HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019

   Kees Osté
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 762
 1-7-2018: 770
 1-7-2017: 754
 1-7-2016: 753
 1-7-2015: 801
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 761D
 1332 uitslagen in database. 
 156+  435-  347=  (Perc. 35.1%)*
 * 394 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 482 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 12533
 
01-01-2020: 1804 (1851) Lijst: a

Speler bij:
   Damclub Dordrecht 
   De Kroonschijf Mookhoek 
   Scheveningen 
   Van Stigt Thans Schiedam 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Bunschoten Open VPDB 2019
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2019
 MTB Open Dutch Championship KNDB 2019
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2019
 WorldCup *** RotterDamsOpen ZHDB 2019
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, 1e klasse
 Nederlands Kampioenschap categorie C KNDB 2019
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep B
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep C
 Salou Open Buitenland 2019
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse D
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2018
 Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2018
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2018
 RotterDamsOpen ZHDB 2018
 Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse B
 Damfeest Dordrecht DZHZ 2018, Groep C
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2018
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2018, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep B
 Salou Open Buitenland 2018
 Zomercompetitie Samen Sterk 2018
 Bunscote Open VPDB 2017
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 2e klasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2017
 Nijmegen Open GDB 2017
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2017
 Provinciaal Rapidkampioenschap DZHZ 2017, 2e klasse
 Damfeest Asgar Dordrecht DZHZ 2017, Groep C
 Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2017
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep B
 Salou Open Buitenland 2017
 Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017
 Bobolitoernooi VPDB 2016
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 2e klasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2016
 Nijmegen Open NK KNDB 2016
 Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2016
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2016
 Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016
 Zomercompetitie Scheveningen 2016, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep C
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2016
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep B
 Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep C
 Salou Open Buitenland 2016
 Bobolitoernooi VPDB 2015
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse B
 Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2015, Finale
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2015
 Nijmegen Open GDB 2015
 Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2015
 Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2015
 Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse E
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2015, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep B
 Salou Open Buitenland 2015
 Boboli toernooi VPDB 2014, Groep D
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse C
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, 1e klasse
 MTB Open International Tournament Hoogeveen DDB 2014
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2014
 Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse A
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep B
 Salou Open Buitenland 2014
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse E
 International Bacoli Open Italie 2013
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, 1e klasse
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2013
 Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse B
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep C
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep A
 Open sneldamkampioenschap van  Damclub Dordrecht 2013, Groep C
 Salou Open Buitenland 2013
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 2e klasse
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 2e klasse
 NK Rapid Groep BC KNDB 2012, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2012
 Portugal-Open Portugal 2012
 Voorrondes 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse D
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep B
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2012, Voorronde A
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2012, 1e klasse
 Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2012, 1e klasse
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep C1
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep A
 Salou Open Buitenland 2012
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep C1
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse F
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep E
 Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep C
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2011, Groep B
 Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep B
 Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2011, 1e klasse
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep A
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Delfts Damfestival E-G DOS Delft 2010, Groep E
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2010
 Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep C
 Tavira Open Portugal 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep D
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep B
 Salou Open Buitenland 2010
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep F
 Tavira Open Portugal 2009
 Barnsteen toernooi VPDB 2009
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep B
 Salou Open Buitenland 2009
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep C
 NK Rapid Voorronde C KNDB 2008, Voorronde X
 Varna Open Buitenland 2008
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen DOS Delft 2008
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Tilburg PNDB 2008
 Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Salou Open Buitenland 2008
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2007
 Barnsteen toernooi VPDB 2007
 Salou Open Buitenland 2007
 Barnsteen toernooi VPDB 2006
 Salou Open Buitenland 2006
 Barnsteen toernooi VPDB 2005
 Salou Open Buitenland 2005
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2004
 Barnsteen toernooi VPDB 2004
 Salou Open Buitenland 2004
 Barnsteen toernooi VPDB 2003
 Salou Open Buitenland 2003
 Salou Open Buitenland 2002
 Salou Open Buitenland 2001
 IT Paastoernooi Genk Belgie 2000, 2e klasse B
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 2000
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
 
Gespeeld bij: