HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019

   Foeke Tiemensma
 
 KNDB-rating:
 1-7-2018: 1331
 1-7-2017: 1335
 1-7-2016: 1332
 1-7-2015: 1332
 1-7-2014: 1327
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1325D
 915 uitslagen in database. 
 234+  75-  240=  (Perc. 64.5%)*
 * 366 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 549 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10980
 
01-04-2019: 2196 (251) Lijst: a

Speler bij:
   De Rûge Wolf 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Fryslân Open DFS 2019
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019
 Golden Prague Buitenland 2019
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep A
 WK FRYSK! DFS 2019
 8e Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
 Onderlinge competitie De Rûge Wolf 2018
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
 WK Fries Dammen Leeuwarden DFS 2018, Finale
 WK Fries Dammen Leeuwarden DFS 2018, Barrage
 WK Fries Dammen Leeuwarden DFS 2018, Algemeen
 Fryslân Open DFS 2018
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2018
 Golden Prague Buitenland 2018
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2018, Finale A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
 Persoonlijk Kampioenschap DFS 2018, Finale A
 Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Ereklasse
 Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2017
 Fryslân Open DFS 2017
 Golden Prague Buitenland 2017
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2017, Finale B
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
 Persoonlijk Kampioenschap DFS 2017, Finale A
 WK FRYSK! DFS 2017
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Fryslân Open DFS 2016
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
 Grutmastertoernoai Fryslân Open DFS 2016, Finale B
 Persoonlijk Kampioenschap DFS 2016
 WK FRYSK! DFS 2016
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
 Fryslân Open DFS 2015
 Fryslân Open Barrage DFS 2015
 Persoonlijk Kampioenschap DFS 2015
 Blitztoernooi Excelsior 2014, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
 Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2014/2015
 Grutmastertoernoai Frjentsjer DFS 2014, Finale B
 Persoonlijk Kampioenschap DFS 2014
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Grutmastertoernoai Frjentsjer DFS 2013
 Persoonlijk Kampioenschap DFS 2013, Finale B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Persoonlijk Kampioenschap DFS 2012, Finale C
 Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, Ereklasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Diversen Frysk Spul DFS 2011
 Grutmastertoernoai Frjentsjer DFS 2011
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 Onderlinge  De Rûge Wolf 2010/2011
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2010, Hoofdklasse A
 Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2009/2010
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2009, Groep A
 ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, Ereklasse
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep A
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
 Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2007
 FK Sneldammen PFDB 2007, Groep A
 Open DCT Twijzelerheide 2007
 Barrage 1 plaats HF NK PFDB 2006, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2006
 FK Sneldammen PFDB 2006, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2005
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2004
 Barrage FK 3e plaats PFDB 2003
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2003
 FK Sneldammen PFDB 2003, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep B
 Jubileumtoernooi PFDB 2003
 Voorronde jubileumtoernooi PFDB 2003
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2002
 FK Sneldammen PFDB 2002, Hoofdklasse
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 2002
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2001
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2001
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 2001, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2001
 Grutte Pier Toernooi Kimswerd PFDB 2000
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 2000
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2000
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 2000, Groep C
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1999, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1999
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 1998, Groep A
 FK Sneldammen PFDB 1997, Finale A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1997
 FK Sneldammen PFDB 1996, Finale A
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1996, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1996
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1995, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1995
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1994, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1994
 FK Sneldammen PFDB 1993, Finale A
 Koperen Tuin Toernooi PFDB 1992
 Open Damkampioenschap van Leeuwarden PFDB 1992
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1992
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1991, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PFDB 1991
 Halve Finale Kampioenschap PFDB 1990, Halve Finale C
 Stadthouder Toernooi PFDB 1990
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1986
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1985, Junioren
 Provinciaal Jeugdkampioenschap PFDB 1984
 
Gespeeld bij:
   ADC Achlum 
   DamCombinatie Fryslan 
   De Oldehove 
   Wanswerd