HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1993

   Valere Hermans
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1015
 1-7-2018: 1011
 1-7-2017: 1025
 1-7-2016: 1025
  
 
 2621 uitslagen in database. 
 583+  430-  558=  (Perc. 54.9%)*
 * 1050 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 833 applets in database.
 
Geboortedatum: 10-01-1948
Overlijdensdatum: 24-04-2019
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10128
 
01-07-2020: 1962 (1278) Lijst: a
   Deceased foreign players 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Blitz kampioenschap van Belgie 2018, 1e klasse
 Brunssum Open NK KNDB 2018
 Terrasdammen Genk Belgie 2018
 Vlaams kampioenschap blitz Belgie 2018
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2018
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2018/2019, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2018/2019
 Kampioenschap van Belgie 2018
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2018, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap Rapid individueel Belgie 2018, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 2018
 Twaalf van Brussel Belgie 2018
 Blitz kampioenschap van Belgie 2017, 1e klasse
 Brunssum Open NK KNDB 2017
 Terrasdammen Genk Belgie 2017
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Onderlinge Competitie Sint-Truiden Belgie 2017/2018
 Rapid kampioenschap van Belgie 2017/2018, 2e klasse
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2017
 Kampioenschap van Belgie 2017, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap Rapid individueel Belgie 2017, Hoofdklasse
 Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2017, 1e klasse
 Brunssum Open PLDB 2016
 Sneldammen Brunssum Open PLDB 2016
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 2016, 1e klasse
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2016
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2016/2017, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Sint-Truiden Belgie 2016/2017
 Rapid kampioenschap van Belgie 2016/2017, 1e klasse
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
 Kampioenschap van  Belgie 2016, 1e klasse
 Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2016
 Blitz kampioenschap van Belgie 2015, 2e klasse
 Brunssum Open PLDB 2015
 Terrasdammen Genk Belgie 2015
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2015
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2015
 Kampioenschap van Belgie 2015, 1e klasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PLDB 2015, Groep B
 Voorjaarscompetitie CEMA - De Vaste Zet Geleen 2015
 Blitz kampioenschap van Belgie 2014, 1e klasse
 Brunssum Open PLDB 2014
 Geleen Open PLDB 2014
 Najaarscompetitie CEMA - De Vaste Zet Geleen 2014
 Terrasdammen Genk Belgie 2014
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2014
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2014/2015
 Geleen 64-100 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2014
 Kampioenschap van Belgie 2014, 2e klasse
 Provinciaal Sneldamkampioenschap PLDB 2014
 Blitz kampioenschap van Belgie 2013
 Brunssum Open PLDB 2013
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2013
 Terrasdammen Genk Belgie 2013
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2013
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2013/2014, Overgangsklasse
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2013/2014, Finale
 Rapid kampioenschap van Belgie 2013/2014, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 2013, 1e klasse
 Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
 Brunssum Open PLDB 2012
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2012, Finale
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2012, Hoofdklasse
 Portugal-Open Portugal 2012
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2012
 Terrasdammen Genk Belgie 2012
 WK Challenge Korbach Buitenland 2012
 Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2012
 Kampioenschap van Belgie 2012, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep B
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 2012, Algemeen
 Blitz kampioenschap van Belgie 2011, 1e klasse
 Brunssum Open NK PLDB 2011
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Kloksimultaan Macodou Ndiaye CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
 Najaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2011, Finale
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2011, Hoofdklasse
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2011
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Brunssum PLDB 2011
 Kampioenschap van Belgie 2011, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep B
 Sneldammen van de PLDB 2011
 Voorjaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
 Blitz kampioenschap van Belgie 2010, 2e klasse
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2010
 Najaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2010
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2010/2011, Finale C
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2010/2011, Finale A
 Kampioenschap van Belgie 2010, 1e klasse
 Voorjaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2010
 Blitz kampioenschap van Belgie 2009, 2e klasse
 Brunssum Open PLDB 2009
 EK Veteranen Kapelle PZDB 2009
 Najaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2009
 Open Limburgs Kampioenschap Rapid PLDB 2009
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2009/2010, Groep C
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2009/2010, Groep A
 Kampioenschap van Belgie 2009, 1e klasse
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2009
 Voorjaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2009
 Blitz kampioenschap van Belgie 2008, 1e klasse
 Brunssum Open PLDB 2008
 Kampioenschap van Belgie 2008, 1e klasse
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2008
 Blitz kampioenschap van Belgie 2007, 2e klasse
 Brunssum Open PLDB 2007
 DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep E
 Rapid kampioenschap van Belgie 2007/2008
 Kampioenschap van Belgie 2007, 2e klasse
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2007
 Brunssum Open PLDB 2006
 DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep E
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2006, 3e klasse
 Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2006, 1e klasse
 Rapid kampioenschap van Belgie 2006/2007, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 2006, 1e klasse
 Provinciaal Kampioenschap PLDB 2006
 Blitz kampioenschap van Belgie 2005, 1e klasse
 Brunssum Open PLDB 2005
 DuWo Open Toernooi DOS Delft 2005
 EK Veteranen Zoutelande KNDB 2005
 Rapid kampioenschap van Belgie 2005/2006, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 2005, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2005, Hoofdklasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 2004, 1e klasse
 Brunssum Open PLDB 2004
 DuWo Open Toernooi DOS Delft 2004
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2004/2005
 Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2004/2005
 Rapid kampioenschap van Belgie 2004/2005
 Kampioenschap van Belgie 2004, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2004, Barrage
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2004, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 2004
 Blitz kampioenschap van Belgie 2003, 1e klasse
 Kloksimultaan 2 Eksel door Ronald Schalley Belgie 2003
 Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley Belgie 2003
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2003/2004
 Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2003/2004
 Rapid kampioenschap van Belgie 2003/2004, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 2003, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2003, Hoofdklasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 2002, 2e klasse
 Ordina Open GDB 2002
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2002/2003
 Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2002/2003
 Rapid kampioenschap van Belgie 2002/2003, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 2002, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2002, Hoofdklasse
 Salou Open Buitenland 2002
 Blitz kampioenschap van Belgie 2001, 1e klasse
 Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley Belgie 2001
 SNS Zeeland Open PZDB 2001
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2001/2002
 Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2001/2002
 Rapid kampioenschap van Belgie 2001/2002, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 2001
 Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley Belgie 2001
 Kloksimultaan Geleen door Ronald Schalley CEMA - De Vaste Zet Geleen 2001
 Salou Open Buitenland 2001
 Blitz kampioenschap van Belgie 2000, 1e klasse
 Kloksimultaan Eksel door Ronald Schalley Belgie 2000
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 SNS Zeeland Open PZDB 2000
 Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2000/2001
 IT Paastoernooi Genk Belgie 2000, 1e klasse A
 Kampioenschap van Belgie 2000, 1e klasse
 LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 2000
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2000
 Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2000
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 2000
 Blitz kampioenschap van Belgie 1999, Barrage
 Blitz kampioenschap van Belgie 1999, 2e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1999, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1999, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1999
 Limburgse Beker Belgie 1999
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1999, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1998, Barrage
 Blitz kampioenschap van Belgie 1998, 2e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1998, 2e klasse
 LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1998
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1998, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1998
 Limburgse Beker Belgie 1998
 The Hague Open NK KNDB 1998
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1998
 IT Paastoernooi Genk Belgie 1997, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Belgie 1997, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1997, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1997
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 1997, Algemeen
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 1997, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 1997, Blitz
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 1997, Groep Z
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 1997, Algemeen
 The Hague Open WHDB 1997
 Blitz kampioenschap van Belgie 1996, 2e klasse
 Brunssum Open NK KNDB 1996
 Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1996
 Kampioenschap van Belgie 1996, 2e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1996, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1996
 Limburgse Beker Belgie 1996
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 1996, Algemeen
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 1996, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 1996
 Blitz kampioenschap van Belgie 1995, 1e klasse
 Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1995, Halve Finale A
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1995, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1995
 Limburgse Beker Belgie 1995
 Onderlinge Competitie Genk Belgie 1995
 Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1995, Blitz
 Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1995
 Blitz kampioenschap van Belgie 1994, 1e klasse
 Brunssum Open KNDB 1994
 Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1994, Halve Finale A
 Kampioenschap van Belgie 1994
 LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1994
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1994, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1994
 Onderlinge Competitie Genk Belgie 1994
 Beker van Oostmalle Belgie 1993
 Blitz kampioenschap van Belgie 1993, 1e klasse
 Brunssum Open PLDB 1993
 Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1993, Halve Finale B
 LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1993
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1993
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1993
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1993
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1993, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1992, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1992
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1992, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1989
 Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1988
 Kampioenschap van Belgie 1988
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1988, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1988
 Onderlinge Competitie Genk Belgie 1988
 Blitz kampioenschap van Belgie 1987, 2e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1987, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Genk Belgie 1987
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1987, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1986, 2e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1986, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1986
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1986, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1985, 2e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1985
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1985, 2e klasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1985
 Onderlinge Competitie Genk Belgie 1985
 Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van Belgie 1985, Halve Finale
 Blitz kampioenschap van Belgie 1984, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1984, Halve Finale A
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1984, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1984
 NT Stokkem Open sneldamkampioenschap Belgie 1984
 Onderlinge Competitie Genk Belgie 1984, Hoofdklasse
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1985) Belgie 1984, Halve Finale A
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1984, 1e klasse
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1983, Barrage
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1983, Hoofdklasse
 Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1983
 Onderlinge Competitie Genk Belgie 1983
 Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van Belgie 1983
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1983, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Genk Belgie 1982, Hoofdklasse
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1983) Belgie 1982
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1982, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Genk Belgie 1981, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1981, Blitz
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1981, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1980, 3e klasse
 Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1980, Halve Finale A
 Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1980
 Onderlinge Competitie Genk Belgie 1980, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Genk Beker Belgie 1980
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1981) Belgie 1980
 Kwartfinale voor het kampioenschap van Belgie 1979, Barrage 2
 Kwartfinale voor het kampioenschap van Belgie 1979, Groep B
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1979, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1978, 4e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1978, Barrage 2
 
Gespeeld bij:
   Belgie 
   CEMA - De Vaste Zet Geleen 
   DVS Schaesberg 
   Eureka Heerlen 
   Raes Damclub Maastricht 
   Roderland