HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2017

   Jitse Slump
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1429
 1-7-2017: 1416
 1-7-2016: 1358
 1-7-2015: 1348
 1-7-2014: 1246
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1437D
 1438 uitslagen in database. 
 280+  121-  321=  (Perc. 61%)*
 * 716 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 680 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 16351
 
01-04-2019: 2286 (71) Lijst: a
Titel: MI

Speler bij:
   CTT/CJT/CAT/CPT/CMT 
   DIOS-Eureka 
   SNA Heerhugowaard 
   Van Stigt Thans Schiedam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2019
 Paasdamtoernooi DIOS-Eureka 2019
 Salou Open Buitenland 2019
 EK Boys Juniors Vilnius Buitenland 2018
 EK Jeugd Blitz Buitenland 2018
 EK Jeugd Rapid Buitenland 2018
 Europees Kampioenschap Moskou Buitenland 2018
 Nijmegen Open GDB 2018
 Polish Open Szczyrk Buitenland 2018
 WK Juniors Boys Gomel Buitenland 2018
 Sneldamkampioenschap van DIOS-Eureka 2018/2019
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2018
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep C
 Hungarian Open Buitenland 2018
 Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018, Finale A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2018
 Nieuwjaarstoernooi DVS Schaesberg 2018
 EK Boys Juniors Vitebsk Buitenland 2017
 Polish Open Karpacz Buitenland 2017
 Terrasdammen Genk Belgie 2017
 Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 WK Juniors Boys Dabki Buitenland 2017
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2017
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2017
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep A
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2017
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2017
 NK Sneldammen KNDB 2017, Groep A2
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2016, Groep B
 Blitz WK Juniors Boys Izmir Buitenland 2016
 EK Boys Juniors Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B19 Blitz Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B19 Rapid Pinsk Buitenland 2016
 Europees Kampioenschap Izmir Buitenland 2016
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2016
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep A
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Terrasdammen Genk Belgie 2016
 WK Juniors Boys Izmir Buitenland 2016
 Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2016/2017
 Finale NK Sneldammen Junioren KNDB 2016
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep D
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2016, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2016
 Salou Blitz Buitenland 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 Simultaan 80jr PLDB/D.V.Z. Jitse Slump CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
 Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2016
 Barrage WK Cadets Boys Beilen  KNDB 2015
 Blitz WK Cadets Boys Beilen KNDB 2015
 EK Boys Cadets Tallinn Buitenland 2015
 EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn Buitenland 2015
 Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale A
 Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2015
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2015
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep A
 Terrasdammen Genk Belgie 2015
 Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
 WK Cadets Boys Beilen KNDB 2015
 Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2015/2016
 Finale NK Sneldammen Junioren KNDB 2015
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2015
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep E
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2015, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2015
 Salou Open Buitenland 2015
 Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2015
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep F
 Blitz WK Cadets Boys Dabki Buitenland 2014
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
 EK Boys Cadets Pinsk Buitenland 2014
 EK Jeugd B16 Sneldammen Pinsk Buitenland 2014
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Geleen Open PLDB 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2014
 Terrasdammen Genk Belgie 2014
 WK Cadets Boys Dabki Buitenland 2014
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep B
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2014, Groep A
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2014, Halve Finale A
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2014
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Junioren A
 Salou Open Buitenland 2014
 Sneldammen NK Junioren Witte van Moort Westerhaar 2014
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2014
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Junioren B
 Blitz WK Cadets Boys Tours Buitenland 2013
 Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn Buitenland 2013
 EK Boys Juniors Bielawa Buitenland 2013
 EK Jeugd B16 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
 EK Jeugd B19 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
 MTB Open International Tournament DDB 2013
 Najaarscompetitie CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2013
 Nijmegen Open GDB 2013
 Terrasdammen Genk Belgie 2013
 WK Cadets Boys Tours Buitenland 2013
 WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn  Buitenland 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2013
 Halve Finale NK Aspiranten Roermond KNDB 2013
 Halve Finale NK Junioren Dongen KNDB 2013
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2013
 NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Aspiranten A
 Paas Sneldamtoernooi Rotterdam ZHDB 2013, Groep B
 Salou Open Buitenland 2013
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Aspiranten A
 EK Boys Minicadets Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd B13 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 Incasso Divisie Open Rapid DDB 2012, Finale C
 Incasso Divisie Rapid Open Voorronden DDB 2012
 MTB Open International Tournament  DDB 2012
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 Terrasdammen Genk Belgie 2012
 Zuromin Polen 2012
 DamZ! Toernooi Roermond KNDB 2012, Jeugdklasse
 Halve Finale NK Pupillen Heerlen KNDB 2012
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2012
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Pupillen A
 Salou Open Buitenland 2012
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Pupillen A
 WK Minicadets Boys Slonim Buitenland 2012
 Brunssum Open NK PLDB 2011
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Brunssum PLDB 2011
 Zomercompetitie (Open Limburgs) Raes Damclub Maastricht 2011
 Halve Finale NK Pupillen Roermond KNDB 2011
 Nieuwjaarstoernooi DVS Schaesberg 2011
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2011
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Pupillen A
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Pupillen B
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2010
 Halve Finale NK Pupillen Landgraaf KNDB 2010
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2010
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2010, Pupillen
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PLDB 2010, Pupillen
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2010
 Brunssum Open PLDB 2009
 EK Boys European Hopes Hijken DTC 2009
 EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Welpen
 Halve Finale NK Pupillen Roermond KNDB 2009
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2009
 NK Welpen Algemeen KNDB 2009
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PLDB 2009, Pupillen
 EK Boys European Hopes Szczecin Buitenland 2008
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Welpen
 NK Welpen Algemeen KNDB 2008
 
Gespeeld bij:
   CEMA - De Vaste Zet Geleen 
   DIOS Brunssum 
   Eureka Heerlen 
   Limburg 
   Nederland