HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Halve Finale Kampioenschap PFDB 1996

   Gabriël Heerema
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1397
 1-7-2018: 1395
 1-7-2017: 1391
 1-7-2016: 1391
 1-7-2015: 1389
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1400D
 1013 uitslagen in database. 
 373+  89-  366=  (Perc. 67.1%)*
 * 185 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 303 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10327
 
01-10-2019: 2240 (141) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   DamCombinatie Fryslan 
   Oerterp - Drachten 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2019/2020, Groep A
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
 Onderlinge Competitie Oerterp 2018/2019
 Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Ereklasse
 Tjalling Goedemoed Memorial Invitatie DamCombinatie Fryslan 2017
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2017/2018
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2016/2017
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2015/2016
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2014/2015
 Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
 Portugal-Open Portugal 2012
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2012
 FK Sneldammen PFDB 2012, Groep A
 Rapidtoernooi Wanswerd 2011
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo PODB 2010
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2010/2011, Finale A
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2010
 Mens - Machine Oerterp PFDB 2009
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
 Open Gorredijk 2007, Groep A
 PCBest Cup Szczecin Polen 2007
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep A
 Open Gorredijk 2005, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2005
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep B
 Nijmegen Open GDB 2004
 Open Gorredijk 2004, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2004
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2003
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep A
 Jubileumtoernooi PFDB 2003
 Voorronde jubileumtoernooi PFDB 2003
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2001
 Tallinn Buitenland 2001
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 1999, Finale A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1999
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998, Groep A
 Masters Leeuwarden PFDB 1998, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1998, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1998, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep D
 Nijmegen Open NK KNDB 1997
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1997
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1996, Groep D
 Nijmegen Open GDB 1996
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1996
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1995, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1995
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1994, Groep B
 Nijmegen Open GDB 1994
 Parijs Open Buitenland 1994
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1994
 FK Sneldammen PFDB 1993, Junioren A
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1993, Groep A
 Halve Finale NK Junioren KNDB 1993, Junioren A
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1993, Junioren
 FK Sneldammen PFDB 1992, Junioren
 Halve Finale NK Junioren KNDB 1992
 Koperen Tuin Toernooi PFDB 1992
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1992, Junioren
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Brunssum Open PLDB 1989
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1989
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1988
 
Gespeeld bij:
   Apeldoorn 
   DCT Twijzelerheide 
   Gorredijk 
   Huizum 
   Oerterp 
   Orfam Telecom Twente 
   Rinsumageest 
   Twentes Eerste 
   Wanswerd