HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019

   Wouter Ludwig
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1413
 1-7-2018: 1419
 1-7-2017: 1413
 1-7-2016: 1409
 1-7-2015: 1409
  
 
 1302 uitslagen in database. 
 329+  134-  410=  (Perc. 61.2%)*
 * 429 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 538 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 11346
 
01-07-2019: 2262 (106) Lijst: a
Titel: MI

Speler bij:
   Dammers uit Oost 
   DV VBI Huissen 
   Ons Genoegen Utrecht 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019
 NK Sneldammen KNDB 2019, Groep A2
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2018, Algemeen
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017
 NK Sneldammen KNDB 2017, Groep A3
 Sneldamkampioenschap hoofdklasse UPDB 2017
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep D
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2016
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep D
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
 Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Mannen
 NK Rapid Groep A KNDB 2015
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep B
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2015
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2015
 NK Sneldammen KNDB 2015, Groep A2
 Rapidbarrage plaats NK Algemeen KNDB 2015
 Salou Open Buitenland 2015
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep C
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 NK Rapid Groep A KNDB 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep E
 NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A3
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de UPDB 2014
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A1
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Mello Koolman Het Noorden 2013, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A2
 NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2013
 Salou Open Buitenland 2013
 Sneldamkampioenschap van de UPDB 2013, Hoofdklasse
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep A
 NK Rapid Groep A KNDB 2012
 WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A3
 NK Kwalificatietoernooi Emmeloord KNDB 2012
 Salou Open Buitenland 2012
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van de UPDB 2012, Groep A
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
 Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A4
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Huissen KNDB 2011
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 NK Rapid Groep A KNDB 2010
 Park Blitz ZHDB 2010, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PNDB 2010
 The Hague Open  ZHDB 2010, Groep B
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A2
 Oefenseance Kloksimultaan Ben Provoost TDV Tilburg 2010
 Salou Open Buitenland 2010
 Disco Blitz WHDB 2009, Groep A
 DNC Open WHDB 2009, Groep B
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Provinciaal Kampioenschap GDB 2009
 WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep C
 Bijlmer toernooi Gandhi 2008, Groep B
 DNC Open NK KNDB 2008, Groep A
 EK Studenten Warschau Buitenland 2008, Mannen
 Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep A
 Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep B
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
 9e Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2008, Studenten
 DNC Open WHDB 2007, Groep B
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2007
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2007, Studenten
 Salou Open Buitenland 2007
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep B
 DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep B
 Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
 Provinciaal Kampioenschap GDB 2006
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2005
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2005
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap GDB 2005
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep B
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2005, Groep A
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2004
 Nijmegen Open GDB 2004
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep A
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2004, Groep A
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2003
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2002
 Ordina Open GDB 2002
 WK Cadets Mlawa Buitenland 2002
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep D
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2002, Groep C
 Salou Open Buitenland 2002
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2001
 EK Boys Cadets Triest Buitenland 2000
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2000
 WK Cadets Mongagua Buitenland 2000
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2000, Groep C
 EK Boys Minicadets Ludow Polski Buitenland 1999
 NK Pupillen Algemeen KNDB 1999
 NK Pupillen Algemeen KNDB 1998
 NK Sneldammen KNDB 1998, Pupillen
 NK Pupillen Algemeen KNDB 1997
 NK Sneldammen KNDB 1997, Pupillen
 
Gespeeld bij:
   Denk en Zet Culemborg 
   Micone 
   Volendam