HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   FK Sneldammen PFDB 2004

   Tjalling Goedemoed
 
 KNDB-rating:
 1-7-2016: 1392
  
 
 1372 uitslagen in database. 
 416+  87-  396=  (Perc. 68.3%)*
 * 473 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 545 applets in database.
 16 applets in Diversen.
 68 composities in database.
 
Geboortedatum: 02-03-1971
Overlijdensdatum: 06-05-2016
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10263
 
Titel: MF
   Overleden spelers 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Hartwert DFS 2016, Ereklasse
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2015, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2015
 Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld PODB 2015
 Fryslân Open DFS 2015
 Golden Prague Buitenland 2015
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2015, Ereklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep A
 Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2014/2015
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2014/2015
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep A
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2014, Ereklasse
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2013/2014
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep A
 Rapid Toernooi DCH Heerenveen - Mildam 2013, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep A
 MTB Open International Tournament  DDB 2012
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2012
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2012/2013
 Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
 Blipid Damtoernooi Surhuisterveen PFDB 2012, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2012, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A1
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep A
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep A
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A3
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2011
 Online KIller Killer club 2011
 Rapidtoernooi Wanswerd 2011
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2011/2012, Algemeen
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep A
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep A
 International Open Tournament Hoogeveen DDB 2010
 Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2010/2011
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2010/2011, Algemeen
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2010, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep A
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep B
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
 Open Gorredijk 2009, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2009
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2009/2010, Algemeen
 Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2009/2010
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2009, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2009, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep D
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep A
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
 NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2008
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep A
 Onderlinge Competitie De Oldehove 2008/2009, Algemeen
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2008, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2008, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2007
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A
 Open DCT Twijzelerheide 2007
 Persoonlijk Kampioenschap DFS 2007, Finale C
 Barrage Provinciaal Kampioenschap PFDB 2006
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2006
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2006, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2006, Groep A
 Persoonlijk Kampioenschap DFS 2006, Finale C
 Amsterdam Killer club 2005, Hoofdklasse
 DuWo Open Toernooi DOS Delft 2005
 Mello Koolman Het Noorden 2005, Ereklasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
 Diversen Frysk Spul DFS 2005
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2005, Groep A
 Match Kolk - Baba Killer club 2005, Set 5
 Match Kolk - Baba Killer club 2005, Set 4
 Match Kolk - Baba Killer club 2005, Set 3
 Match Kolk - Baba Killer club 2005, Set 2
 Match Kolk - Baba Killer club 2005, Set 1
 Open DCT Twijzelerheide 2005
 DuWo Meestergroep DOS Delft 2004
 Open Gorredijk 2004, Groep A
 Open FK Rapid De Oldehove 2004, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2004, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep C
 Barrage FK 3e plaats PFDB 2003
 Ktar Nijmegen Open GDB 2003
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2003
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2003, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2003, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep D
 Jubileumtoernooi PFDB 2003
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2003, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2003, Algemeen
 Voorronde jubileumtoernooi PFDB 2003
 Open Gorredijk 2002, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2002
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2002, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 2002, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2002, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2002, Algemeen
 Bijlmer Open Gandhi 2001
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2001
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2001
 FK Sneldammen PFDB 2001, Hoofdklasse A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep A
 Orap Open WHDB 2000
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2000
 FK Sneldammen PFDB 2000, Finale A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep D
 Rapidtoernooi De Oldehove 2000
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 1999
 Open Gorredijk 1999, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1999
 FK Sneldammen PFDB 1998, Finale A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998, Groep B
 Masters Leeuwarden PFDB 1998, Algemeen
 Mello Koolman Het Noorden 1998, Ereklasse
 Nijmegen Open GDB 1998
 Open Gorredijk 1998, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 1997, Finale A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 1997
 Open Gorredijk 1997, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1997
 Brunssum Open NK KNDB 1996
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1996
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 1995, Groep A
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1995, Groep C
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1995
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1995
 Brunssum Open KNDB 1994
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 1994, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 1994, Hoofdklasse A
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1994, Groep D
 Nijmegen Open GDB 1994
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1994
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1992, Groep B
 Koperen Tuin Toernooi PFDB 1992
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1992
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1991, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1991
 FK Sneldammen PFDB 1990, Finale B
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1990, Junioren
 FK Sneldammen PFDB 1989, Junioren
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1989
 NK Sneldammen KNDB 1989, Junioren
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1989, Junioren
 WK Juniors Tallinn Buitenland 1989
 FK Sneldammen PFDB 1988, Junioren
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1988, Junioren
 FK Sneldammen PFDB 1987, Junioren A
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1987, Junioren
 FK Sneldammen PFDB 1986, Aspiranten A
 FK Sneldammen Jeugd PFDB 1986, Aspiranten
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1986
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1986, Aspiranten
 FK Sneldammen PFDB 1985, Aspiranten A
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1985, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1985
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Aspiranten PFDB 1985
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1984
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1984
 
Gespeeld bij:
   DamCombinatie Fryslan 
   De Oldehove 
   De Rûge Wolf 
   De Toer Grou 
   Het Noorden 
   Killer club 
   Rinsumageest