HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Kampioenschap 65+ Utrecht 2019

 
Deelnames in teamtoernooien
   Evert van de Pol
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 1109
 Virtuele KNDB-rating: 1058D
 1725 uitslagen in database. 
 1172  -  1153  (Perc. 49.2%)*
 * 553 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 576 applets in database.
 4 applets in Diversen.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 13551
 
01-04-2024: 1961 (1377) Lijst: a

Speler bij:
   ADG Amersfoort 
   BDSV Barneveld 
   DES Lunteren 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  Utrecht 2024
 Sneldamkampioenschap van Utrecht 2024, Groep A
 Curacao Open Challenge Buitenland 2023
 Kampioenschap 65+ Utrecht 2023
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2023
 Simultaan Martijn van IJzendoorn Zenderstad 2023
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Martijn van IJzendoorn Zuid-Holland 2023
 Open Kampioenschap DC Hilversum 2023/2024, Hoofdklasse
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2023
 Sneldamkampioenschap van Utrecht 2023, Hoofdklasse
 Twaalf van Brussel Belgie 2023
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
 Kampioenschap 65+ Utrecht 2022
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2022
 Bastille Open Damtoernooi  PDC Putten 2022
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2022
 Simultaan Shvartsman PDC Putten 2022
 Sneldamkampioenschap van Utrecht 2022, Hoofdklasse
 Twaalf van Brussel Belgie 2022
 Kampioenschap 65+ Utrecht 2021
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2021
 Open Kampioenschap DC Hilversum 2021/2022, Groep B
 Kampioenschap 65+ Utrecht 2020
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2020
 BDSV Open groep A BDSV Barneveld 2019
 Kampioenschap 65+ Utrecht 2019
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2019
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2019, Hoofdklasse B
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2019
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2019
 Twaalf van Brussel Belgie 2019
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, Hoofdklasse C
 Heritage Open Zenderstad 2018, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
 Kampioenschap 65+ Utrecht 2018
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
 Terrasdammen Genk Belgie 2018
 Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, Hoofdklasse A
 Barrage Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2018
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2018
 Twaalf van Brussel Belgie 2018
 Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Witte van Moort Westerhaar 2018
 BDSV Open Groep A BDSV Barneveld 2017
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, Hoofdklasse A
 Kampioenschap 65+ Utrecht 2017
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
 Terrasdammen Genk Belgie 2017
 Voorrondes 18e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, Hoofdklasse A
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2017
 NK Sneldammen KNDB 2017, Groep B3
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2017
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2017
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, Hoofdklasse B
 Heritage Open Zenderstad 2016, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 1e klasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Voorrondes 17e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, Hoofdklasse A
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2016
 NK Sneldammen KNDB 2016, Groep B3
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2016
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2016
 Jubileumtoernooi Groep 2 BDSV Barneveld 2015
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
 Terrasdammen Genk Belgie 2015
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2015
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2015, 1e klasse A
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse C
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
 Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse A
 Wereldrecordpoging Blindsimultaan Hilversum Utrecht 2014
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2014
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2014
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, Hoofdklasse A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, Hoofdklasse A
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2013
 Sneldamkampioenschap van Utrecht 2013, Hoofdklasse
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, Hoofdklasse A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
 Voorrondes 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, Hoofdklasse A
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2012
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2012, Hoofdklasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 2012, Algemeen
 Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse B
 Jubileum Damnacht WSDV Wageningen 2011, Groep A
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, Hoofdklasse A
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2011
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2011, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo Overijssel 2010
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2010
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Wereldrecordpoging Blindsimultaan Amsterdam Noord-Holland 2009
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2009
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2008
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
 Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2007
 Steegro Wereldrecordpoging Kloksimultaan Damkring Emmeloord 2007
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2007
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
 Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2006
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2006
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
 Provinciaal Kampioenschap Gelderland 2005
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2005
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
 Salou Open Buitenland 2004
 Salou Open Buitenland 2003
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2002
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Lutten Overijssel 2002
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2000
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 2000
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1999
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1998
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1997
 Provinciaal Kampioenschap Gelderland 1997
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1996
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1996
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1995
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1994
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1993
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1993
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1992
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1992
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1991
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1991
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1990
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1990
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1989
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1989
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1989
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1988
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1988
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1987
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1986, Hoofdklasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1986
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1985
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1982
 
Gespeeld bij:
   BDV Bennekom 
   DVV Voorthuizen 
   Veluwezoom Nijkerk