HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   NK Sneldammen Jeugd KNDB 2017

   Berke Yiğittürk
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1210
 1-7-2018: 1149
 1-7-2017: 1110
 1-7-2016: 1064
 1-7-2015: 1054
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1253D
 2012 uitslagen in database. 
 213+  113-  245=  (Perc. 58.8%)*
 * 1441 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 449 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 18187
 
01-07-2019: 2061 (785) Lijst: a

Speler bij:
   Constant-Charlois Rotterdam 
   CTT/CJT/CAT/CPT/CMT 
   Den Haag 
   Van Stigt Thans Schiedam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 EK Boys Cadets Warschau Buitenland 2019
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2019
 WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2019/2020, Groep A
 Onderlinge Competitie Constant-Charlois Rotterdam 2019/2020, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2019
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, Hoofdklasse
 Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2019
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2019
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2019, Aspiranten A
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep B
 Paasdammen Van Stigt Thans Schiedam 2019
 Paaseitoernooi Den Haag 2019, Groep A
 31ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2018, Ereklasse
 EK Boys Cadets Vilnius Buitenland 2018
 House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2018
 Oliebollendammen Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep B
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep A
 WK Cadets Boys Gomel Buitenland 2018
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2018/2019, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2018/2019
 Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2018
 Halve Finale NK Aspiranten Baarn KNDB 2018
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2018
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2018, Hoofdklasse
 Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018, Finale A
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2018
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2018, Aspiranten A
 Paaseitoernooi Den Haag 2018, Groep B
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2017, Groep A
 EK Boys Cadets Vitebsk Buitenland 2017
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2017
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2017
 WK Cadets Boys Dabki Buitenland 2017
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2017/2018, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2017/2018
 Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2017, Halve Finale C
 Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2017
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep B
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep B
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, 1e klasse
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2017
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2017, Aspiranten A
 Open sneldamkampioenschap van ZHDB 2017, Groep B
 Paaseitoernooi Den Haag 2017, Groep A
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2017, Aspiranten
 Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017
 29ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Hoofdklasse
 Blitz WK Minicadets Boys Izmir Buitenland 2016
 DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep B
 EK Boys Cadets Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B13 Blitz Pinsk Buitenland 2016
 EK Jeugd B13 Rapid Pinsk Buitenland 2016
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 1e klasse
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2016
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep B
 Sneldamtoernooi Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep B
 WK Minicadets Boys Izmir Buitenland 2016
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2016/2017, Groep A
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2016/2017
 Halve Finale NK Sneldammen Pupillen KNDB 2016
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, 1e klasse
 Memorial Sranti 2016, Groep A
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2016
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2016, Pupillen A
 Paaseitoernooi Den Haag 2016, Groep B
 Sneldamtoernooi NK Pupillen & NK Aspiranten ZHDB 2016, Jongens
 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse B
 28ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2015, Hoofdklasse
 Blitz WK Minicadets Boys Beilen KNDB 2015
 EK Boys Minicadets Tallinn Buitenland 2015
 EK Jeugd B13 Sneldammen Tallinn Buitenland 2015
 Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
 Jubileumtoernooi Groep 2 BDSV Barneveld 2015
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2015
 Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2015
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep B
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
 WK Minicadets Boys Beilen KNDB 2015
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2015/2016, Groep B
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2015/2016
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2015, Groep D
 Halve Finale NK Sneldammen Pupillen KNDB 2015
 Memorial Sranti 2015, Groep B
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2015
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2015, Pupillen A
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2015, 1e klasse
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2015, Groep B
 Paaseitoernooi Den Haag 2015, Groep B
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2015, Groep B
 Salou Open Buitenland 2015
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2015
 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse A
 27ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Promotieklasse
 EK Boys Minicadets Pinsk Buitenland 2014
 EK Jeugd B13 Sneldammen Pinsk Buitenland 2014
 Jeugdcompetitie II Den Haag 2014
 Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie Delft 2014, Groep B
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep B
 Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse C
 WK Minicadets Boys Tallinn Buitenland 2014
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2014/2015, Groep B
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2014/2015
 Halve Finale NK Pupillen Heerhugowaard KNDB 2014
 Jeugdcompetitie I Den Haag 2014
 Jeugdtoernooi Wateringen Pupillen ZHDB 2014
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2014
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Pupillen A
 Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap ZHDB 2014, 2e klasse
 Open Sneldamkampioenschap van Westland 2014, Groep C
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep C
 Open Sneldamkampioenschap van  Den Haag 2014, 2e klasse
 Paaseitoernooi Den Haag 2014, Groep B
 Provinciaal Sneldamkampioenschap ZHDB 2014, Groep C
 Victorie Plaza Toernooi Alkmaar PNHDB 2014, Hoofdklasse
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Pupillen C
 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 2e klasse A
 EK Boys European Hopes Bielawa Buitenland 2013
 EK Jeugd B10 Sneldammen Bielawa Buitenland 2013
 Jeugdcompetitie II Den Haag 2013
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2013, 2e klasse
 NK Rapid Groep BC KNDB 2013, Groep C
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Pupillen
 Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep D
 Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 2e klasse B
 WK Hopes Boys Orsha Buitenland 2013
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2013/2014, Groep C
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2013/2014
 Afscheidssimultaan Fred Ivens Den Haag 2013
 Jeugdcompetitie I Den Haag 2013
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Welpen A
 NK Welpen Algemeen KNDB 2013
 Open Kampioenschap van Den Haag 2013, 2e klasse
 Open Kampioenschap van Den Haag 2013, 2e klasse B
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep C
 Paaseitoernooi Den Haag 2013, Groep C
 Provinciaal Jeugdkampioenschap ZHDB 2013, Pupillen
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Jeugd ZHDB 2013
 Sneldamkampioenschap van Westland 2013, Groep D
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Welpen A
 25ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Promotieklasse
 EK Boys European Hopes Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 EK Jeugd B10 Sneldammen Dneprodzerzhinsk Buitenland 2012
 Jeugdcompetitie II Den Haag 2012
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Jeugdklasse
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Welpen
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2012/2013, Groep C
 Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2012/2013
 Halve Finale NK Pupillen Katwijk KNDB 2012
 Jeugdcompetitie I Den Haag 2012
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2012
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Welpen A
 NK Welpen Algemeen KNDB 2012
 Paaseitoernooi Den Haag 2012, Groep B
 Provinciaal Jeugdkampioenschap ZHDB 2012, Welpen
 Sneldamkampioenschap Jeugd ZHDB 2012, Pupillen
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Welpen C
 WK Hopes Boys Slonim Buitenland 2012
 Dirk van Spengen Toernooi ZHDB 2011, Welpen
 Jeugdcompetitie II Den Haag 2011
 Jeugdtoernooi Scheveningen Pupillen / Welpen ZHDB 2011, Welpen
 Jeugdtoernooi Katwijk/Rijnsburg ZHDB 2011
 Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Groep B
 Open NK Benjamins KNDB 2011
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Welpen
 Zenderstad 50 jaar jong Zenderstad IJsselstein 2011, Groep D
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2011/2012, Groep C
 Halve Finale NK Welpen Den Haag KNDB 2011
 Jeugdcompetitie I Den Haag 2011
 Jeugdtoernooi Scheveningen ZHDB 2011
 Jeugdtoernooi Stolwijk Beginners, Welpen, Pupillen ZHDB 2011, Welpen
 Kampioenschap van Westland 2011, Jeugdklasse
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Welpen B
 NK Welpen Algemeen KNDB 2011
 Provinciaal Jeugdkampioenschap  ZHDB 2011, Welpen
 Provinciaal Sneldamkampioenschap Welpen en Pupillen ZHDB 2011
 Sneldamkampioenschap van  Westland 2011, Groep D
 Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Welpen A
 Jeugdcompetitie II Den Haag 2010
 Jeugdtoernooi Hazerswoude ZHDB 2010, Welpen
 Oudejaars toernooi  Zenderstad IJsselstein 2010, Groep E
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Welpen
 Schooldammen Naaldwijk 2010, Welpen
 Bram Limburg Bokaal Den Haag 2010/2011, Groep C
 Jeugdcompetitie I Den Haag 2010
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2010, Welpen B
 Open NK Benjamins KNDB 2010
 Provinciaal Jeugdkampioenschap WHDB 2010, Pupillen
 Sneldammen Welpen/Pupillen DMH/WHDB WHDB 2010
 Delfts Damfestival Jeugd DOS Delft 2009
 Jeugdcompetitie II Den Haag 2009
 WHDB Cup Scheveningen 2009/2010, Groep B
 WHDB Cup VELO Wateringen 2009/2010, Groep B
 WHDB Cup Naaldwijk 2009/2010
 
Gespeeld bij:
   Noord-Holland 
   VELO Wateringen 
   Zuid Holland