Goudt
 
 KNDB-rating:
 1-7-2022: 1284
 1-7-2021: 1301
 1-7-2020: 1297
 1-7-2019: 1296
 1-7-2018: 1307
  
 
 934 uitslagen in database. 
 369+  164-  348=  (Perc. 61.6%)*
 * 53 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 479 applets in database.
 5 applets in Diversen.
 1 composities in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10205
 
01-07-2022: 2155 (359) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   EDC Enschede 
   Orfam Telecom Twente 
   Twentes Eerste 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Simultaan Jeroen Goudt EDC Enschede 2021
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2021/2022, Groep N
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2021/2022, Groep M
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2021/2022, Finale A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2021/2022, Voorronde A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2020/2021, Groep M
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2020, Groep D
 Simultaan Jeroen Goudt EDC Enschede 2019
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2019/2020, Groep N
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2019/2020, Groep M
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2019/2020, Finale A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2019/2020, Voorronde A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2018/2019, Groep N
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2018/2019, Groep M
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2018/2019, Finale A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2018/2019, Voorronde A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2017/2018, Groep N
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2017/2018, Groep M
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2017/2018, Finale A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2017/2018, Voorronde A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep D
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2016/2017, Studenten
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2016/2017, Finale A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2016/2017, Voorronde A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2016/2017, Algemeen
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep D
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2015/2016, Blind
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2015/2016, Finale A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2015/2016, Voorronde A
 Onderlinge Competitie EDC Enschede 2015/2016, Algemeen
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep C
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep D
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1990, Groep C
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1989, Groep C
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1989
 Nieland toernooi GDB 1989
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1988, Groep B
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1987, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1987
 Nieland toernooi GDB 1987
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1986, Groep A
 Minsk Buitenland 1986
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1986, Algemeen
 Nieland toernooi GDB 1986
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1985, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1985
 Nieland toernooi GDB 1985
 Rabobanktoernooi Westerhaar PODB 1985
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1984, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1984
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1976, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1976
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1975, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1975
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1974, Groep B
 Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1974, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1974
 Kloksimultaan Ton Sijbrands VAD Amsterdam 1973
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1973
 Suikertoernooi PNHDB 1973, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 1972
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1972
 Studentenkampioenschap van Nederland KNDB 1972
 Suikertoernooi PNHDB 1972, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1971, Groep A
 KSH-toernooi PGD 1971, Jeugdklasse
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1971
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1971, Groep C
 WK Juniors Amsterdam KNDB 1971
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1970
 Brinta-toernooi PGD 1969, Jeugdklasse
 
Gespeeld bij:
   KDA - HSD Amsterdam 
   Nederland 
   VAD Amsterdam 
   Witte van Moort Westerhaar