HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Wereldkampioenschap Arco 1978

   Viacheslav Shchegolev
 
 KNDB-rating:
 1-7-2017: 1427
 1-7-2016: 1427
 1-7-2015: 1427
  
 
 1590 uitslagen in database. 
 466+  101-  917=  (Perc. 62.3%)*
 * 106 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1408 applets in database.
 57 composities in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10009
 
01-10-2019: 2252 Lijst: c
Titel: GMI

Speler bij:
   Rusland 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Zomerrapid 020 2015
 Salou Open Buitenland 2012
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
 EK Veteranen Riga Buitenland 2011, Groep C
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep A
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Salou Open Buitenland 2011
 Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
 Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep C
 EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep C
 Balt Cup Vilnius Buitenland 2010
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
 EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde A
 Golden Prague Buitenland 2010
 EK Veteranen Kapelle PZDB 2009
 Kampioenschap van Rusland 2009
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
 EK Sneldammen Varna Buitenland 2008, Mannen
 Varna Open Buitenland 2008
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Veterans Buitenland 2008
 WMSG Rapid 10x10 Barrages Buitenland 2008
 Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep B
 Bovec Open Slovenie 2007
 Doorwerth Invitatie Toernooi WDC 2007
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2007
 Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep B
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2006
 Hiltex Zeeland finalewedstrijden PZDB 2004
 Hiltex Zeeland Hoofdgroepen PZDB 2004, Groep A
 EK Veteranen Amsterdam KNDB 2003
 Bashkortostan Open Buitenland 2002
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2002
 Kampioenschap van Rusland 2002
 Delft Kennisstad Toernooi DOS Delft 2001
 Bijlmer toernooi Gandhi 1999
 Elektrostal Buitenland 1999
 Silver Pine Forest Buitenland 1999
 Kampioenschap van Rusland 1998
 Open Polen 1998
 Zaporozhye Buitenland 1998
 Challenge Mondial KNDB 1997, Voorronde A
 Kampioenschap van Rusland 1997
 Aziatisch Kampioenschap Nebit Dag Buitenland 1996
 Kampioenschap van Rusland 1996
 Tallinn Buitenland 1996
 Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep D
 Tallinn Buitenland 1995
 Amber Palanga Buitenland 1993
 Andreiko Memorial Buitenland 1993
 Golden Prague Buitenland 1993
 Maars-toernooi GDB 1993
 Memorial Kulikauskas Litouwen 1993
 Baba Sy Memorial Buitenland 1991
 Kampioenschap van de USSR 1991
 Palanga Buitenland 1991
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Kampioenschap van de USSR 1990
 Moskou Buitenland 1990
 Kampioenschap van de USSR 1989
 Kiev Buitenland 1989
 Sandomierz Buitenland 1989
 Kampioenschap van Moskou Buitenland 1988
 Kampioenschap van Moskou Buitenland 1987
 Kampioenschap van de USSR 1986
 Kampioenschap van de USSR 1985
 Kampioenschap van de Eerste Liga USSR 1985
 Bakoe Buitenland 1984
 Kampioenschap van de USSR 1984
 Europees Kampioenschap KNDB 1983
 Kampioenschap van de USSR 1983
 Minsk Buitenland 1983
 Golden Prague Buitenland 1982
 Kampioenschap van de USSR 1982
 Kampioenschap van de USSR 1981
 Kislowodsk Buitenland 1981
 Kampioenschap van de USSR 1980
 Wereldkampioenschap Bamako Buitenland 1980
 Kampioenschap van de USSR 1979
 Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
 Kampioenschap van de USSR 1978, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1978, Barrage
 Volmac Vierkamp PNHDB 1978
 Wereldkampioenschap Arco Buitenland 1978, Finale
 Wereldkampioenschap Arco Buitenland 1978, Groep A
 Kampioenschap van de USSR 1977
 Kampioenschap van de USSR 1976
 Wereldkampioenschap KNDB 1976
 Kampioenschap van de USSR 1975, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1974
 Suikertoernooi PNHDB 1974, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1973
 Kampioenschap van de USSR 1972
 Europees Kampioenschap Soechoemi Buitenland 1971
 Kampioenschap van de USSR 1971
 Suikertoernooi PNHDB 1971, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1970
 Samarkand Buitenland 1970
 Kampioenschap van de USSR 1969
 Samarkand Buitenland 1969
 Kampioenschap van de USSR 1968, Finale
 Turkstra-toernooi PFDB 1968, Finale
 Wereldkampioenschap Bolzano Buitenland 1968
 Brinta-toernooi PGD 1967, Finale
 Europees Kampioenschap Livorno Buitenland 1967
 Kampioenschap van de USSR 1967, Finale
 RDG Toernooi WHDB 1967, Groep B
 Challenge Mondial Ales Buitenland 1966
 Kampioenschap van de USSR 1966
 Soechoemi Buitenland 1966
 Brinta-toernooi PGD 1965, Finale
 Europees Kampioenschap Bolzano Buitenland 1965
 WK-match Koeperman - Shchegolev Tblisi Buitenland 1965
 Kampioenschap van de USSR 1964, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1964, Barrage
 Wereldkampioenschap Merano Buitenland 1964
 Kampioenschap van de USSR 1963, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1963, Barrage
 Bakoe Buitenland 1962
 Kampioenschap van de USSR 1962
 WK-match Shchegolev - Koeperman Buitenland 1961
 Kiev Buitenland 1960
 Wereldkampioenschap KNDB 1960
 Kampioenschap van de USSR 1959, Finale
 Kampioenschap van de USSR 1959, Barrage
 
Gespeeld bij:
   020 
   Amsterdam 80 
   Bulgarije 
   USSR 
   Volendam